Schauma Cotton Fresh suchý šampon recenze a zkušenosti

šampony Schauma Cotton Fresh suchý šampon
šampony Schauma Cotton Fresh suchý šampon - obrázek 1
šampony Schauma Cotton Fresh suchý šampon - obrázek 2
Schauma (38)
4.1 z 5 5 4.1 21
Celkem 21 recenzí


5 hvězd
40%
4 hvězdy
40%
3 hvězdy
20%
2 hvězdy
0%
1 hvězda
0%

Koupilo by znovu
81 %

Recenze produktu
Schauma Cotton Fresh suchý šampon

Další recenze od 20.1.2015 11:02:20

Suchý šampon od Schaumy používám jako nouzovku. Vyzkoušela jsem již několik značek, ale k tomuto od Schaumy se vždy ráda vracím. Vlasy odmastí, ale nevysuší a vydrží celý den. Vůně mi nepřijde výrazná, možná chvíli po použití, ale z vlasů ji potom necítím. Mám světlejší vlasy, takže zanechávání stop nemohu posoudit.

  • odmastí
  • dostupnost
  • výdrž
  • na tmavých vlasech může zanechávat stopy


věk
25-34

vlasy
vlnité
normální
zrzavé

Další recenze od 2.8.2015 12:46:24

Suchý šampon značky Schauma mi doporučila kamarádka. Jsem mile překvapena. Jednoduchá aplikace. Šampon příjemně voní, vlasy zanechává lesklé, nadýchané a na mých vlasech nezanechává stopy. Vlasy mám dlouhé, poměrně husté, zrzavé barvy. Je to výborný pomocník, když potřebuji narychlo osvěžit vzhled svých vlasů.

  • příjemná vůně
  • svěžest
  • lesk
  • nadýchanost
  • cena v poměru na množství


věk
35-44

vlasy
rovné
suché
blond

Další recenze od 30.6.2016 16:39:38

Fíha tak toto ma aj celkom prekvapilo. Hľadala som narýchlo suchý šampón a tento mi padol do oka. Šikovný, akurát do ruky a lacný. Vlasy už na korienkoch začínali mastnieť a toto bol "liek". Krásne ich oživilo a boli odmastené a nadýchané + objem k tomu. Trošku sa mi nepodáva aplikácia, ten tlak je dosť silný a ostane viac bieleho povlaku na vlasoch. Našťastie nie je problém to vyčesať. Pomer kvalita a cena nie je vyvážená a to myslím v pozitívnom zmysle slova. SUPER

  • cena
  • odmastí
  • dodá objem
  • aplikácia


věk
25-34

vlasy
vlnité
normální
hnědé

Tenhle suchý šampon si mě teda nezískal... Už jen ta vůně, která se dá přirovnat k biolitu, mi děsně vadila. A ani ve vlasech mi není moc příjemný... Mnohem lepší jsou suché šampony od batiste, které mají příjemnou vůni, což je dost důležitý a i mi přijdou mnohem účinnější. Takže od schaumy už suchý šampon nikdy... Někomu jinému vůně možná nevadí, ale já si na ní jen vzpomenu a bolí mě nos.. :D

  • Na nějakou dobu odmastí..
  • vůně
  • výdrž


věk
45-54

vlasy
rovné
normální
černé

Další recenze od 6.4.2019 21:04:39

Další suchý šampon který dobře funguje.Jeho vůně není moc výrazná,ale dobře vlasy odmastí,jsou krásně nadýchané.Používám po umytí a vysušení vlasů,které jsou potom hustější,nadýchanější,lesklé a vydržejí se déle nemastit.Samozřejmě také používám i na mastnější vlasy,které jsou během chvilky krásně odmaštěné.Je cenově dostupný.Mohu ho vřele doporučit.

  • odmastí vlasy
  • vlasy jsou nadýchané
  • lesklé
  • .........................


 
strana 4 z 5
Pokračovat  
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Lépe hodnocené

Podobně hodnocené

Hůře hodnocené