arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, kde všude se dají udělat kurzy na předcvičování?(Preferuji okolí Prahy + středočeský kraj) Já cvičím už od dětství - aerobic, tanec. Potom několik let spinning, břišní tanec. Teď se hodně věnuji power józe, fitness, cvičení s fit ball. Momentálně jsem nezaměstnaná a cvičím 2 hod. denně, tak jsem se rozhodla že bych sama chtěla předcvičovat, ale nevím jak začít. Docela se mi líbí osobní trenér od Face a pak že bych si udělala další kurzy.

Spousta seminářů a kurzů kde můžeš získat licence a různé diplomy pro předcvičování najdeš na www.aerobic.cz

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Katchuska
Děkuji za odkaz, ale jak tak koukám tak tam kurzy taky pořádá hlavně Face academy

jj nejvíce akcí pořádají oni. Ale tak podle mě Face academy patří určitě k jedněm z nejlepších pro školení lektorů

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Katchuska
A ty také předcvičuješ? Jo Face mi připadá zatím nejkvalitnější, jenom teď opravdu přemýšlím jestli si raději pro začátek udělat osobního trenéra a nebo aerobik. Možná bych raději toho osobního trenéra a pak na to nabalovala další kurzy, jenom nevim kde na to všechno vezmu penízky.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky se bojím toho, abych nakonec měla nějaké uplatnění, ikdyž tady v Mladé Boleslavi je docela poptávka po cvičení na velkých míčích, bosu a zumbě.

sapca
Nene Já jsem se dala na lektoring závodních týmů dětského aerobicu. Nad předcvičováním uvažuji, ale za ty roky co se věnuju různým druhům aerobicových cvičení mě láká spíše tanec - ve stylu Nike Dance či MTV dance.
Jinak co se týče uplatnění těžko radit, ale u nás v Uherském Hradišti se vítá každá nová lektorka a uchytila se snad každá kterou znám

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Katchuska
Aha, tanec mě taky láká, ale k tomu se ještě musím více dopracovat, jenom v břišních tancích jsem byla už v pokročilých a v dětství jsem se věnovala standartním a latinskoamerickým tancům. Nedávno jsem viděla i inzerát že někdo v MB shání instruktorku. No opravdu mám dilema, jestli se do toho vrhnout. Sport opravdu miluju, vim že bych tuhle práci dělala s nadšením

sapca
tak neváhej a dej se do toho .. když víš, že tě práce bude opravdu bavit a budeš ji dělat s nadšením - ti lidi to vycítí a budou k tobě chodit rádi.

arrow
profile_image
lentilkah
od 19. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji sapca: jenom nevim kde na to všechno vezmu penízky.

Píšeš že jsi nezaměstnaná- pokud jsi na úřadu práce, zkus se tam optat, jestli by ti něco nezaplatili jako rekvalifikaci, nebo jsou i dotace pro začínající živnostníky.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji lentilkah: Píšeš že jsi nezaměstnaná- pokud jsi na úřadu práce, zkus se tam optat, jestli by ti něco nezaplatili jako rekvalifikaci, nebo jsou i dotace pro začínající živnostníky.

Jj, na to se připravuju že až tam v půlce dubna půjdu, že se zeptám Ikdyž nevim nevim jestli mi zaplatí rekvalifikaci, je to totiž úplně mimo můj obor- strojírenství Ale ty dotace, na to se určitě poptám

Katchuska
Tak děkuji za podporu, já jsem jenom ten typ člověka co se bojí riskovat Přece jenom není to zadarmo, že..Teď jsem se dívala že na face academy bude kurz fit&over ball v květnu, tak si ho asi udělám a pak si ještě rozmyslím jestli zvolit rekvalifikaci osobní trenér(ta je až v červnu) nebo aerobik.

A co takhle pro začátek obejít nějaká centra? Než se do toho pustíš na vlastní pěst. Poptat se jestli by ti neumožnili cvičit třeba hodinku týdně. Přece jenom i když nemáš certifikaci, cvičíš hodně dlouho, takže zkušenosti máš. V centru v kterém působím já to tak právě jde.

arrow
profile_image
Noémi de Noir
od 18. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No, u nás byla taková poptávka po trenérech, že jsem na přemlouvání nastoupila prakticky ze dne na den, bez diplomu, bez kurzu a znalosti jakékoliv metodiky Takže pokukuju po tom, kde bych si diplom dodělala - jenže mám před státnicemi a času není tolik. Zjistila jsem totiž, že na specializovaný kurz trenéra pro určité typy cvičení, je možné absolvovat až po obecné nástavbě (tzv. Starter) pro celou skupinu cvičení - ten trvá víkend a specializace pak třeba další 4 víkendy po sobě (v Praze) + "zkoušky" s diplomem... To je asi fakt pro lidi, kteří jsou bez práce a mohou si to časově dovolit (cesta do Prahy mi trvá 4 hodiny)

arrow
profile_image
Noémi de Noir
od 18. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

sapca
Jinak být tebou, určitě do toho jdi Akreditované kurzy některých typů cvičení se dají udělat i na KTSV UK, nebo jsou na půdě katedry ve spolupráci UK pořádány. Pokud jsi nezaměstnaná, máš spoustu času na sebezdokonalování a růst. Takže se můžeš jako trenérka vypracovat na slušnou úroveň a určitě tebou nikde nepohrdnou - přeci jen trenéři přicházejí a odcházejí, u nás je např. velká cirkulace cvičitelek kvůli těhotenství + neustále chybí zástupy za nemocné. Jen nečekej na to, že z tebe ten diplom cvičitelku udělá... Sice tě oficiálně oprávní, ale probít se tím musíš sama Pro mě to bylo docela těžké, nejsem na to zrovna stavěná

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak děkuji všem za podporu a musim vám oznámit že už za 14 dní začínám cvičit Tak snad se to pomalu rozjede

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené