Pořídila jsem si balení 5 balzámů EOS, přijde mi škoda, že nemají větší výběr těch balení, přeci jen je okolo 10 variant, tak to mohli více namíchat. S balzámy jsem maximálně spokojená, super hydratují. Vůbec po nich nemám povlak na rtech jako po jiných balzámech. Druhé plus je obal, oproti zázračným kelímkům nemusíte do toho sahat rukama, to je za mě mega plus. Příjemně voní všechny varianty. Cena je u nás dost vysoká, ale to je problém Čech, já koupím určitě znovu.
Mám variantu sweet mint a jsem hrozně spokojená. Konkrétně tento balzám na rtech příjemně chladí. Jedná se navíc o 100% přírodní výrobky. Nejvíce se mi ovšem líbí velmi praktické a netradiční balení. Taky mi přijde, že je prostě nekonečný! Samozřejmě belkou nevýhodou je ta dostupnost a to, že tady ho koupíme kolem 200kč zatímco v USA stojí 2-3 dolary.
Sweet Mint: Tento balzám na rty je opěvovaný snad všemi blogerkami a to nejen v zahraničí, ale i u nás. Balzám jsem zakoupila na britském eshopu http://www.naturisimo.com/products.cfm?id=3626& doba doručení byla asi 5 dní. Což je super navíc když máte FREE SHIPING /dopravu zdarma/ Když mi balíček dorazil, po jeho otevření byla už cítit krásná fresh vůně už jen z papírového obalu, ve kterém byl balzám zabalen. Samotný plast balzámu, když si k němu čichnete nádherně voní - vůně však není vůbec dráždivá. Balzám je opravdu s vůní máty. Mé rty výborně hydratuje - používám ho denně. Tato mátová vůně však trošku n a rtech "pálí", ale né dráždivě. Jen zlehka při namazání. Pokud tento balzám chcete, kupte si ho. Podle mě je skvělý, ale ještě né nejlepší. Rozhodně bych chtěla ještě zakoupit jiné vůně - nějaké sladké.
Těhle balzámků mám už několik a nemohu se jich nabažit.Jejich balení je krásné a roztomilé,zároveň funkční a kvalitní. Balzámky dobře hydratují, ano mám i s lepší hydratací, ale jsou jedny z top.Navíc jsou přírodní a z velké části bio. Vůně jsou naprosto nepřekonatelné. Vesměs mají stejné vlastnosti,jen citron má SPD 15 a po mentolu brní rty,ale příjemně. Osobně plánuji vyzkoušet úplně všechny.
Tento balzám mě mile překvapil. Riskla jsem to a připlatila si, protože klasické balzámy dostupné balzámy jsou i o polovinu / třetinu levnější. Osobně mám zelený - krásnou vůni a ještě lepší chuť. Jen bych tedy očekávala lepší hydrataci, musím promazávat daleko častěji, než jsem u balzámu zvyklá. Ale ta příchuť je nepřekonatelná. Skvěle se drží v ruce, má opravdu šikovný design. Jen velký pozor na padělky - je to jedna z nejvíce padělaných kosmetických značek - já naštěstí ty rozdíly poznám. Určitě plánuji vyzkoušet i další příchutě - např. modrý sweet mint.