EOS Lip Balm recenze a zkušenosti

Balzámy na rty EOS Lip Balm
Balzámy na rty EOS Lip Balm - obrázek 1
Balzámy na rty EOS Lip Balm - obrázek 2
Balzámy na rty EOS Lip Balm - obrázek 3
EOS (2)
4.1 z 5 5 4.1 65
Celkem 65 recenzí


5 hvězd
100%
4 hvězdy
0%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
77 %

Recenze produktu
EOS Lip Balm

věk
35-44

Další recenze od 28.10.2016 08:28:23

EOS jsem měla mandarinkový v oranžovém obalu a používala jsem ho velmi ráda. Je nazvaný "léčivá mandarinka", takže nevím, jestli je rozdíl v účinnosti oproti jiným EOSům, ale tento je fakt super, a to jsem na balzámy na rty dost náročná. Je na rtech moc příjemný, dlouho na nich vydrží, zvláční je, vyléčí případné suché šupinky... Při pravidelném používání byly mé rty opravdu v lepší kondici. Oblíbila jsem si i ten vajíčkový tvar, ale když jste už na dně, poslední zbytky moc dobře spotřebovat nejdou. Vůně se mi napoprvé moc nepozdávala, ale oblíbila jsem si ji. Trochu zanechával na rtech i chuť, což bych teda mít nemusela, ale nevadilo mi to. V obchodech jsem tuto verzi neviděla, ale lze objednat přes internet. Mám i jiné oblíbence, ale tento si určitě zase někdy pořídím.

  • hydratace a zvláčnění suchých rtů
  • dlouho na rtech vydrží
  • příjemný na rtech
  • příjemná vůně
  • žádné


Další recenze od 19.1.2017 11:45:57

Balzámy EOS hodnotím velmi kladně. Přírodní výrobky (ze kterých prostě necítíte smrďutou vůni), vydrží, krásně hydratují. Je jich celá řada, jak klasické jahodové a borůvkové, které koupíte v drogeriích, tak i limitované edice. Pokud tedy narazíte na limitku a bude tam eosek sušenkový (prostě sůšový) určitě neváhejte s jeho koupí. Za mě jeden z nejpovědenější.

  • balení
  • vůně
  • hydratace
  • výdrž
  • cena


věk
25-34

Další recenze od 24.1.2017 12:37:38

Dlouho jsem chtěla vyzkoušet tento balzámek, ale vyšší cena mně furt odrazovala. Nakonec jsem 1 grepový balzám dostala od kamarádky, což mně potěšilo. Normálně grep moc nemusím, ale ten balzám jím voněl naprosto božsky! Taková svěží lehká vůně čerstvých grepů. Naprosto jsem si ji zamilovala. Hydratace je taky příjemná. Není to úplně nějaká extra bomba, prostě průměrný balzám, který je příjemný na rtech a hezky voní. Až mi dojde, tak si koupím další. Doporučuji vyzkoušet. :)

  • Hydratace
  • Vůně
  • Příjemný pocit na rtech
  • Moc se mi nelíbí ten obal


věk
35-44

Další recenze od 29.5.2017 22:08:47

Mám dva balzámy Strawberry Sorbet + Passion Fruit takové to duobalení. Kupovala jsem v nějaké akci, protože se mi velmi líbí a četla jsem kladné recenze. Používám cca měsíc a jsem velmi spokojená. Konec popraskaných a vysušených rtů, velmi příjemná vůně, chuť i aplikace díky tvaru balzámu. Dostupnost už jsem viděla i v drogerii. Za mě jediné minus cena, ale zase oproti jiným balzámům už vidím, že mi vydrží 3x tolik. Takže za mě super.

  • design
  • hydratace
  • vůně
  • chuť
  • aplikace
  • cena


věk
25-34

Balzám na rty Eos by podle mého měla mít v kabelce nebo u sebe každá žena, nebo dívka. Je z přírodních ingrediencí, jemně, ale přesto voní a navíc i sladce chutná. Nezanechává "mýdlový" pocit na rtech a pěkně je vyživí a hydratuje. V horku se neroztéká a v zimě nezamrzá ani v obalech, ani na rtech. Jako obrovské plus beru to, že značka nabízí obrovské množství produktů a příchutí spolu s extra limitovanými edicemi.

  • Velký výběr příchutí
  • Pěkný a praktický obal
  • Vysoká cena


 
strana 6 z 13
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené