Maybelline Colorama recenze a zkušenosti

Laky na nehty Maybelline Colorama
Laky na nehty Maybelline Colorama - obrázek 1
Laky na nehty Maybelline Colorama - obrázek 2
Laky na nehty Maybelline Colorama - obrázek 3
Maybelline (107)
3.8 z 5 5 3.8 52
Celkem 52 recenzí


5 hvězd
80%
4 hvězdy
20%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
74 %

Recenze produktu
Maybelline Colorama

věk
25-34

nehty
slabé

Další recenze od 3.12.2016 18:14:54

Tyto laky vlastním zatím 3. Je zajímavé, že dva z nich (černý, fialový) jsou nejlepší laky, které jsem kdy měla, naprosto je miluju a nedám na ně dopustit (černý už mám 5. lahvičku) a jeden (bílý) je zase ten nejhorší, který jsem kdy měla. Černý a fialový: uschnou za jednu až dvě minuty, stačí jedna vrstva, krásné barvy Bílý: konzistence mléka, barva taky - ani 3 vrstvy nestačí, i po hodině se přilepuje na okolí Buď je tedy možné, že mám zrovna vadný kus, nebo je vadný celkově jen ten bílý. Každopádně koupím určitě znova, chci vyzkoušet i další barvy a černý je má stálice :) Co se ceny týče: 30kč, ve výprodejích i 20. Lahvička se mi sem tam otevře tak, že mám v ruce jen vršek a plastová část se štětečkem zůstane v laku, ale stačí vršek hodně přitlačit a takhle otevřít a je to v pohodě.

  • Rychle schnou
  • Krásná konzistence - stačí jedna vrstva
  • Výrazné barvy
  • Cena
  • Bílý mám vadný kousek, nebo je vadný celkově
  • Sem tam problémy s vrškem


věk
25-34

nehty
přírodní

Další recenze od 7.10.2012 10:15:16

Tyhle laky jsem si zamilovala, nevím jestli jsou na trhu déle, já je objevila až teď. Mají nádherné syté barvy, stačí opravdu nanést jen 1 vrstvu, kryjí perfektně. Dlouho drží, neoprýskávají se, jsem moc spokojená i se štětečkem, dobře se s ním pracuje, nedělá šmouhy. Můj favorit je č. 06.

  • dlouho vydrží
  • cena:kvalita
  • výborně kryjí - stačí 1 vrstva
  • nádherné odstíny
  • žádné jsem neobjevila


věk
25-34

nehty
přírodní

Další recenze od 25.3.2013 21:20:35

Tento lak jsem dostala v drogérii DM jako dárek a musím říct, že mě mile překvapil. Stačí jedna vrstva a nehet je krásně sytý a celý pokrytý. Co mi dále vyhovuje je to, že lak je za 2 minuty suchý. Jediné co mi vadí je to, že lak mám pouze chvíli a když ho otevřu tak mi tam zůstane štěteček. Ale určitě si ho koupím znovu, myslím, že mají na výběr plno krásných a originálních barviček.

  • Krásné odstíny
  • Rychle schne
  • Dobře se nanáší
  • Kryje
  • Výdrž
  • Cena
  • V láhvi brzo zaschne.


věk
35-44

nehty
přírodní

Další recenze od 13.6.2013 12:04:58

Teď jsem si na tyhle laky vzpomněla kvůli probíhající akci 1+1 za 39 Kč. Jeden lak tedy vychází na pohých 20 Kč. Myslím si, že jsou laky mnohem lepší než třeba od Essence, které se s novým balením podle mého názoru zhoršily. No nic. Tyhle laky mají úžasný výběr barev, skutečně od nude, přes pastelové, až po výrazné barvičky na léto. Pastva pro oči. No a co se týče laku samotného, jsem hrozně spokojená s výdrží. Bez nadlaku mi vydrží úplně v pohodě i týden. Lakují se parádně, štěteček je výborný. Nejsou ani příliš vodové, ani tuhé, hutné, tak akorát na lakování, u kterého se člověk nemusí rozčilovat. Doporučuji!

  • krásné barvy
  • konzistence laku
  • štěteček
  • perfektní výdrž
  • cena
  • žádné


věk
35-44

nehty
přírodní

Další recenze od 24.6.2013 19:41:09

Lak na nehty od Coloramy mám zatím jen ve 3 barvách - černý, červený a čirý se stříbrnými třpytkami. Všechny tyto odstíny musím hodnotit kladně. Výdrž je slušná. Určitě nepatří k extra držákům, ale drží dobře. Co se černého a červeného týká, jsou krásně krycí bez jakýchkoliv problémů ve dvou vrstvách (u černého by stačila i jedna, ale jsem zvyklá dávat pro jistotu dvě :D). Co mě u těchto laků překvapilo je štěteček, který je opravdu velmi měkký, ale pracuje se s ním dobře. Laky nepruhují a rychle schnou.

  • rychle schne
  • nepruhuje
  • kryje ve 2 vrstvách
  • výdrž
  • žádné


 
strana 7 z 10
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

PUPA Lasting Color

5 100% 6 recenzí

Zoya Nail polish

5 100% 5 recenzí

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené

MUA Nail Varnish

3.6 65% 5 recenzí