arrow
Neprodává v Bazaru

Možná Měšták umí opravit nos, který neoperova ale určitě neumí dělat špičky nosu.

arrow
profile_image
a.l.a.
od 23. 10. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Jsem také jedna z těch, které Měšťák nos zkazil. Přála jsem si operovat jen měkkou část nosu. Na vstupní konzultaci mi řekl, že se jen měkká část neoperuje. V té době jsem mu bohužel ve všem věřila a byla nadšená z jeho přístupu. Nos dopadl přesně naopak než bych si představovala, nepřiměřeně snížená a zúžená kostra a špička velká a zdeformovaná. Samozřejmě mě při sundavání sádry ubezpečoval, že pokud nebudu spokojená, mohu se přijít na kontrolu a reoperace by následovala zdarma. Po 3 měsících jsem na kontrolu dorazila a řekla mu o mé nespokojenosti se špičkou. Odpověděl mi, že je to dobré a že to jinak nejde a byl velmi nepříjemný.
Jsem ze svého nosu opravnu nešťastná, protože zásah byl nepřiměřený a výsledek je horší než původní nos. Za dva týdny jsem objednaná na konzultaci k prof. Duškové. Pokud se reoperace povede, ráda sem vložím fotky.
Za sebe opravdu nedoporučuji na operaci nosu k Měšťákovi chodit!

arrow
profile_image
mameluk
od 26. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

říkám si, kdy už ta bublina okolo měšťáka splaskne. jak to tady čtu, mám pořádný vztek, že jsem kvůli klinice esthé až na 3 rhinoplastice dostala, to co chci. A Válka, co mi ten šílený nos opravil, se nikde nechlubí.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji a.l.a.: Na vstupní konzultaci mi řekl, že se jen měkká část neoperuje. V té době jsem mu bohužel ve všem věřila a byla nadšená z jeho přístupu.

ano ano přesně to samé jako u mě. Taky jsem mu věřila všechny ty lži že dirky nejdou zmenšit že ohýbání nelze odstranit atd atd atd... no a ted to vše mám udělané ... Prostě Měšták špičky nosů naprosto nezvládá TEČKA

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na a.l.a.: Přesně vím jak se cítíš. Uvidíš dej na vnitřní pocit. Byla jsem u Duškové a předtím než mi dala narkozu jsem brečela ať to dopadne dobře.. přece jenom je to nos. Nos dopadl nad mé očekávání.. Uvidíš. Budu ti držet palečky. Vše dobře dopadne.

arrow
profile_image
Seren
od 5. 8. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Přidávám se k těm, které jsou nespokojené s prací doc. Měšťáka. Byla jsem u něj na operaci v roce 2012. Měla jsem mírně orlí nos a dohodli jsme se, že mi ho udělá rovný. Přesně jak jsem chtěla, nestála jsem o žádný pršák. Zároveň slíbil, že mi ho srovná i z pohledu zepředu, mám ho trochu k jedné straně. Už po operaci, ještě když jsem měla sádru, jsem viděla, že mi ho nesrovnal a je pořád k jedné straně. Říkala jsem si.... čert to vem, to je jen detail. Ale když mi sundal sádru, zhrozila jsem se. Nahoře u kořene mi sesekl kost málo, takže tam mám teď bouli. Těsné pod ní to vybral moc a mám tam prohlubeň a to i oproti spodní části nosu. Na první konzultaci před operací byl docent naprosto skvělý, byla jsem z něj nadšená. Když jsem si po operaci stěžovala, odbyl mě, že je to v pořádku, že to vypadá dobře blablabla. Řekl mi, ať ještě nějakou dobu počkám a když i pak nebudu spokojená, že mám přijít znovu. Ale podal to takovým způsobem, jako když si vymýšlím. Takže už jsem k němu ani nešla, protože by to bylo zbytečné. Navíc bych se mu stejně už nesvěřila do rukou. Prohlubeň jsem řešila tak, že jsem si tam nechala od dermatoložky dát výplň kyseliny hyaluronové. S ní to bylo o něco lepší, ale pořád jsem neměla takový tvar, jaký bych si přála. Kyselina se začala vstřebávat a opět se mi objevuje ta ošklivá prohlubeň. Takže teď řeším, co dál. Před časem jsem byla na konzultaci u dr. Války v Brně. Ze zdravotních důvodů ale potřebuji mít v případě celkové anestezie zabezpečené zázemí dobře vybavené JIP, kdyby nastaly nějaké nečekané komplikace (zatím jsem je tedy nikdy po CA neměla, ale žádný lékař si nedovolí to riskovat). Jelikož na klinice, kde dr. Válka pracuje, takové možnosti nemají, do operace v CA by se v mém případě nepustil a jako řešení nabídl doplnění chrupavky z ucha.Teď zvažuji, že si dojdu na konzultaci ještě k doc. Duškové, protože ta pracuje i ve vinohradské nemocnici, kde by mi případně byli schopní poskytnout potřebnou pooperační péči. Navíc jsem koukala, že tam zřejmě dělají i tvrdou část nosu v lokální anestezii.
Takže za mě doc. Měšťák rozhodně ne. A to jsem věřila, že jdu k největšímu machrovi na nosy v ČR

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Seren: ano to náš byla většina co jsme věřily že jdeme k tomu nejlepšímu a ukazuje se celkem jasně že opak je pravdou ....bohužel

Alex81, mne sa strašne páči tvoj nosík, závidím tí. ..😁
Ale zase keď som si pozerala nosík Laretky, tak mne sa zdá byť prikrátky 😖
No neviem neviem... ako zomrel pán doktor Fahoun, zomrela aj moja nádej na krásny nosík
😭😭😭

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na anjelicek: děkuju Laretku znám osobně a mohu potvrdit že nos má krásný .. možná na fotce vypadá krátký ale nos má akorát k obličeji je k nevíře jak ji tu špičku dala Dušková do kupy ! Když jsem viděla jak se to u ní povedlo tak jsem šla hned na reopku taky

arrow
profile_image
Seren
od 5. 8. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na anjelicek: Taky bych šla k dr. Fahounovi, kdyby žil. Je ho velká škoda

arrow
profile_image
Seren
od 5. 8. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Alex81: Přesně tak. Neměly jsme dát na jeho mediální image.
Taky mi vadilo, jak mi pak na kontrole po operaci vyprávěl, komu všemu reoperoval nos a jak se mu to povedlo. Dokonce uváděl i jména. Jednalo se údajně o nějaké modelky, jejichž jména jsem ale slyšela poprvé v životě Asi by se jim nelíbilo, že o nich takhle konkrétně mluví. Podle mě je to v rozporu s lékařskou etikou

arrow
profile_image
Katty
od 29. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Seren: už by si měl jít užívat důchod, jsem taky jedna z nich, které zkazil nos.

Mne príde doktor Mesták velmi arogantn´y, uz len z princípu by som k nemu neisla... A aj jedna klientka zomrela na tej klinike, tazke nie dakujem.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené