Radox Refresh 2v1 sprchový gel Feel good fragrance recenze a zkušenosti

Gely a mýdla Radox Refresh 2v1 sprchový gel Feel good fragrance
Gely a mýdla Radox Refresh 2v1 sprchový gel Feel good fragrance - obrázek 1
Radox (11)
3.2 z 5 5 3.2 4
Celkem 4 recenze


5 hvězd
50%
4 hvězdy
0%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
25%
1 hvězda
25%

Koupilo by znovu
50 %

Recenze produktu
Radox Refresh 2v1 sprchový gel Feel good fragrance

věk
25-34

Toto je jediný sprchoví gel od radox co mě zatím těžce zklamal. Voní naprosto strašně, použila jsem ho jednou a naposled, od ted ho používám na vytírání podlahy a místo jaru na nádobí- vůně je zcela schodná. Už nikdy neudělám tuhle chybu a nekoupím si ho, navíc to, že je 2v1 jsem si všimla až doma. Příjde mi, že 2v1 je jinom pro chlapy a to ještě pro takové co chtěj co nejvíce ušetřit a je jim to vcelku jedno, tot můj názor.

  • žádné
  • celé je to takový jeden velký nedostatek


věk
35-44

Další recenze od 9.8.2014 22:55:44

Tento sprchový gel od Radoxu mi teda vůbec nevoní ani nevyhovuje. Nevím jestli jsem měla nějaké špatné balení ale šlo hrozně ztěžka otevírat. Navíc jeho vůně mi přijde naprosto příšerná. Na druhou stranu gel dobře pění a stačí ho nanést malé množství. Měla jsem ale po umytí vždy hodně napnutou a svědivou pokožku. Příště už nekoupím.

  • nízká cena
  • nevoní mi


věk
25-34

Veľmi príjemný sprchový gel na ktorom mám veľmi rada to, že vôňa aj po kúpeli na pokožke drží a cítiť ju aj hodinu dve po kúpeli. Cena je veľmi prijateľná a tiež je super u tejto značky otváranie zospodu. Sprchový gél pokožku nevysušuje pokožka nesvrbí. Kupovala som v Tescu ale videla som ich už aj v Dm. Naozaj odporúčam.

  • cena
  • výdrž vône
  • žiadnevěk
25-34

Další recenze od 18.4.2014 19:04:59

Příjemný gel, který perfektně osvěží, vůně eukalyptu a citrusových plodů je sice zajímavá, ale spíše mi připomíná pánské sprchové gely. Dobře pění a hydratuje. Vhodný po sportu a nebo pro osvěžení po ránu. Nejspíše díky esenciálním olejům výborně osvěží tělo i mysl a pozitivně naladí. Cena je velmi fajn a obal je kvalitní.

  • cena


PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Fa Shower + Lotion

5 100% 7 recenzí

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené

Lush Sweetie Pie

3 50% 4 recenze