Tak ja som maximálne sklamana, konzistencia super, ide dobre nanášať ale mne na dolnej pere hrozne zalieza do vrasok a potom vyzerám strašne, mám odtien 620 bare to be bold jemna nude farba taka do bledunka, a ešte mam coral ambition taje pekna na perach taka do ružovo oranžova, len škoda že mne to na perach akosi zalieza do tých vrások teda aspom tieto dve farby
Zlatý střed. Rtěnko - balzám mám ve 2 odstínech a i když jsou na pohled pěkné, tak na rtech je krytí slabší a pigmentace taktéž. Rtěnka ale dobře hydratuje. Celkově má slabou výdrž, je třeba často nanášet. Nevyhovující obal, raději mám click up rtěnky. Docela velký výběr hezkých odstínů, i když cena je za "balzám" příliš velká.
Tuto rtěnku jsem si koupila spíše ze zvědavosti. Je opravdu velmi lehká, lehce se roztírá. Barvy nejsou moc syté, spíš jen lehce tónují rty a dodají jím svěží lesklý nádech. Na rtech ale drží špatně. Po chvilce není po rtěnce ani památky. Přijde mi spíše jako tonovací balzám než rtěnka. Na druhou stranu mi ale rty vůbec nevysušovala a přijemně je hydratovala. Líbí se mi její obal.
Zo začiatku som bola nadšená týmto produktom ale neskôr. Po nanesení sa mi začne zlievať do rýh na perách a začala mi vadiť nepríjemná ťažká karamelová vôňa. Na perách vyzerá strašne a po tejto skúsenosti si ju už viac nekúpim. Kúpila som ju v akcii a teraz myslím, že k nej dostanete lak na nechty zadarmo. Možno to robí len ten môj odtieň ale ja by som ju ďalej neodporúčala.
Z Whisperky mám rozporuplné pocity. Mám odstín Orange Attitude, který je perfektně pigmentovaný, na rtech ale vydrží tak 15 minut. Produkt má být hydratační, a i když nemám po použití rty vysušené, hydrataci necítím. Líbí se mi, že nemá třpytky. I když produkt za mě není bůhvíjaký, asi si ho koupím i tak znovu, je to kompromis mezi rtěnkou a balzámem, barva je pěkná, přetírání mi nevadí a na jaro/léto je moc fajn.