Velmi kvalitní krém na který nedám dopustit. Mám velice citlivou pokožku, ale výrobky od značky Nivea my nikdy nezpůsobily žádný problém ba naopak nedám na tuto značku dopustit. Ten to krém krásně voní, rychle promastí. Používám na všechny suché místa od suché pleti na obličeji, lokty, ruce až po suché paty. Ten to krém mám neustále u sebe. Jediné negativum hůř se roztírá. Jinak ale doporučuji :)
Přestože existuje mnoho krému, myslím, že tento nechybí v žádné domácnosti. Je tožit univerzální a používáme jej všichni. Muži i ženy, na obličej, ruce i tělo, pokud je to třeba. Já osobně jej používám, když mám přesušenou pleť, která potřebuje okamžitou hydrataci a ochranu. Zejména na noc a v zimních měsících. Krém je sice hutnější a mastnější, každopádně dobře poslouží.
Tradiční univerzální krém pro všechny a na všechno. Používám jako noční krém když potřebuju hydrataci. Mám ho také vždy v kabelce jako záchranu když potřebuju namazat ruce nebo nehtovou kůžičku, popřípadě i na pleť nabo na odlíčení. Je super, že se vyrábí i v malém balení do kabelky.
Výhodou krému je, že se prodává v baleních velkých i malých, tudíž si vybere každý. Krásně hydratuje, má příjemnou parfemaci. Hůře se roztírá, je velice hutný. Rychle se vstřebává, na kůži nelepí. Balení je kovové (myslím, že jen u menšího balení), někdy mám problém jej otevřít.
Pro mne něco jako "zázračný kelímek". prodává se ve všech velikostech balení. Je velmi hutný ale do pleti se vsákne a nezanechá mastný pocit. Nádherně voní, hydratuje a vyživuje. Mám jeden kelímek neustále v práci na stole a používám na všechno- na ruce, nehtovou kůžičku, rty i tvář. Ještě jsem neslyšela že by někomu nesedl.