Gliss Kur Ultimate Repair regenerační šampon recenze a zkušenosti

šampony Gliss Kur Ultimate Repair regenerační šampon
šampony Gliss Kur Ultimate Repair regenerační šampon - obrázek 1
Gliss Kur (54)
3.2 z 5 5 3.2 27
Celkem 27 recenzí


5 hvězd
40%
4 hvězdy
60%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
34 %

Recenze produktu
Gliss Kur Ultimate Repair regenerační šampon

věk
35-44

vlasy
vlnité
normální
blond

Tento šampon mi také velmi vyhovoval, jako jeden z mála od Gliss Kuru. Šampon se dobře vtíral do vlasů, dobře také pěnil a po umytí jsem měla vlasy hebké a jemné. A vlasy se taky velmi dobře rozčesávají a nezacuchávají...Šampon taky velice hezky voněl (teda alespoň mě).

  • hebké a jemné vlasy
  • voní
  • nezacuchává vlasy
  • žádné


Další recenze od 3.8.2013 14:16:59

Tento šampon mi pomohl, když mi vypadávaly vlasy. Už po prvním umytí tímto šamponem a kondicionérem a po rozčesání nevypadl ani jeden vlas. To horší na něm bude asi to, že nezaceluje roztřepené konečky a vlasy by bez bezoplachového expres balzámu vypadaly rozlítaně. Ale za tu cenu si nemůžu stěžovat. Vůně nic moc.

  • pomáhá při lámavosti a padání
  • vůně


věk
25-34

vlasy
rovné
normální
hnědé

Další recenze od 29.3.2014 16:18:31

Tento šampón rozhodně neurazí, nijak viditelně mi vlasy nezregeneroval, ale neurazí. Vůně není špatná, ale znám i lepší, vlásky jsou po umytí hebké, lesklé a vypadají zdravě. Velkým plus je, že šampon vlasy nevysušuje. V blízké době si ho neplánuji znovu pořídit, ale doporučuji alespoň vyzkoušet vzhledem k ceně.

  • cena - kvalita
  • nic výrazného


věk
25-34

vlasy
vlnité
suché
zrzavé

Podle mě to je jeden! z nejlepších drogerkových šamponů. Dobře pění, pěkně voní a vlasy se mi po použití zdají být hebčí, ale používám i masku ze stejné řady, protože jinak bych se neučesala. Nevím jak na tom je se silikony, je možné, že zlepšení vlasů se dostaví jen díky nim. I tak si tento šampon budu kupovat i nadále.

  • vůně
  • vlasy se zdají být hebčí
  • žádné jsem nezjistila


věk
25-34

vlasy
rovné
normální
hnědé

Další recenze od 29.12.2015 17:00:39

Potřebovala jsem šampon který by mi srovnal mé jemné vlasy , mám je roztřepené a strašně jemné ... už měsíc se s tímto šamponem myju vlasy a vidím změny . Vůně je tak akorát a zdá se mi že se mi po nich fakt srovnaly vlasy mám je objemnější což plno šamponů podle mě neudělá :) Za mě dobrá koupě a stál tuším 99kč což za množství je opravdu fajn cena . Ale každým vlasům vyhovuje něco jiné.. mě vyhovuje tento šampon :) Ještě plno roztřepených konečků mám ale to už musí udělat za mě nůžky , šampon jen nepomůže :) Jinak slečny tu psali že po umytí nejdou rozčesat vlasy .. Já vždy používám kondicionér zacelí vlasy .. na to je ten kondicionér.. nestačí použít jen šampon :)

  • cena
  • Splní co je uvedeno na obalu
  • vůně
  • Množství
  • žádné


 
strana 2 z 6
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené