Smazat

Rozchod bez varování

S přítelem jsme spolu byli krátce. Ale prožívala jsem s ním neskutečné chvíle. Byla jsem šťastná a dle jeho chování jsem se domnívala, že on je také.

Přicházím za vámi se svým příběhem, který je ještě čerstvý a bolestivý. Nedávno jsem začala chodit s dnes již bývalým přítelem. Znala jsem ho z práce asi čtyři roky, ale až teď jsme byli oba dva sami a já se odhodlala ho pozvat na rande. Od začátku to bylo mezi námi hezké. Byl hodný, něžný, ohleduplný, pozorný. Šlo to mezi námi poměrně rychle a brzy začal u mě přespávat. Mluvili jsme o společných Vánocích, o budoucnosti. Představil mě své rodině a plánoval, že mě představí i svým dětem, které vídal jen jednou za tři týdny... Když byl v práci, každý večer mi volal. Přes den jsme si psali pár zamilovaných zpráv. Já jsem byla neskutečně šťastná. Domnívala jsem se, že on také. Chodili jsme spolu nakupovat, vařili jsme společně, pekli cukroví, večeřeli, pracovali na zahrádce. Já ho vzala k babičce, kde jsme hrály karty, i k sestře, kde jsme s dětmi hráli fotbal. Téměř každý den mi říkal, že jsem jeho zlatíčko, štěstíčko, jak je se mnou šťastný...
Před týdnem se nám stalo, že jsme se nepohodli. Ale ten samý večer jsme si to vyříkali a měla jsem dojem, že to náš vztah posílilo. Večer jsme spolu zase usnuli v náručí a ráno se se mnou loučil polibkem. A další dva dny byly zase jako z pohádky. Romantické zprávy, společně strávené chvíle. Den před rozchodem mi přinesl kytku a moji oblíbenou bonboniéru. Strávili jsme spolu nádherný večer a noc. I on to sám řekl v postýlce před usnutím. Ráno odešel do práce. V deset hodin dopoledne mi ještě napsal, jak moc se na mě těší a o čtyři hodiny později mi přišel oznámit, že takhle dál nemůže... Vůbec jsem tomu nerozuměla. Jako důvod uvedl, že jsem mladá a nezkušená a že říkám věci bez rozmyslu, které ho zraňují. Mluvil o jedné konkrétní z minulosti. Vím, o které, ale nerozumím tomu. On se mě na něco zeptal, já mu jen odpověděla popravdě. Mně nevadilo, když mi povídal o své bývalé ženě, ani o jiných. Je to jeho minulost a k němu patří. Myslela jsem, že když se mě ptá na moji minulost, tak ho to zajímá. Nevím, nerozumím tomu. Přece, kdyby se mnou nechtěl být, tak mě dva dny před rozchodem nepředstavuje svému bratrovi a ani mi nepíše takové zamilované zprávy. Jak mám poznat, že je něco v nepořádku, když se chová takhle zamilovaně. Mrzí mě, že to skončilo, ale měla bych být ráda. Co s člověkem, který uteče při první neshodě.
 
arrow
profile_image
Marques
od 1. 10. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Buď ráda, zmatenej muž...spíš tipuju "soy boy".
Najdi si real chlapa, good luck.

arrow
profile_image
piper alpha
od 27. 3. 2019
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdůvěřila ses mu, že ten před ním byl lepší / výkonnější / prachatější / ... a on to nejspíš neustál. Jeho chyba - kdo se hodně ptá, ten se hodně doví. Asi bylo lepší sejít z kratší cesty, takové nejisté, tápající stvoření bych vedle sebe nechtěla. A navíc ještě pořádně soběcké - to mu bylo úplně jedno, jak se cítíš, prostě tě odkopl ?

 

Váš příspěvek

Rozchod bez varování

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené