U těchto laků se mi nejvíce líbí pestrost barev. Je jich tolik na výběr, že kolikrát v obchodě málem vystojím důlek. Dalším plus je jejich cena. Bohužel jedno mínus je za to, že vydrží krátkou dobu nalakovaný... Hned druhý den od nalakování se začne u špiček nehtů odlupovat.
Momentálně asi mé nejoblíbenější laky na nehty. Miluju jejich barvy - jsou krásné, jasné a některé odstíny stačí jednou nalakovat (většinou ty třpytivé) a barvy jsou syté, většinou ale lakuju dvěma vrstvami. Vydrží sice asi tak dva dny, pak se začnou odlupovat, ale mají takový výběr barev, že já osobně to beru jako výzvu častěji střídat barvy. Mají dobrou konzistenci, krásně rovnoměrně se nanáší, nejsou vidět přechody mezi jednotlivými tahy a ještě se mi nestalo, že by mi tento lak vyschnul.
Laky si kupuju pořád, no vážně pokaždé když jdu do rossmannu tak si koupím.... :) Miluju tyhle laky, protože je jich spoustu odstínů a taky jejich cena je super, jelikož dostávám jen kapesné tak je to ideální :) Mám je osvědčené a mnohdy jsou i lepší než 3 krát tolik drahé laky. Vydrží mi asi tak 3 dny a pak se začne jemně loupat kolem špiček , ale který lak ne.
Lak, od kterého mám zatím nejvíc odstínů. Ještě nikdy jsem se netrefila do barvy, která by mě zklamala, spíš jsem vždycky mile překvapená, jak skvěle vypadá. U většiny barev, co mám mi stačí pouze jedna vrstva, takže je to s nimi rychlé. Zasychání i výdrž jsou tak standardtní, takže žádný zázrak ani propadák. Se štětečkem se dobře pracuje a netřepí se. Lak nehoustne.
Velmi dobré laky s velkou škálou barevných odstínů. Kupuji si stále nové a nové, protože malinkaté balení mi vyjde jen na chvíli, ale to je velké plus, alespoň mohu vyzkoušet více barev. Na nehtech mi vydrží bez oprýskání cca 3 dny, poté už musím dodělávat odloupnutá místečka. Dávám dvě, někdy i tři vrstvy barevného laku, kápnu vodičku pro rychlé schnutí také od Essence, nanesu vrchní ochraný lak, znovu kápnu a je to. Za hodinu vše hotové a suché.