Miss Sporty Studio Lash 3D Volumythic Mascara recenze a zkušenosti

řasenky Miss Sporty Studio Lash 3D Volumythic Mascara
řasenky Miss Sporty Studio Lash 3D Volumythic Mascara - obrázek 1
řasenky Miss Sporty Studio Lash 3D Volumythic Mascara - obrázek 3
Miss Sporty (91)
4.1 z 5 5 4.1 82
Celkem 82 recenzí


5 hvězd
100%
4 hvězdy
0%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
74 %

Recenze produktu
Miss Sporty Studio Lash 3D Volumythic Mascara

věk
25-34

oči
modré

Další recenze od 10.9.2013 12:45:47

Tak tahle řasenka je hodně velkým překvapením. Koupila jsem si ji ve slevě na doporučení kamarádky, ale moc jsem tomu zázraku nevěřila. A ejhle, je to jedna z nejlepších řasenek, jakou jsem kdy zkusila. Mám řasy rovné a směřující dolů a je problém je čímkoliv natočit. Tahle řasenka to ale zvládla s přehledem. Stačí opravdu 1-2 vrstvy a mám řasy pomalu jak panenka. Řasenka má příjemný zahnutý plastový kartáček, nežmolkuje, nedrolí se a je opravdu černá, takže já jsem moc spokojená.

  • natočí řasy v jednom kroku
  • nedrolí se a nežmolkuje
  • cena
  • obal
  • opravdu černá barva
  • asi nic


věk
25-34

oči
hnědé

Další recenze od 5.10.2013 13:54:19

Koupena v Rosmannu na doporučení z Omlazení.cz, obyč. drogerovka předčila má očekávání za cca 75 kaček se YSL či HR mužou jít bodnout. Řasenka není zrovna artikl do kterého mi přijde důležité investovat několik stovek a tato řasenka mě v tom utvrdila. Prodlouží, natočí, oddělí, dělá krásné řasy. Nemá sice krásný obal a značku, která řve jsem přece lepší. Jediné co bych vytkla, že se sem tam obtiskne, nechapu, jak se dostane třeba i mezi obočí :D , kouzelnice...

  • srovnatelná s drahými řasenkami
  • dostupnost
  • cena
  • obal
  • obtisky
  • moc tekutá začátku


Další recenze od 17.9.2013 11:28:15

Tak tuhle řasenku jsem si koupila ze zvědavosti za 40 Kč a to na základě dobrých recenzi. A už jsem u ní zůstala, protože je naprosto skvělá. Nedrolí se, nerozmazává, dobře se nanáší, už jedna vrstva prodlouží řasy, druhá vrstva řasy neslepuje, spíš je krásně zahustí. Takže vždy nanáším dvě vrstvy. Jsem s ní maximálně spokojená. Za tu cena je super. Kupovala bych jí i za vyšší cenu. Předčí i mnohem dražší řasenky.

  • kvalitní
  • nic


věk
35-44

oči
zelené

Další recenze od 19.4.2013 14:34:22

Výborná řasenka pro dlouhé řasy i proto, že se neobtiskuje pod obočí. Sháněla jsem náhradu za řasenku Mary Kay a tato je totožná. I přes krátké štětiny, které mohou klamat krásně řasy pročeše, oddělí a řasy vypadají hustší. Zahnutý kartáček perfektně natočí a možná i tím, že trochu déle zasychá se dají řasy krásně tvarovat – může být nevýhoda pro někoho, kdo zabývat. Mám již několikátou a stále jsem moc spokojená.

  • cena a dostupnost
  • oddělí a natočí řasy
  • neobtiskává se pod obočí
  • dobře se odličuje
  • žádné


věk
35-44

oči
hnědé

Tahle rasenka mne mile prekvapila. Proste jsem okoukavala v drogeriiich rasenky a tahle rasenka od Miss Sporty me zaujala jak cenove, tak kartackem ktery ma. Pouzivam si uz asi mesic a musim uznat, ze se nedroli, nerozmazava. Navic se mi velmi libi obal rasenky a i kamaradka se mne ptala co pouzivam za rasenku. A nakonec si ji koupila take :D

  • Cena Kvalita
  • Zadne


 
strana 13 z 16
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené