Kupuji pravidelně malé balení. Používá jí moje babička, máma i já. Já pouze na ruce, ale v zimě i na obličej. Je hutná,mastná, na suchá místa ideální. Stará dobrá levná univerzální Nivea. Plus vůně, která se používá jako přirovnání "voní jako nivea" a nivea nevoní po ničem, to je nivea!!!
Nejoblíbenější univerzální krém na světě - asi tak bych kulatou Niveu definovala. Vyrůstala na ní moje babička, která se sní maže do teď a nemá na pleti žádné vrásky, její kůže je hebká jako dětská.. Krém nádherně voní, pamatuju si, že když jsem byla malá dokonce sem babičce snědla asi čtvrtku tohoto krému jak mi chutnal!:) Za mě prostě super věc, používá jí skoro celá moje rodina včetně mě.