Tento hezký balzámek mne velmi mile překvapi, když jsem si jej poprvé zakoupila pouze za 60Kč v USA v obyčejném supermarketu, ještě dříve, než se stal hitem v ČR. Když jsem jej rozbalila, byla jsem mile překvapena. Měl nádhernou přírodní vůni a nasládlou chuť. Samozřejmě dnes už vím, že je tuny padělků a proto dávejte si na to pozor, padělek nevoní, spíš čpí a má velmi "nechutnou" konzistenci jako jelení lůj (spíše ten nejhorší). Je opravdu přírodní. Taky hodně dlouho vydrží, při každodenním mazání mám 1 balení na rok. Nakoupila jsme si je do zásoby, mám všechny příchutě a super!!!
Mám variantu sweet mint a jsem hrozně spokojená. Konkrétně tento balzám na rtech příjemně chladí. Jedná se navíc o 100% přírodní výrobky. Nejvíce se mi ovšem líbí velmi praktické a netradiční balení. Taky mi přijde, že je prostě nekonečný! Samozřejmě belkou nevýhodou je ta dostupnost a to, že tady ho koupíme kolem 200kč zatímco v USA stojí 2-3 dolary.
Tento balzám mě mile překvapil. Riskla jsem to a připlatila si, protože klasické balzámy dostupné balzámy jsou i o polovinu / třetinu levnější. Osobně mám zelený - krásnou vůni a ještě lepší chuť. Jen bych tedy očekávala lepší hydrataci, musím promazávat daleko častěji, než jsem u balzámu zvyklá. Ale ta příchuť je nepřekonatelná. Skvěle se drží v ruce, má opravdu šikovný design. Jen velký pozor na padělky - je to jedna z nejvíce padělaných kosmetických značek - já naštěstí ty rozdíly poznám. Určitě plánuji vyzkoušet i další příchutě - např. modrý sweet mint.
Naprosto úžasný balzám na rty. Mrzí mě, že se v ČR dá sehnat pouze na internetu a ještě za vysokou cenu (cca 150-200 Kč). V Americe stojí pár dolarů. Líbí se mi tvar balzámu. Skvěle pokryje celou plochu rtů. Hydratuje a přináší rtům úlevu, když jsou suché. Navíc krásně voní a jakoby chutná, když si rty olíznete. Mám 3 a určitě bych chtěla ještě další barvy/vůně :)
Na základě nadšených jsem si jeden koupila, i když už po té EOS vlně. Rozhodla jsem jít na jistotu a koupila jsem si všemi oblíbený Summer Fruit. Po otevření jsem si řekla něco jako Páni, to je úžasná vůně, ale tak při třetím přičichnutí mě ta vůně omrzela. Já jako ty sladké voňavky a tak zbožňuju, ale tohle na mě asi bylo moc. Příště radši koupím (ano, koupím znovu) Bluberry Acai nebo něco takového. Jinak ale nemám co vytknout. Jak jsem si ten balzám nanesla, trochu mě zamrzelo, že nejde nanést větší vrstva, a pro mě je větší vrstva lepší hydratace. Tady to ovšem vůbec neplatí! Stačí jen jednou dvakrát potřít, a máte min. dvě hodiny dobrou hydrataci, nemusíte nějak vrstvit. Balzám je opravdu nekonečný, jestli ho někdy dopotřebuju úplně, tak to bude zázrak. :) Samozřejmě design vajíčka je úžasný, líbí se mi šroubovací uzávěr. Jinak, všechno už řekly ostatní holčiny, už nemám co dodat. :) Mimochodem, dám plus ještě za složení, no 100% přírodní a 95% organický, to je něco.