Dobrý lak na nehty za super cenu. Kryje ve dvou vrstvách a vydrží mi na nehtech (s vrchním lakem) minimálně 3 dny bez chybičky. Nejúžasnější je ten obrovský výběr odstínů. Díky své velikosti je fajn na cesty.
Úžasný výběr barev a skvělá cena - to je hlavní důvod proč tyhle laky miluju. Bohužel mi na nehtech vydrží pěkný tak dva dny. Lak ale rychle schne takže mi nedělá problém nehty obden lakovat :).
U tohoto laku je opravdu velká škála výběru odstínů, jsou zde i třpitivé laky. Jsou moje oblíbené, protože jsou malé(což u oblíbeného odstínu může být i nevýhoda) a za skvělou cenu. Za mínus považuju výdrž laku - stává se mi že každý odstín jiný ale do 2 dnů jsou oloupané všechny
V lahvičce je celkem malé množství (rychleji ubývá), na nehtech vydrží každému jinak (dle dané kvality nehtu), ale to pro mě vyvažuje skvělými barvami, úžasnou cenou a ani štěteček mi nepřijde nejhorší. Pro někoho, kdo chronicky odlakovává po 3. dnu, nebo i dříve, jsou to laky naprosto ideální.
Pro mě jako nehtového analfabeta jsou tyhle laky na nehty ideální. Jsou levné, mají velkou škálu odstínů, dobře se lakují, dobře kryjí a jsou k dostání téměř v každé druhé drogerii. Já jsem moc spokojená :)