arrow
profile_image
žifka
od 21. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na rover:
Něco podobnýho znám. Řekl něco ve smyslu, tak si ho postav... Tak měl smůlu, chlapec

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

Cituji Laky: ".."Která si ho nepostaví,ta si ho nezaslouží

mimo téma - to byli opití, nebo normálně? bo to neznám, tak se ptám

Cituji rover: zlato brečí Ti malej Já na něj koukám a říkám- tobě taky.

Ale ono nejde jen o to, aké si to uděláte doma. Tyhle kecy o ženách slyšíte i tam, kde s tím mnoho udělat nelze. Já chápu, že dokud jsme se popelily doma s dětma, neměly ke svěření než tu Hanču odvedle, večer přišel Sám Velký domů, a chtěl večeři sex a klid a ještě posluchačku, které by mohl vyložit, jak to dnes v tom velkém světě, kam my jsme neměly přístup a který byl pro ná složitý, zaválel, je jasné, že jsme si je musely předcházet, dělat jim servis a oprašovat jejich ego. Oni vydělávali peníze, oni nám něco kupovali, oni nás někam brali, atd. my jsme jim mohly prát a zbožně na ně zírat. Jenže, teď už jsme v tom velkém světě samy, samy si vyděláváme, samy se staráme a ještě šichta doma a co, pobíhá kolem mě někdo s vídeňskou kávou a buchtou?
Ty kecy jsou přežitek, oni chtějí být lepší, problém je, když nejsou, přetvařovat se nebudu, oni chtějí rozhodovat, co se bude dělat, ale u nás je organizace čehokoli radši na mně a nejen u nás, oni chtějí být chváleni a opečováváni. A takhle to přijaly i naše babičky, a sem tam takové ty tradičněji myslící ženy. Dneska je domácnost stejně naše jako jejich, a to s těma dětma. To je přesné. Jim brečí taky,

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Teď na podobné téma čtu dobrý článek na centru :
http://deti.centrum.cz/skolaci/2010/8/9/clanky/umi -zeny-udelat-muze/
Ono asi opravdu hodně záleží i na přístupu maminky, proto je nejspíš dobré si to nenápadně překlepnout ještě před společným životem - vzpoměla jsem si, že znám kolegu - pána v nejlepších letech, kterému maminka žehlí košile, dělá večeři i svačinu, ochotne doběhne pro pivo, .... Onen pán taky rád roztrušuje řečičky o slepičích mozečkoch, třeba za volantem ( ale když jsem se jej zeptala, jak je možné, že on měl za rok dvě nehody a já žádnou, tak na mne nechápavě vykulil oči a prý co s tím já mám společného )

Cituji matadi: to byli opití, nebo normálně? bo to neznám, tak se ptám

Mě se to nestalo,ale je to dost známá věta.Dokonce i na jedné diskuzi se dost žen bránilo,že ten jejich doma prostě sex mít musí a ony jsou od toho,aby jeho erekci zařídily.Pohrdám takovou ženou,která dělá doma služku,matraci a pečovatelku.

arrow
profile_image
Storm
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Laky:
Uá, tak to je teda příliš...
Ono některé ženy si takové řeči opravdu zaslouží...
A jak jste psaly výše - opravdu je to o výchově, o tom jaký příklad dává matka svému synovi... Pokud synovi matky otročí a ještě k tomu"drží hubu a krok", bude to samé synátor vyžadovat od své partnetky.

Cituji vosmajda: Třeba máš tady nepořádek, a tak. Vždyť ten nepořádek má celá rodina

Nesnesla bych, kdyby mi partner tohle řekl. Je to stejně tak můj nepořádek jako jeho a jestli s ním má problém, nic mu nebrání uklidit

Cituji rover: a manžel říká- zlato brečí Ti malej Já na něj koukám a říkám- tobě taky.

