NYC Expert Last Nail Polish recenze a zkušenosti

Laky na nehty NYC Expert Last Nail Polish
Laky na nehty NYC Expert Last Nail Polish - obrázek 1
Laky na nehty NYC Expert Last Nail Polish - obrázek 2
NYC (37)
4 z 5 5 4 35
Celkem 35 recenzí


5 hvězd
60%
4 hvězdy
40%
3 hvězdy
0%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
75 %

Recenze produktu
NYC Expert Last Nail Polish

věk
25-34

nehty
přírodní

S laky od znacky NYC jsem hodne spokojena a jsou snad i moje nejoblibenejsi. Stetecek mi prijde velmi povedeny, ikdyz ja nejsem moc narocny clovek. Barvy maji krasne a syte. Rekla bych, ze kryji hned i v jedne silnejsi vrstve, ale ja vzdycky davam pro lepsi pocit i sytost dve vrstvy. Vydrz mi prijde hodne dobra. Takze doporucuji! :)

  • stetecek
  • barvy
  • vydrz
  • nic


věk
25-34

nehty
lámavé

Další recenze od 30.5.2014 13:40:42

Chtěla jsem takovou teplou červenou a proto jsem sáhla po tomto. Cena je sice trošku vyšší, ale za to je to velmi kvalitní lak. Dokonce mi ani nevadí jeho úzký štěteček, i přesto, že jsem zvyklá na ty široké. Na nehty stačí opravdu jedna slabá vrstva a perfektně kryje! Vydrží mi cca týden s tím, že se odlupujou špičky ale to je normální. Doporučuji.

  • kvalita
  • výdrž
  • výběr odstínů
  • kryje již při jedné slabší vrstvě
  • cena


věk
45-54

nehty
lámavé

Další recenze od 30.7.2014 11:45:27

Lak jsem si pořídila nedávno v akci v Rossmanu společně ještě s řasenkou a rtěnkou, protože mají slevy 25% na všechny jejich výrobky do konce prázdnin. Lak jsem si vybrala v krásném jemném růžovém odstínu 185. Moc mi ale nevyhovuje štěteček. Ten bych uvítala, kdyby byl kratší a tlustější. Nicméně barva vypadá opravdu hezky a lak docela i vydržel. Špičky nehtů se mi začaly olupovat asi až po 4 dnech, což jsem u laku za tuto cenu rozhodně nečekala. Takže se asi vypravím pro ještě nějaké další odstíny. Rozhodně stojí minimálně za vyzkoušení.

  • nízká cena
  • vydrží dlouho
  • žádné


věk
25-34

nehty
lámavé

Další recenze od 1.11.2013 21:57:09

Kúpila som si tento lak (odtien 190) v zľave :-) Trebalo mi 3 vstvy ale to iba pre to, pretože som si kúpila jemný odtien inak kryje super ;) Pre mňa to je super lak, dlho vydrži mne vydržal 5 dní (mám mastné nechty, takže žiadny lak mi nechce ostať na nechte dlho :D ) ALE potom on by vydržal aj dlhšie, len ja som si ho odlakovala pretože som sa nudila :D No ale k veci... Použila som na odlakovanie najsilnejší odlakovač aký poznám, a šuchala som a šuchala.... On sa mi odlakoval, ale ostali my na nechte trblietky... Na druhý deň sa dali odlakovať aj trblietky Ale kúpim znova :-)

  • Veľký výber farieb
  • Výdrž
  • Štetček
  • Kvalitné balenie
  • Cena
  • Dobre kryje
  • Drží tak dobre že potom ho treba 2-krát odlakovat


věk
25-34

nehty
lámavé

V pomere cena/kvalita výborné laky. Mám odtiene Timeless Tangerine a Chelsea Cherry. Majú dobrý štetček, lak sa pohodlne nanáša a stačí jedna vrstva. Farby sú pekné, sýte a vcelku dobre držia. Najviac však oceňujem to, že pri odlakovávaní nemám lak rozpatlaný po prstoch ale odlakuje sa fakt dobre a rýchlo. Zdá sa mi, že ani tak nevysychajú, jeden mám už asi rok a stále sa s ním veľmi dobre lakuje a lak drží, iba nepatrne zhustol.

  • sýte farby
  • stačí jedna vrstva
  • dobrá výdrž
  • nevysychajú tak rýchlo
  • dobre sa odlakuje
  • rýchlo schnú na nechtoch
  • nenapadajú ma


 
strana 3 z 7
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

PUPA Lasting Color

5 100% 6 recenzí

Zoya Nail polish

5 100% 5 recenzí

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené