Z Whisperky mám rozporuplné pocity. Mám odstín Orange Attitude, který je perfektně pigmentovaný, na rtech ale vydrží tak 15 minut. Produkt má být hydratační, a i když nemám po použití rty vysušené, hydrataci necítím. Líbí se mi, že nemá třpytky. I když produkt za mě není bůhvíjaký, asi si ho koupím i tak znovu, je to kompromis mezi rtěnkou a balzámem, barva je pěkná, přetírání mi nevadí a na jaro/léto je moc fajn.
Na Color Whisper jsem se opravdu těšila, ale teď moc nevím, co si o nich myslet. Asi záleží, po jakém odstínu sáhnete a já se moc netrefila. Mám odstín 160 Rose of attraction. Čekala jsem, že půjde jen o lehce zabarvenou rtěnku/balzám, ale na mě je tento odstín moc výrazný, ve více než jedné vrstvě už ji mám skoro jako normální krycí rtěnku, z čehož jsem zklamaná. Je fakt, že rty jsou hezky lesklé, ale přijde mi, že vůbec nehydratuje. Konzistence je příjmná krémová, ale dojem to nevylepší. A to nemluvím o obalech. Další odstín už asi zkoušet nebudu.
Chápu, že někdo z této rtěnky nadšený není. Když jsem si ji kupovala, přesně jsem věděla, že nejde o klasickou rtěnku, ale takový rtěnko-balzám na rty. Takže já jsem vcelku spokojená. Na výrazné rtěnky si moc nepotrpím, jen výjimečně, takže tento koncept rtěnky je mi blízký. Skutečně jde o takový zbarvený balzámek, který rty hezky promastí. Ale pozor, nepřijde mi, že by hydratoval, což je zvláštní. Když mám rty trochu suché, nevypadá na rtech vůbec dobře. Zalézá do vrásek, cuckovatí. Takže vím, že ho můžu používat jen v případě dokonale hydratovaných rtů. Výdrž je stejná jako u klasických balzámů na rty. Klidně bych si koupila ještě jeden odstín, ale ne za plnou cenu.
Tenhle rtěnkový balzám, nechápu proč zde přímo v názvu je psáno rtěnka, mi přijde vcelku dobrý. Jako první chci zmínit, že jako velký mínus beru obal, který se od originálu liší a není na něm jak poznat, o jaký výrobek jde. Mám odstín 430 Coral ambition, který na mě spíše působí růžově než do korálova, je to ale hezká barva, kterou bych si na rty nedala, kdyby šlo o normální pigmentovanou rtěnku. Má příjemnou texturu, krásně se nanáší. Výdrž je velmi slabá, více než hodinu určitě nevydrží, hydratace nic moc, ale pokud nemáte rty příliš vysušené, budou hezky vláčné, ale já si jí koupila právě proto, že je to jen lehce pigmentovaný výrobek, který se dá použít ve dnech, kdy nechcete působit příliš výrazně nebo máte moc výrazné oči. Dá se navrstvit, ale nepůsobí pak moc hezky, což mi ale dělají i rtěnky v takto světlé růžové, takže to asi bude jen tím odstínem, sytou a zářivě výraznou barvu ale nevykouzlíte. Do oka mi také padl tělový odstín, který chci také vyzkoušet. Cena bez slevy mi přijde vysoká, za 99,- je to asi nejvíc, co jsem za ni ochotná dát.
Tato rtěnka je spíš takový balzám na rty. Není moc pigmentovaná a taky moc dlouho nevydrží. Připomíná mi trochu Labello. Stejně ji mám ale docela ráda, hezky rty zbarví. Nevadí mi, že ji musím nanášet častěji, nevysušuje, jde nanést i bez zrcátka a když dám víc vrstev, tak je i víc vidět. Balení je roztomilé růžové.