Moje mamka byla bohužel vychovaná tak, že musí chlapovi posluhovat, čekat hezky doma s večeří (zatímco on si cestou z práce skočí na pivko). Když tatínek přijde, odklidit děti, aby ho chudáčka zmoženého nerušily při jídle a sezení u televize, pokud chtěla něco podniknout jako rodina, musela to celé naplánovat a leckdy to stejně nevyšlo, protože "Vždyť je to 100km daleko, to je hrozná dálka!" A táta byl zase svou matinkou vychován tak, že muž je pán tvorstva. No horor.

Nejlepší reakce ženy na otázku "Jsi schopná sama uklidit,uvařit,postarat se o děti,posekat trávu a podobně...?" je odpověď "Schopná ano,ale ochotná ne".

Cituji Pančelka: Ale ono nejde jen o to, aké si to uděláte doma. Tyhle kecy o ženách slyšíte i tam, kde s tím mnoho udělat nelze. Já chápu, že dokud jsme se popelily doma s dětma, neměly ke svěření než tu Hanču odvedle, večer přišel Sám Velký domů, a chtěl večeři sex a klid a ještě posluchačku, které by mohl vyložit, jak to dnes v tom velkém světě, kam my jsme neměly přístup a který byl pro ná složitý, zaválel, je jasné, že jsme si je musely předcházet, dělat jim servis a oprašovat jejich ego. Oni vydělávali peníze, oni nám něco kupovali, oni nás někam brali, atd. my jsme jim mohly prát a zbožně na ně zírat. Jenže, teď už jsme v tom velkém světě samy, samy si vyděláváme, samy se staráme a ještě šichta doma a co, pobíhá kolem mě někdo s vídeňskou kávou a buchtou?

Přesně tak. Myslím, že se naše generace stále ještě nachází v mezifázi - muži už nás neživí, ale o domácnost se s námi rovným (a často ani jiným) dílem zdaleka nerozdělí. Já bych byla vděčná i za to, kdyby ten můj pán tvorstva alespoň neházel špinavé ponožky pod gauč, a veškeré odpadky dopravoval alespoň přibližně směrem ke koši. Už jsem podnikla i pár pokusů. Např. prala jsem jen prádlo, co bylo v koši na prádlo, použité nádobí atd. jsem myla jenom v případě, že stálo alespoň na lince. Jak jsem dopadla? Po týdnu to u nás vypadalo jako ve feťáckém doupěti, a já jsem byla "ta nepořádná".
Moje kamarádka tvrdí, že tomu se lze vyhnout jen sňatkem s cizincem...

Btw.: já jsem nikdy žádné auto nenabourala, zato pán tvorstva má to svoje orvané ze všech stran. A automaticky si všichni myslí, že jsem mu to s tím autem provedla já (i když mám k dispozici a také používám pouze svoje auto)!! Ale není možné chodit a všem okolo vysvětlovat, že si ho bystrouš odřel skutečně sám...

Cituji June: Moje kamarádka tvrdí, že tomu se lze vyhnout jen sňatkem s cizincem...

Kdepak...chce to od začátku ještě v období zamilovanosti nastavit přesná pravidla.Domácí práce rovným dílem a je to.

A nebo tak. Ale to jsem tehdy bohužel, já mladá naivní blbka, nevěděla.

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

Cituji June: Moje kamarádka tvrdí, že tomu se lze vyhnout jen sňatkem s cizincem...

i tam to musíš hned od začátku nastavit, že taky bude mýt nádobí, vařit a uklízet si špinavé prádlo - oni ti chlapi jsou v tomhle všichni stejní, cizinec, necizinec

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

jo děvčata tomu se říká společenské předsudky a jen velmi těžko se jich společnost zbaví.ale pro mě za mě ať si kdo chce co chce říká , mě takové kecy nechávají chladnou.

pravda je , že jaký si to kdo udělá takový to má a může si za to každý sám.

Cituji dadabus: převažná většina Čechů je bohužel naprosto neschopna něčeho, čemu se říká styl.

bohužel máš pravdu

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené