Další suchý šampon který dobře funguje.Jeho vůně není moc výrazná,ale dobře vlasy odmastí,jsou krásně nadýchané.Používám po umytí a vysušení vlasů,které jsou potom hustější,nadýchanější,lesklé a vydržejí se déle nemastit.Samozřejmě také používám i na mastnější vlasy,které jsou během chvilky krásně odmaštěné.Je cenově dostupný.Mohu ho vřele doporučit.
Fíha tak toto ma aj celkom prekvapilo. Hľadala som narýchlo suchý šampón a tento mi padol do oka. Šikovný, akurát do ruky a lacný. Vlasy už na korienkoch začínali mastnieť a toto bol "liek". Krásne ich oživilo a boli odmastené a nadýchané + objem k tomu. Trošku sa mi nepodáva aplikácia, ten tlak je dosť silný a ostane viac bieleho povlaku na vlasoch. Našťastie nie je problém to vyčesať. Pomer kvalita a cena nie je vyvážená a to myslím v pozitívnom zmysle slova. SUPER
Suchý šampon značky Schauma mi doporučila kamarádka. Jsem mile překvapena. Jednoduchá aplikace. Šampon příjemně voní, vlasy zanechává lesklé, nadýchané a na mých vlasech nezanechává stopy. Vlasy mám dlouhé, poměrně husté, zrzavé barvy. Je to výborný pomocník, když potřebuji narychlo osvěžit vzhled svých vlasů.
Suchý šampon od Schaumy používám jako nouzovku. Vyzkoušela jsem již několik značek, ale k tomuto od Schaumy se vždy ráda vracím. Vlasy odmastí, ale nevysuší a vydrží celý den. Vůně mi nepřijde výrazná, možná chvíli po použití, ale z vlasů ji potom necítím. Mám světlejší vlasy, takže zanechávání stop nemohu posoudit.
Tohle byl můj první suchý šampon a byla jsem z něho nadšená! Mám blonďaté, husté vlasy, které se ovšem rychle mastí (hlavně ofina!). Na internetu si ho lidé chválili, tak jsem se ho rozhodla vyzkoušet. První, co mě mile překvapilo, byla příjemná citrusová vůně (možná je moc silná, což by někomu mohlo vadit). Pěkně vlasy "umyl" a dodal jim i trochu objem. Jediné, co mi opravdu vadí, je přílišná intenzita střiku. Kvůli tomu moc dlouho nevydrží, ale jinak tenhle suchý šampon doporučuji!