Toužila jsem po přirozené blond na léto, která by vypadala dobře s opáleným obličejem. Jelikož recenze jsou 50/50, rozhodla jsem se, že zkusím barvu od Syoss. Koupila jsem si odstín 8-6 světle plavý. Nanesla jsem ke kořínkům, nechala působit asi 20 min, poté jsem zbytek barvy nanesla i do délek a trochu zpěnila s vodou a nechala působit jen 5 min, protože se mi zdálo, že barva jde do rezava, tak jsem se lekla a opláchla jsem to o 5 minut dřív. Překvapilo mě, že se po opláchnutí mají vlasy umýt šamponem. Přiložená péče je dobrá. Vlasy jsem vyfénovala a odstín je krásný - o trošku světlejší než na obalu, ale to bude asi tím, že jsem barvu nenechala působit celých 30 minut. Během působení trošinku štípala, ale nic hrozného, třeba Garnier Color Sensation mě štípala mnohem víc. Ještě uvidím, jak rychle se vymyje. Určitě si ji koupím znovu a nechám už těch 30 minut. Zkusila jsem si jí dát na 5 minut i na obočí, protože přesto, že jsem blond, mám obočí tmavé, a lehce mi zesvětlalo, žádné pálení. Takže velká spokojenost.
Hodnocený odstín - Intenzivní zesvětlovač 12-0: S tímto produktem mám velmi dobré zkušenosti. Všechny drogérkové barvy zanechávají na vlasech žlutý nádech, ale tato barva mě velice překvapila. Nic takového se nestalo. Vlasy se ani moc nepoškodily, myslím, že více poškozené byly po melíru na který jsem chodila ke kadeřnici. Teď mám zpátky své hnědé vlasy, ale pokud půjdu znovu na blond, tak jedině s touto barvou.
Měla jsem 9 - 5 ledový perleťově plavý, barva jako jedna z mála nešla do šedostříbrné barvy, což je výhoda, protože jinak tento nádech tak 4x musím vymýt. Dále jsem vyzkoušela odstín medově plavá 8-7 což byla pěkná barva, ale chytla jen na odrostech, přesně podle krabičky. Nevýhoda že vysušuje a maska je malé balení, ne tak voňavé.
Používám odstín Dark violet, je to jedna z mála barev, co nevypadá hned po par dnech mytí hrozně i když se lehce vymývá (myji denně hlavu). škoda, že to není pěnová barva, co se týká aplikace. K této barvě se budu vždy vracet, protože odstín mých vlasů mi hodně lidí chválí. Bohužel barva vlasy i vysušuje a jejich maska v balení by mohla být klidně lepší
Výborný zesvětlovač od Syoss 12-0 zesvětlí až o 7 odstínů. Já se díky němu zbavila černé barvy na vlasech; vlasy mi nevysušil, nezaznamenala jsem vypadávání vlasů. Určitě doporučuji i přes (většinou) negativní ohlasy. Já si jej určitě koupím znovu.