Tento krém považuji za stálici mezi ostatními krémy a nedám na něj dopustit. Je výborný k ošetření jakéhokoliv suchého místa na těle a výsledky jsou vidět již po prvním použití. Přítel ho např. používá na ztvrdlé paty a kůži má od té doby výrazně měkčí. Já jsem se pomocí tohoto krému zase zbavila šupinek na nose. Coby pleťový krém na každodenní použití bych jej moc nedoporučovala, jelikož je velmi mastný a hlavně hutný a tím pádem se špatně roztírá a následně vstřebává, nicméně na ošetření některých problematických partií (těch velmi suchých) je ideální - tam se vstřebá a kůži opravdu zjemní.
Krém mého mládí! Ten byl doma vždycky, pro všechny případy. Má dost univerzální použití. Krásně voní, tu vůni si budu pamatovat už navždy. Krém má hutnější konzistenci, takže ho na jedno namázání celého těla stačí malinko. Tím pádem to velké balení opravdu dlouho vydrží. Dokáže pokožku krásně provonět a zhydratovat. Má trošku mastnější konzistenci, ale na suchou pokožku je ideální. Jen to balení,ta plechovka, mi přijde trochu nešikovná, není to zrovna hygienické do toho sahat rukama, tuba by byla praktičtější
Prostě univerzální krém, který by každá žena měla znát. Vhodný na všechny typy pleti. Je hutnější, skvělý na zimu. Nejmenší krabičku nosím vždy sebou, mažu si s tím ruce nebo suchá místa na obličeji. Takový "must have"
Krém je dobrý na zimu na popraskané ruce, na svou mastnější pleť na obličeji ho použít nemůžu. Také se roztírá hůře než jiné krémy, ale hezky voní. Rozhodně je na trhu mnoho zajímavějších produktů, ale věřím, že své příznivce neztratí, je to taková klasika.
Nivea se stala kosmetickým produktem, který u nás doma nesmí chybět. Nepoužívám ho nějak často, protože mám mastnou pleť- leskla bych se mnohem víc. Avšak v zimě, kdy mám zase naopak pokožku vysušenou, nebo trpím na šupinky, tak mi velmi pomáhá se jich zbavit.