Tento sprchový krém jsem koupila pouze ze zvědavosti. Nivea sprchové gely mám ráda, ale tento mi moc nesedl vůní, proto dávám 3*, není to nic strašného, ale mně to prostě nevoní. Jinak pění krásně, ale nezdá se mi, že by nějak zvlášť hydratoval, ale to od sprcháče asi nelze očekávat. Za mě prostě takový průměr. Znovu již nekoupím.
Tento sprchový krém veľmi dobre pení, stačí ho naniesť v menšom množstve a vytvorí fakt bohatú penu. Páči sa mi na ňom aj obal, otváranie je úplne bezproblémové. Jediné čo ma trochu sklamalo je vôňa, ja mam radšej sladšie vône, tento by som skôr zaradila k osviežujúcim. Ale inak na ňom nevidím nič zlé, ani tá vôňa nie je úplne zlá, len každému sa páči niečo iné.
Sprchový krém je hodně příjemný na používání, perfektně voní a skvěle pění i z malého množství což mě překvapilo. Obal je moc hezký, vypadá dobře v koupelně což oceňuju. Jedinou věcí, co mi moc nevyhovuje je, že po umytí se mi pokožka nezdá tak hydratovaná jak bych si představovala. Ale jinak nemám větší výtky.