Značku Essence mám osobně velmi ráda. Jejich laků vlastním značné množství a nedám na ně dopustit. Jelikož jsem typ člověka, který nevyhledává laky, které vydrží víc jak týden a barvu nehtů střídá podle nálady obden, jsem s nimi velmi spokojená a plánuji si koupit další a další. :)
laky od Essence mi ako jediné laky z drogérie vyhovujú, je síce prava že výdrž je tak 2-3 dni, ale kedže nie som nechtový fajnšmeker a nechty si lakujem tak 1-2 do týždňa, úplne mi vyhovujú. Som spokojná aj so stetčekom, ktorý je síce troška širší ako pri iných lakoch, balenie je praktické, aspoň nestihnú vyschnúť kým ich spotrebujem. Vačšinou stačia 2 vrstvy, avšak je to dosť individuálne a závisí to od farby. Za tu cenu sa podľa mňa vyplatia.
U tohoto produktu podle mě kvalita odpovídá ceně. Jako největší plus vidím velký výběr odstínů, včetně aktuálních trendy barev. Lakuji většinou dvě vrstvy a vydrží mi hezký 3,4 dny a pak se začne loupat. Po pár měsících některé laky houstnou, špatně se s nimi pracuje a bublinkují. Ale i tak jich mám doma plno a stále dokupuji. Ideální je tyto laky nakoupit a po sezoně šup do koše, za tu cenu Vám to ani nemusí být líto.
Balení je praktické, protože je malé a tím pádem ten lak mám šanci i vypotřebovat. A když se mi lak líbí, koupím si další za maličkou cenu. Štěteček mi vyhovuje moc, k tomu nemám taky žádnou výtku. Krytí je jak u kterého laku, někdy stačí jedna tlustá ale já dávám vždycky dvě. Vlastně u jednoho odstínu jsem potřebovala vrstvy tři. Schnutí bych neřekla že je rychlé, ale dlouhé rozhodně taky ne, prostě dobrý průměr. A výdrž je taky průměrná, na mně vydrží i nějaký extra super jvalitní lak max. 3 dny, pak se začně loupat, essence vydrží neporušený 2 - 3 dny a pak se začnou loupat konce nehtů. Nemám co bych vytkla :)
Široký výběr moderních odstínů laků na nehty za dobré ceny. Kvalita, ale není nic moc, buď se za chvilku oloupou nebo nechtějí ani zaschnout a tvoří se na nich obtisky nebo rýhy. Mě vydrží pár hodin pěkné a pak si je musím odlakovat, takže za mě ne.