Perfektní řasenka za pár kaček! Stačí 2 vrstvy a řasy jsou opravdu husté a dlouhé! Mám mastnější pleť a během dne mám občas obtisk řasenky pod obočím. Neberu to jako nedostatek, protože to udělá každá, i drahá, řasenka. Mám už několikáté balení a po vypotřebování si ji koupím znovu. Za málo peněz hodně muziky. Doporučuji!
Většině lidí co znám tato řasenka vyhovuje. Mě se na ní líbilo že dělá dlouhé a objemné řasy, s kartáčkem se pracovalo docela dobře. Jediné co mi vadilo bylo, že mi nenatočila řasy - a to se mi s jinými řasenkami normálně nestává. Kvůli tomu si ji už nekoupím znovu. Ale celkově má dobrou kvalitu. Je jedna z nejlepších od Miss sporty.
Mám vyzkoušených hodně řasenek a tahle je jedna z těch, která se mi zamlouvá. Je za dobrou cenu, má dobře uzpůsobený kartáček, kterým se dostanu i k těm krajním řasám a lehce namaluju i spodní. Dokáže z nepatrných, krátkých řas, vykouzlit dlouhé a výrazné. Proto bych ji všem doporučila. Určitě bych si ji koupila znova.
Tuto řasenku jsem kupovala v akci 1+1, takže mě vyšla na 35,-, no nekup to :-D Musím říct, že mě tedy docela mile překvapila. Moc jsem od ní neočekávala, takže jsem byla o to více překvapená, jak pěkné řasy udělá. Docela hezky řasy prodlouží i zahustí a trošku natočí. Během dne opadává opravdu minimálně, takže to ničemu nevadí, docela i vydrží v dobrém stavu až do večera. Jediné, co mi u těchto řasenek od MS vadí, jsou jejich tvrdé platové kartáčky, se kterými když nemanipuluji opatrně, vždy si poškrábu víčka u kořínků řas. Jinak ale nemám výhrad a doporučuji!!
Skvělá drogerková řasenka, která nezklame. Miluji tento typ kartáčku. Řasy rychle prodlouží, neslepí je a vypadají moc hezky a hlavně přirozeně. Oči jsou zvýrazněné a jednoduše se nalíčí i spodní řasy bez zbytečných šmouh na oku. Nátěr vydrží dlouho a nerozmazává se. Aplikace je velmi jednoduchá. Doporučuji.