Tak tahle řasenka je hodně velkým překvapením. Koupila jsem si ji ve slevě na doporučení kamarádky, ale moc jsem tomu zázraku nevěřila. A ejhle, je to jedna z nejlepších řasenek, jakou jsem kdy zkusila. Mám řasy rovné a směřující dolů a je problém je čímkoliv natočit. Tahle řasenka to ale zvládla s přehledem. Stačí opravdu 1-2 vrstvy a mám řasy pomalu jak panenka. Řasenka má příjemný zahnutý plastový kartáček, nežmolkuje, nedrolí se a je opravdu černá, takže já jsem moc spokojená.
Koupena v Rosmannu na doporučení z Omlazení.cz, obyč. drogerovka předčila má očekávání za cca 75 kaček se YSL či HR mužou jít bodnout. Řasenka není zrovna artikl do kterého mi přijde důležité investovat několik stovek a tato řasenka mě v tom utvrdila. Prodlouží, natočí, oddělí, dělá krásné řasy. Nemá sice krásný obal a značku, která řve jsem přece lepší. Jediné co bych vytkla, že se sem tam obtiskne, nechapu, jak se dostane třeba i mezi obočí :D , kouzelnice...
Tak tuhle řasenku jsem si koupila ze zvědavosti za 40 Kč a to na základě dobrých recenzi. A už jsem u ní zůstala, protože je naprosto skvělá. Nedrolí se, nerozmazává, dobře se nanáší, už jedna vrstva prodlouží řasy, druhá vrstva řasy neslepuje, spíš je krásně zahustí. Takže vždy nanáším dvě vrstvy. Jsem s ní maximálně spokojená. Za tu cena je super. Kupovala bych jí i za vyšší cenu. Předčí i mnohem dražší řasenky.
Výborná řasenka pro dlouhé řasy i proto, že se neobtiskuje pod obočí. Sháněla jsem náhradu za řasenku Mary Kay a tato je totožná. I přes krátké štětiny, které mohou klamat krásně řasy pročeše, oddělí a řasy vypadají hustší. Zahnutý kartáček perfektně natočí a možná i tím, že trochu déle zasychá se dají řasy krásně tvarovat – může být nevýhoda pro někoho, kdo zabývat. Mám již několikátou a stále jsem moc spokojená.
Tahle rasenka mne mile prekvapila. Proste jsem okoukavala v drogeriiich rasenky a tahle rasenka od Miss Sporty me zaujala jak cenove, tak kartackem ktery ma. Pouzivam si uz asi mesic a musim uznat, ze se nedroli, nerozmazava. Navic se mi velmi libi obal rasenky a i kamaradka se mne ptala co pouzivam za rasenku. A nakonec si ji koupila take :D