Túto riasenku som zahliadla v drogérii Teta kde bola v akcii.Tak som ju vzala.Vyšla ma na cca 5€( v prepočte 135kč),takže som moc neváhala.Na Rocketku som počula len chválu, tak som bola zvedavá.Riasenka ma príjemnú konzistenciu.Nie je moc hustá a ani tekutá.KArtáčku som sa troška zľakla.Voľakedy som mala rada JUMBO kartáčky,ale posledné roky som si zvykla skôr na menšie.Dobre sa mi s ňou ale pracuje.Bežne sa mi stávalo, že pri korienkoch rias som si otlačila riasenku.S touto sa mi to nestalo.Nemám problém líčiť ani spodne riasy alebo kútiky.Kartáček veľmi pekne riasy prečeše, zahustí a predĺži.Zo začiatku mi ani nezlepovala.Veľmi pekne ich zvýrazní.Cca 2,max 3 vrstvy mi stačia.Potrebovala som ale cvik a zistiť, že je pre moje riasy lepšie, ak nanesiem jednu vrstvu,pár min nechám zaschnúť a tak nanesiem druhú.Potom sú naozaj pekne zvýraznené.Nijak ma nedráždi na očiach.Skvelo držala od rána do večera.Odličujem s micelárkou Mixa a nie je problém, možno to len trvá o trošku dlhšie.Možno by mohla len predlžovať troška viac na môj vkus.Nie je to moja top riasenka,tou ostane 2000 Calorie,ale príjemne ma prekvapila a asi sa k nej ešte vrátim.
Na první pohled mě zaujal design obalu v modro-růžové kombinaci. Řasenka slibuje "8x" větší objem řas, které budou údajně hladké a oddělené. Za sebe můžu říct, že až tak velký objem neudělá, ale řasy jsou oddělené hezky, zvýrazněné, objem také dostanou a pokud někdo chce větší objem, stačí víckrát v rámci jedné vrstvy pročesat řasy. Obal je fajn, kartáček je pevný, takže se s ním hodně dobře pracuje a neotíráte si s ním víčko a není na něm zbytečně moc barvy. Já jsem byla docela spokojená a překvapená. Je to teď myslím novinka v drogériích. Údajně je i v hnědé barvě, ale to jsem si nevšimla a stejně bych si hnědou nekoupila. Oceňuji, že se barva nedrolí a neotiskuje. Kartáček má krátké štětinky, takže se s ním vážně dobře manipuluje. Navíc teď běží na ni hodně akcí, takže ji zle pořídit o dost levněji.
Řasenky Maybelline jsou celkově mé oblíbené. Tato novinka má zvláštní kartáček - téměř žádné štětinky, jen jakoby umělé krátké výstupky. Efekt je ale výborný. Opravdu dokonale oddělí jednotlivé řasy, nedrolí se a na kartáčku nezůstává "kilo" řasenky zbytečně. Nepřijde mi však,že by tvořila až takový objem. Jsem zvyklá nanášet 2 vrstvy, takže s tím jsem spokojená.
Objemové řasenky mám nejraději a tato splnila účel, řasy krásně zvýrazní již po prvním nanesení a jelikož mám své řasy dost výrazné, moje standardní dvě vrstvy stačily k vytvoření hustých, výrazných a oddělených řas. Nedorolí se a její barevný obal se krásně vyjímá v kosmetické taštičce:) Určitě si koupím znovu!
Táto riasenka patrí k tým lepším. Čo sa týka objemu, zázraky nečakajte. Nezlepuje, oddelí a celkom aj predĺži, čo ma celkom milo prekvapilo. Plastový hrebienok je väčší, ale pohodlne s ním nalíčite aj krátke riasy. Veľkým plusom je obdivuhodná výdrž, vôbec neopadáva, dokonca som s ňou raz spala a ráno som sa bez akýchkoľvek fľakov pod očami. Bohužiaľ, veľkým problémom je jej odličovanie. Na jej odstránenie nezaberá ani vodeodolný odličovač a z očí ju musíte vyslovene vydrhnúť.