Smazat

Redukce váhy a cvičení - nejde to!: (

Ahoj holky, vkládám klasické holčičí trápení a doufám, že by mi mohl někdo poradit a nebo aspoň nasměrovat na někoho kdo by mohl. Popíšu vám svůj stav, já už si nevím rady:(.

Od dubna se snažím dělat něco se svým tělem - teda začla jsem už dříve, ale to jen tak, že jsem přidala sport. Od dubna jsem se rozhodla začít pořádně cvičit - začla jsem s třicetidenní výzvou na dřepy, kterou cvičím až do teď, 200 každý den a stejný počet sklapovaček. Co třetí den mám pauzu, ve které buď kondičně plavu, nebo jezdím hodinu na rotopedu. Omezila jsem jídlo, snažím se jíst pravidelně, hodně piju, jím zeleninu, kuřecí maso, když mám chutě tak si dám musli tyčinku. A teď ten problém - od počátku je mým jediným výsledkem kilo nahoře. Když jsem se zvážila, tak se mi chtělo fakt brečet, jsem od rána protivná na celou rodinu a připadám si už jako blázen. Vím, že by se neměly řešit kg ale cm, jenže přibrat? To už je fakt divné ne?! Přemýšlím, že bych zašla za nějakým výživovým poradcem, ale nevím, jestli si to jako studentka můžu dovolit. Ještě mám teda asi dvoutýdenní zpoždění menstruace, ale že bych zadržovala vodu až tak, že bych přibrala? Chápala bych, že se váha zastaví, ale toto..
Díky za jakýkoli nápad či radu.
 

tak jako jestli chceš zhubnout tak ti nějaké dřepy nepomůžou a mohla bys jich udělat klidně milion..

Vážíš víc, protože tuk, který přeměňuješ ve svaly, je lehčí. Nevaž se, ale měř obvody. Váha Ti v tomto případě nic neřekne.

arrow
profile_image
Snehurka90
od 19. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na blind.and.smile: Vždyť jsem psala, že jsem omezila jídlo a k tomu přidala bazén a rotoped..? Dřepy a sklapovačky dělám proto, abych nebyla rosol

arrow
profile_image
Snehurka90
od 19. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lucie1983: Takže je to vážně normální jo?:/

Hlavně se nestresuj, že ti to nejde, se stresem nezhubneš ani deko....

arrow
profile_image
Dendínka
od 30. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No to si ale musíš vybrat, co chceš jestli redukci váhy nebo zhubnutí. V první případě nejez a necvič, v druhém pokračuj v tom, co děláš.
Ne vážně - nevíme, jakou jsi měla výchozí hmotnost a jakou teď. A hlavně nevíme, jak vypadala Tvoje postava předtím a jak teď. To je nejdůležitější.

Cituji Snehurka90: Dřepy a sklapovačky

Dej pozor, abys je prováděla správně. Zrovna tohle jsou takové dva "zabijácké" cviky. Vypadá to lehoučce, ale při špatném provádění to pěkně ruinuje záda.

arrow
profile_image
Maládama
od 7. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já si myslím, že bude chyba, výdej/ příjem..... už se odvrací od jedení 5x či 6x denně, vede to k rozežranosti....

arrow
profile_image
Dendínka
od 30. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Maládama: vede to k rozežranosti....

Prosímtě..na to jsi přišla jak? Já si teda rozežraná rozhodně nepřijdu.

arrow
profile_image
Snehurka90
od 19. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Maládama:
myslím, že jím spíš málo než hodně..

arrow
profile_image
Snehurka90
od 19. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Dendínka:
chci zhubnout a zpevnit..takže myslíš, že bych měla nejdřív méně jíst a necvičit a až budu na své váze tak začít? Začala jsem na 70kg, došla na 68 a pak zase zpátky na 69. Měřím 167. A postavu mám - široké boky a větší zadek a úzký pas. S břichem nemám nejmenší problém:/.

arrow
profile_image
Dendínka
od 30. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Snehurka90: takže myslíš, že bych měla nejdřív méně jíst a necvičit a až budu na své váze tak začít?

Ne, to vůbec! To byla taková ubohá ironie.. myslím, že by ses měla zaměřit na skladbu jídla (třeba je chyba tam, možná jíš zdravě, ale prostě máš chybu v sestaveném jídelníčku).

Cituji Snehurka90: myslím, že jím spíš málo než hodně..

To ale taky není dobře, protože tělo si to zapamatuje a v době Tvojí slabosti Ti to pěkně vrátí i s úrokama. Navíc si můžeš poničit zdraví.
Ten sport - taková univerzální rada je Jillian, která určitě nemůže ublížit. Dělat denně sklapovačky a dřepy je dost únavné a navíc to nikdy nebude mít takový efekt jako komplexní cvičení. Tohle je spíše takové doplňkové, přesně jak říkáš, abys nebyla jako rosol. Na zpevnění super
Já jsem velký zastánce běhání. Je to úžasný pohyb, při kterém - pokud ho provádíš technicky správně, zapojuješ spoustu svalů. Jako rotoped je taky fajn, ale já ho beru spíše na rozehřátí. Plavání je super, zkusila bych ještě skákání přes švihadlo, které, ač nevypadá, je taky účinné.
Takže prostě stará známá pravda - aerobní aktivity vhodně doplňkovat posilováním, protože čím víc budeš mít svalů, tím víc budeš spalovat.

Cituji Snehurka90: Začala jsem na 70kg, došla na 68 a pak zase zpátky na 69

A tímhle se vůbec nestresuj, protože se na to jedině upneš a pak to nepůjde. Mysli pozitivně, věř tomu, že budeš mít krásnou postavu, nevaž se často, spíš sleduj, jestli vidíš změny na tělě. A když to nepůjde tak rychle, tak není důvod se z toho hroutit, protože zdravé tělo, pokud uzpůsobíš jídelníček a cvičení, prostě po nějaké době doputuje ke změně, tomu věř!

Kamarádka byla před hubnutím u výživové poradkyně a kromě toho, že ji dala jídelníček na míru, tak ji omezila sport. Mohla jen běh a plavání. Nic, kde se posiluje a tak.
Po třech měsících, když zhubla 15 kilo se mohla zase vrátit na kolo k posilování a pod.
Pro hubnutí je ale opravdu nejdůležitější skutečná změna, nebo redukce jídla.

Přesně jak píšou holky, pokud chceš zredukovat váhu, tak začni čistě stravou, bez silové zátěže a až když shodíš nějaká kila, začni posilovat pro formování postavy.

arrow
profile_image
Gixxie
od 27. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak si zajdi někam na inbody a hned budeš vědět, jak na tom jsi. A spíš než "jíst hodně"/"jíst málo" koukni na to, co jíš. Jinak mi přijde, že cvičíš dost jednostranně, 200 dřepů je sice úctyhodný výkon, ale divím se, že ti vydrží kolena

 

Váš příspěvek

Redukce váhy a cvičení - nejde to!: (

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené