Mám ráda "obyčejné" řasenky s tenkým spirálovitým kartáčkem, ale tenhle tvar mě dost zaujal a za tu cenu jsem moc neváhala :) Mám celkem dlouhé řasy, které stačí jen pročesat a nabarvit konce a tahle opravdu ze mě udělá mrkačku.. Ze začátku barví fakt dost až může slepovat, ale později je to perfektní hřebínek oddělující řasy :) Kartáček má opravdu skvělý! Doporučuji holkám, co chtějí velmi efekní řasy :) přirozené líčení až když trochu vyschne :D
Super řasenka, nevěřila jsem, ale vydrží, pěkně černí, nadzvedne a hlavně dobře prodluzuje a zhuštuje!!! Navic za cenu cca 100,- Vydrží při denním používání asi dva měsíce.. Jsem s ní spokojena.. Mé řasy jsou delší a používám kleštičky na řasy... Pro větší intenzitu na ni používám OnebyOne... Jsm spokojená a určitě ještě koupím...
Tuto řasenku jsem si koupila na základě kladných recenzí tady na omlazení.cz. S řasenkou jsem velmi spokojená, má zajímavě řešený kartáček se kterým se dobře pracuje. Krásně prodlouží a zahustí řasy, používám 2 vrstvy pro lepší výsledek. Nedrolí se a vydrží až do večera. Ze začátku trochu slepuje, ale to snad každá řasenka.
Řasenka mě zaujala svým výrazným obalem a velmi nízkou cenu. Neočekávala jsem od ní hodně, ale byla jsem mile překvapena. Rychlá aplikace, řasy se neslepují, nežmolkuje a je sytě černá. Kartáček je mírně zahnutý a proto řasy lehce natočí. Od Miss sporty jsem měla již hodně řasenek, ale tato je rozhodně ze všech nejlepší :)
Výborná řasenka,jedna z nejlepších jakou jsem měla.Neměla jsem důvěru k těmto typům kartáčku ale je naopak výborný. Oddělí řasy,dodá na objemu a zároven prodlouží,prostě je zvýrazní, rychle se s ní pracuje.Dávám si dvě vrstvy,řasy jsou pak ještě hezčí. Na jemné,krátké,nevýrazné řasy je jako dělaná.Obtiskává se opravdu nepatrně /používala jsem ji ted v těch největších vedrech/,oproti jiným řasenkám.Rozhodně ji koupím zase.