Tyto laky mám moc ráda - jsou takřka za ˇhubičkuˇ, mají spoustu krásných odstínů přes svěží jarní barvičky až po nude odstíny, takže každý si vybere. Dobře se nanášejí, mají vyhovující štěteček, jen mi přijde, že relativně brzy vysychají. Balení je tak akorát, mě vyhovuje.
Jedny z mých oblíbených laků na nehty. Výdrž je sice průměrná, cca po třech dnech se začne olupovat, ale za cenu 30-ti korun udělají dobrou službu. Navíc si můžete vybrat z velkého množství barevných odstínů i třpytivých laků.
Za mě určitě jeden z nejpraktičtějších a nejlepších laků, obrovský výběr odstínů, lak na nehtech po 2 vrstvách skvěle drží, štětečkem se dobře nanáší a ta cena ta je k tomu opravdová třešňička na dortu :) je sice pravda, že balení je menší, ale za to nevyschne než ho spotřebujete :)
asi nejlepší drogérkové laky které mám, velký výběr barev od pastelových až po třpytivé, cena je fakt dobrá, dobře kryje, pracuje se sním taktéž dobře. S podlakem vydrží déle.
Líbí se mi, výběr ze spousty barev, ovšem kvalita laku je nic moc:( na nehtech mi vydrží tak maximálně dva dny, ale za ty peníze no nekupte to :-) Lakuji dvě vrstvy. Je malinký, takže ho stihnu vypotřebovat předtím než stihne vyschnout.