Nivea Creme krém recenze a zkušenosti

Hydratace Nivea Creme krém
Hydratace Nivea Creme krém - obrázek 1
Hydratace Nivea Creme krém - obrázek 2
Hydratace Nivea Creme krém - obrázek 3
Nivea (189)
4.2 z 5 5 4.2 98
Celkem 98 recenzí


5 hvězd
100%
4 hvězdy
0%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
73 %

Recenze produktu
Nivea Creme krém

věk
35-44

pleť
smíšená
světlý odstín
růžový podtón

dehydratace
nízká

Klasika, která nezklame:) Hutný, mastný krém, který se vstřebá do pokožky.Má univerzální využití na celé tělo.Já jej používám hlavně v zimě-mám vysušené ruce a zrovna na tohle je ideální.A má úžasnou vůni.

  • vůně
  • cena
  • univerzální použití
  • žádný výrazný nedostatek


věk
25-34

pleť
smíšená
střední odstín
růžový podtón

dehydratace
střední

Další recenze od 18.3.2012 17:32:30

Snad nesmrtelná tradice Nivey. Krém je opravdu univerzální, hodně hydratuje a mám po něm skvělý pocit. A že už jsem vyzkoušela spoustu drahých krémů, Nivea je takový záchranář a moje stálice, hodí se naprosto na cokoliv a účel hydratace plní skvěle.

  • cena
  • skvěle hydratuje
  • příjemný a dlouhotrvající pocit
  • nemastí
  • žádné


Další recenze od 19.3.2012 19:42:35

Úžasný krém! Malé balení za 16,90, takže jich mám víc a pořád je někde ztrácím a zase nacházím. Používám ho na ruce, suché lokty, obličej.. Opravdu všestranné využití

  • Malé balení
  • Cena
  • Plechová krabička
  • Žádné


věk
25-34

pleť
normální
světlý odstín
růžový podtón

dehydratace
nízká

Výhodou krému je, že se prodává v baleních velkých i malých, tudíž si vybere každý. Krásně hydratuje, má příjemnou parfemaci. Hůře se roztírá, je velice hutný. Rychle se vstřebává, na kůži nelepí. Balení je kovové (myslím, že jen u menšího balení), někdy mám problém jej otevřít.

  • rychle se vstřebává
  • parfemace
  • hydratuje
  • cena
  • roztíratelnost


věk
35-44

pleť
normální
střední odstín
žlutý podtón

dehydratace
nízká

Na tomto krému jsem vyrůstala...Máma mě s ním vždy mazala a měla jsem krásně hebkou tvář...Dnes ho již nekupuji, takže nemůžu posoudit, ale máma si ho stále kupuje a vyhovuje jí.

  • vláčný
  • žádné


 
strana 16 z 20
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Saloos jojobový olej

4.2 81% 9 recenzí

Isana vazelína

4.2 80% 5 recenzí

Hůře hodnocené