Reaguji na Verča11:
To je normální, tchýně pořád řve, že jsem jí ukradla jejího chlapečka, a on už žije skoro deset let spokojeně jnde.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lusinda: tchýně pořád řve, že jsem jí ukradla jejího chlapečka, a on už žije skoro deset let spokojeně jnde

Ach Bože ...

Já to mám o něco lepší - mám dvě práce, takže to vždy nějak natáhnu na to. Navíc jsem v chlapovi vzbudila pocit, že nikdo tak dobře neumí umývat okna a podlahu jako on a on se teď na to pokaždé chystá jako na vědeckou expedici a poučuje mne neznalou, jak to třeba dělat . Pak mu řeknu, že je straaašně hodný a že já se tedy taky obětuji pro domácnost a na revanš jdu nakoupit - a beru roha do obchodního centra. Stejně jej nemůžu poslat nakupovat, zkusila jsem to jednou a pak jsme měli doma plno s prominutím šuntů typu tesco kečup a tesco sirup. A nebo to udělal schválně, aby tam víckrát nemusel. chlapi mají své taktiky taky

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

chválit, chválit, chválit - taktika

jak on na tebe ty na něj - ty to uděláš líp, já to nezvládnu, nemám takovou sílu , . .bla bla bla a nezapomenout, ty jsi tak šikovný, . . .

co se nakupování týká - taky přece chce jíst a jídlo se do ledničky nedá samo, a to že nekoupí všechno - nevadí, holt nebude mít co jíst - bo co si nakoupí, z toho mu uvařím
umýt nádobí, uklízení špinavého prádla, odnášení věcí ze stolu, . . . - no jde to o nervy - jak já říkám - zavřít oči, překročit hromádku a čekat, až se naštve a udělá to - sice si vyslechnu pravděpodobně cosi o své nechopnosti (což je jen v náporu zlosti, takže jedním uchem tam, druhým ven)

Cituji matadi: zavřít oči, překročit hromádku a čekat, až se naštve a udělá to

To jsem takhle párkrát čekala a čekala, ale on byl schopný nechat nádobí po jídle na stole několik dní, i se zbytky po jídle, nebylo už z čeho jíst, hrnek po kafi začal plesnivět, pomoc! Takže když nebyl doma, prostě jsem navlíkla rukavice a všechno to umyla. (Teď když to tak píšu, říkám si, proč jsem nebyla tvrdá a nevyčkala dál, vždyť i on by neměl z čeho jíst a něco by třebas udělal...) Pak jsem si uvědomila, že vlastně k němu jezdím skoro jen na domácí práce, už s ním nejsem.

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

Reaguji na okynko:

jo, chce to vydržet, umýt si talíř a hrenek pro sebe - bo oni čekají, že ti to nedá a vzdáš to

a z toho, co píšeš - dyť tam ani nebydlíš

Cituji matadi: a z toho, co píšeš - dyť tam ani nebydlíš

Nojo, mohla jsem se sebrat a jet ke mě domů a nechat ho tam i s nádobím To by mě zabil...

Cituji dadabus: Navíc jsem v chlapovi vzbudila pocit, že nikdo tak dobře neumí umývat okna a podlahu jako on a on se teď na to pokaždé chystá jako na vědeckou expedici a poučuje mne neznalou, jak to třeba dělat

A nemohl by přijet poučit i k nám?Já bych na něj obdivně zírala...

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji dadabus: chlapi mají své taktiky taky

To ukazoval už jeden díl Takové normální rodinky - jojo, pasivní rezistence . Podle mého jsou chlapi pěkně vyčůraní a snaží se vzbudit dojem, že nadělají víc škody než užitku (alespoň u bráchy jsem toho dojmu nabyla...)

Reaguji na dadabus: Reaguji na Lusinda: Holky ,tak uiděláme těm našim chlapům nějaký sraz a můžou debatovat, kdo líp umyje okna a kdo líp uvaří.

Cituji Lusinda: To je normální, tchýně pořád řve, že jsem jí ukradla jejího chlapečka, a on už žije skoro deset let spokojeně jnde.

To není možné, máme snad stějnou tchýni? Taky jsem ji vzala syna a nejhorší bylo, že je jedináček a mě si našel s dítětem -pro ni jsem asi čarodejnice a jen mě upálit- a to jsme spolu začali 12rok.Už jsem si zvykla- nic neočekávám- nic mě nepřekvapí.Mám ji daleko- já i manžel jsme spokojení.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji rover: Holky ,tak uiděláme těm našim chlapům nějaký sraz a můžou debatovat, kdo líp umyje okna a kdo líp uvaří

A my zatím můžem jít na pivo

Cituji rover: tak uiděláme těm našim chlapům nějaký sraz a můžou debatovat, kdo líp umyje okna a kdo líp uvaří

můj to všechno umí

Cituji dadabus: my zatím můžem jít na pivo

Omyl....my si můžem zatím jajít na coctail,bo pivo si oni přece koupit umí,do lednice

arrow
profile_image
eliss_ mojeid
od 19. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

holky s tím pomáháním je to opravdu o tom jak si to kdo udělá, já svému příteli dala už na začátku najevo, že o domácnost se nemíním starat sama (upozorňuju že je nejmladší..mazánek a má dvě starší sestry), když byl u rodičů tak doma snad ani neumyl nádobí, prádlo mu uklízela maminka, tak kolikrát nevěděl kde co má a teď?no je pravda, že s pořádkem ve skříni bojujeme pořád, ale jinak vaří, umývá nádobí, pomáhá umývat okna, vytírá, vysává, utírá prach, jediné co dělám jen já je koupání psa a umývání koupelny řekla bych, že doma toho udělá víc jak já, ale je taky pravda, že já chodím každý den z práce v šest.
Jinak přesně jak tu někdo psal, hroozně chválit (i když vám to přijde jako samozřejmost), nejlépe vychvalovat i před známými (ale s mírou) a nikdy na to nechoďte po zlým, to se pak seknou

Reaguji na dadabus: Reaguji na Laky: No já bych šla hned- tak až budete mít cestu do Prahy (myslím,že ani jedna nejste), tak někam vyrazíme.

Cituji Laky: pivo si oni přece koupit umí,do lednice

Můj pivo nepije

Cituji rover: Můj pivo nepije

To se tak říká "jdeme na pivo" u nás je to jako bys řekla,jdem na bacardi s colou

Já jsem v jednom vztahu předstírala, že neumim vařit Když jsme se pak rozcházeli, vyčetl mi to, jelikož jsem kvůli tomu nebyla "správná hospodyňka"
Mě se osvědčilo se podívat na model v rodině, pokud doma funguje otec, bude i syn. Já mám tu výhodu, že u nás je on pořádnější než já, teď je třeba tak trochu nervní kvůli práci a dneska už asi 6x umyl hrnky ve dřezu, na lince asi sedřel tu vrchní vrstvu. Uklízí, smetí vynáší sám od sebe, nádobí dává do myčky taky jen on, pokud jdeme na nákup, já mám kabelku a on jde s těma taškama jak můj černoch Já si to užívám.

Kdysi jsem chtěla předělat ex, pak mi sám vítězně hlásil, že donesl ponožky AŽ do koše na prádlo. Pak jsem nastolila opak, prostě od začátku tvrdá pravidla, nepolevit!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené