Essence Lak na nehty Colour & Go recenze a zkušenosti

Laky na nehty Essence Lak na nehty Colour & Go
Laky na nehty Essence Lak na nehty Colour & Go - obrázek 1
Laky na nehty Essence Lak na nehty Colour & Go - obrázek 2
Laky na nehty Essence Lak na nehty Colour & Go - obrázek 3
Essence (213)
3.6 z 5 5 3.6 149
Celkem 149 recenzí


5 hvězd
100%
4 hvězdy
0%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
84 %

Recenze produktu
Essence Lak na nehty Colour & Go

věk
25-34

nehty
pevné

Další recenze od 15.2.2013 21:47:23

Úžasné, úžasné, úžasné! Tyto laky naprosto miluji, za tu cenu lepší neseženete a vyrovnají se i lakům o stovku dražším. Líbí se mi velký výběr krásných odstínů i a uvítala jsem i nový vzhled obalu. Laky mají široký štěteček, snadno se nanáší, poměrně rychle schnou a dobře kryjí. Na nehtech dlouho vydrží a olupují se minimálně. Tady cena rozhodně neodpovídá kvalitě. Mohu vřele doporučit.

  • cena
  • odstíny
  • rychle schne
  • moc se neolupuje
  • dlouho na nehtech vydrží
  • nemá


věk
35-44

nehty
přírodní

Další recenze od 16.4.2013 12:34:43

Pěkné laky ve spoustě nádherných barev. Sama jich mám doma několik. Se štětečkem se dobře roztírá, lak mi neproužkuje a většinou stačí jen jedna vrstva. Je pravda, že se už druhý den začíná na koncích nehtů odlupovat, ale vzhledem k tomu jak rychle schne, pro mě není problém to rychle přelakovat. Skvělá je i cena laku.

  • cena
  • velký výber barev
  • rychle schne
  • brzy se odštěpuje odštěpuje


věk
45-54

nehty
přírodní

Moje nejoblíbenější laky na nehty. Za super cenu máte volbu z mnoha barev a celkem kvalitní lak, který pár dnů vydrží. Mám hodně odstínu a jak už tady někdo zmiňoval, jejich výdrž je odstín od odstínu jiná. Za tu cenu jsou perfektní a nikdy mi nevyschly. Líbilo se mi více staré balení než to nové, ale zase v novém najdete lepší a kvalitnější štěteček.

  • odstíny
  • cena
  • štěteček
  • za tu cenu žádné


věk
35-44

nehty
přírodní

Další recenze od 28.2.2014 22:46:22

Skvělé laky za dobrou cenu! Široká škála odstínů a barev, skvělé syté barvy. Myslím, že nejvíc záleží na tom, jaký máte podkladový lak a jakým to přetřete a jak necháte zaschnout. Mně vydržel krásně i 5 dní, sama jsem tomu nemohla uvěřit. Má skvělý štěteček, jedním tahem nalakuju celý nehet. Rozhodně doporučuji.

  • barvy
  • skvělý štěteček
  • vydrží


věk
35-44

nehty
přírodní

Další recenze od 26.3.2014 13:59:54

od Essence mám viac ako trištvrte lakov,vo všemožných farbách.rýchlo schnú,dobre kryjú,ja používam vždy dve vrstvy,ale mame stačí aj jedna a je spokojná.vydržia dosť dlho,lakujem si aj tak nechty minimálne dva krát do týždňa,keďže mám dlhé a rýchlo ošúpem lak,po chvílke ma aj prestane baviť rovnaká farba :D takže výdrž je uspokojujúca ,plus to vždy nejak menia,takže pribúdajú nové odtiene.mám od nich tmavé odtiene(toho asi najviac) ale aj svetlé a nikdy som nemala žiadnu výhradu.krásny lesk aj štetček je v poriadku.a tá cena za takýto lak je proste geniálna.našla som odtiene,ktoré som milovala a malo ich len Essence laky..ja som s nimi spokojná

  • cena
  • dobre kryje a dlho vydrží
  • rýchlo schne
  • nič


 
strana 6 z 30
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

PUPA Lasting Color

5 100% 6 recenzí

Zoya Nail polish

5 100% 5 recenzí

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené