Maybelline Volum' Express Rocket Mascara recenze a zkušenosti

řasenky Maybelline Volum' Express Rocket Mascara
řasenky Maybelline Volum' Express Rocket Mascara - obrázek 1
řasenky Maybelline Volum' Express Rocket Mascara - obrázek 2
řasenky Maybelline Volum' Express Rocket Mascara - obrázek 3
Maybelline (107)
3.3 z 5 5 3.3 54
Celkem 54 recenzí


5 hvězd
20%
4 hvězdy
80%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
43 %

Recenze produktu
Maybelline Volum' Express Rocket Mascara

věk
35-44

oči
modré

Další recenze od 25.2.2013 19:20:43

Naprostý boom, který se poslední dobou nese v kosmetickém světě :) Ani já jsem samozřejmě neodolala a řasenku si pořídila. Koupě rozhodně nelituji. Má opravdu dokonalý kartáček, který umožňuje precizní práci a řasy po nanesení získávají krásný look. Jsou krásně černé, husté a oddělené. Oceňuji, že řasenka nežmolkuje a neobtiskává se. Má i velmi slušnou výdrž bez rozmazávání. Za mne opravdu super a rozhodně tato není posledním kusem, určitě koupím znovu.

  • Cena
  • Kartáček
  • Oddělené a husté řasy
  • Nic


věk
35-44

oči
hnědé

Další recenze od 18.1.2013 14:04:30

Řasenky Maybelline jsou celkově mé oblíbené. Tato novinka má zvláštní kartáček - téměř žádné štětinky, jen jakoby umělé krátké výstupky. Efekt je ale výborný. Opravdu dokonale oddělí jednotlivé řasy, nedrolí se a na kartáčku nezůstává "kilo" řasenky zbytečně. Nepřijde mi však,že by tvořila až takový objem. Jsem zvyklá nanášet 2 vrstvy, takže s tím jsem spokojená.

  • odděluje řasy
  • kartáček pobírá pouze potřebné množství řasenky
  • atraktivní design
  • nedrolí se
  • není příliš objemová


Další recenze od 1.2.2013 01:41:40

Objemové řasenky mám nejraději a tato splnila účel, řasy krásně zvýrazní již po prvním nanesení a jelikož mám své řasy dost výrazné, moje standardní dvě vrstvy stačily k vytvoření hustých, výrazných a oddělených řas. Nedorolí se a její barevný obal se krásně vyjímá v kosmetické taštičce:) Určitě si koupím znovu!

  • řasy oddělí a dodá objem
  • nedrolí se
  • žádné


věk
25-34

Táto riasenka patrí k tým lepším. Čo sa týka objemu, zázraky nečakajte. Nezlepuje, oddelí a celkom aj predĺži, čo ma celkom milo prekvapilo. Plastový hrebienok je väčší, ale pohodlne s ním nalíčite aj krátke riasy. Veľkým plusom je obdivuhodná výdrž, vôbec neopadáva, dokonca som s ňou raz spala a ráno som sa bez akýchkoľvek fľakov pod očami. Bohužiaľ, veľkým problémom je jej odličovanie. Na jej odstránenie nezaberá ani vodeodolný odličovač a z očí ju musíte vyslovene vydrhnúť.

  • skvelá pigmentácia
  • oddelí
  • výdrž
  • neopadáva
  • náročné odličovanie


věk
35-44

oči
zelené

Další recenze od 30.5.2013 08:35:59

Řasenku bych si normálně nekoupila, protože tyhle umělé kartáčky nijak zvlášť nemusím, ale byla v setu se stíny Color Tattoo, takže jsem si ji vzala. A jsem s ní celkem spokojená. Na moji nejoblíbenější od Gabriella Salvete nemá, ale špatná není. Řasy opravdu dobře rozčeše, s kartáčkem se dobře manipuluje a ani po celém dni neodpadává pod oči. Nicméně ve více než jedné vrstvě dělá nepřirozené pavoučí nožky, což mi zníněná G. Salvete nedělá ani ve více vrstvách, s ní mám řasy pořád krásně přirozeně zvýrazněné. Proto už bych si ji asi nekoupila.

  • nedrolí se pod oči
  • hezky řasy pročeše
  • s kartáčkem se dobře manipuluje
  • ve více než jedné vrstvě řasy slepuje


 
strana 10 z 11
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené