Smazat

Seznámení přes facebook

Ahoj holky, prosím, potřebuji poradit. Je to docela trapné, ale nevím si rady. Jsem fanynka hokeje, a když jsem si prohlížela stánku jednoho hokejového klubu nedaleko bydliště, objevila jsem jednoho hezkého hokejistu. Našla jsem si ho na facebooku a hodně se mi líbí. Bohužel nemáme žádné společné přátele, takže nevím, jak se s ním mám seznámit. Mám mu napsat, a co? Nebude to blbé? Moc děkuji za všechny rady.
 
arrow
profile_image
petulajz
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Chlapi podle mě takové holky neberou příliš vážně, takové, které si je vyhledají na fb a jen tak jim napíšou... Obzvlášť, pokud je to hokejista a tak očividně nemá nouzi o zájem ze strany slečen ale zkusit to můžeš, za to nic nedáš..

Kašli na něj. Hokejisti dostávají pukem do hlavy, tak jim to moc nemyslí Pokud chceš ty jako žena oslovit muže, tak bych do toho šla rovnou osobně, než takhle přes net. Na druhou stranu lidé mají asi problém oslovit se z očí do očí, tak to může i klapnout. Dlouho bych si s ním nevypisovala a rovnou se s ním sešla. Rychleji poznáš, co je to zač. Když se dívám kolem sebe na páry, kteří teď mají svatbu a děti, tak se většinou našli skrz internet, tak to asi může fungovat? Možná horší než zkusit je nezkusit?

Možná by ses mohla třeba s kámoškou nebo více lidma vydat na jejich zápas/trénink? Jestli je to místní hokejový klub, tak asi někde na místním kluzišti pravidelně trénují a většinou to bývá normálně otevřené, že se může kdokoli koukat. Pak po zápase můžeš za ním zajít.

arrow
profile_image
černovláska
od 21. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na littleL: Mohla bych za ním zajít, ale co bych mu řekla? Je o 5 let starší, tak si myslím, že by mě bral jen spíš jako takovou fanynku a nic víc by v tom nehledal..

arrow
profile_image
petulajz
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji černovláska: Je o 5 let starší, tak si myslím, že by mě bral jen spíš jako takovou fanynku a nic víc by v tom nehledal..

Takhle tě bude brát, i když mu napíšeš... Cizí holka, která si ho našla na fb a řekla si, že mu napíše... nebude to brát vážně to už bude opravdu lepší, když na něho "náhodou" narazíš a pokusíš se ho nějak nenápadně zaujmout, aby si tě sám všiml, než že ho budeš oslovovat sama od sebe. Ale jak říkám, u hokejisty bych stejně nečekala nějaký úspěch, takových holek, kterým se zalíbí a rozhodnou se s ním seznámit je určitě spoustu.

arrow
profile_image
Nairea
od 17. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No udělala bych to takhle: ays mu mohla dát šanci k nákému kontaktu a zájmu o tebe, tak o tobě napřed musí vědět. Takže bych napsala něco neutrálního ale zároveň milého a trochu obdivného. Pak to nechat na něm, když odepíše, tak zas odepiš a po čase se stáhni a uvidíš, jeslti mu na vaší komunikaci záleželo a třeba tě někam pozve, minimálně na zápas určitě

arrow
profile_image
černovláska
od 21. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Nairea: Přemýšlela jsem o tom a napadlo mě, že bych se ho spíš zeptala, jestli nebyl třeba na nějaké akci nebo tak, a když pochopitelně napíše, že ne, tak bych řekla, že se omlouvám, že jsem si ho spletla.. A pak bych se kdyžtak zeptala jestli je hokejista, že mám hokej taky ráda a tak.. Není to blbé? Jak si to myslela ty? To neutrální, míle a obdivné?

arrow
profile_image
Phaeton
od 14. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji černovláska: Není to blbé?

Podle mě teda je. Ale zkusit to můžeš no. A že by ses zeptala, jestli je hokejista? Teda já nevim, já se normálně lidí neptám, jestli jsou NÁHODOU hokejisti nebo třeba baleťáci. Je to docela divná otázka.

Ale zkusit napsat mu můžeš, nic horšího, než že neodepíše, se stát nemůže.

arrow
profile_image
černovláska
od 21. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Phaeton: Tak určitě bych se ho neptala jen tak NÁHODOU. Ale na úvodce má fotku, na ledě a normálně v hokejovém...

Cituji černovláska: A pak bych se kdyžtak zeptala jestli je hokejista

To je blbá otázka. Zvlášť, pokud má na profilu fotku z hokeje apod. Co se takhle úplně odpoutat od toho hokeje? Možná tím, že mu to každá fanynka cpe, tak ho to už nebaví. Měla by jsi nějak vyniknout Když mi bylo 14, tak jsem občas zašla s holkama na hokej,i když zrovna trénovali. Byla jsem tam asi 3x a ten kluk si mě všiml a pak jsme se potkali na diskotéce. Sám mě oslovil, ale chodili jsme spolu chvíli, protože jsem se přestěhovala. Ostatní holky tam chodily vysedávat skoro každý den a pořád měly nějakého hokejistu

Takhle mi už několikrát na fb někdo napsal zprávy typu "známe se?" apod. - ignoruju je, ale tak třeba on ne, no...Každopádně když mu napíšeš a neodepíše ti, tak už jsi pak celkem zdiskreditovaná, pak už ho asi jen tak "náhodou" nepotkáš...Ale zkus to, třeba bude reagovat.

arrow
profile_image
černovláska
od 21. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na EleanorWoods: Ale co kdyby si mě nevšiml? Nebo všiml, ale nezaujala bych ho, a pak bych si ho přidala nebo mu napsala a poznal by mě... Bylo by to ještě trapnější, než kdybych mu napsala ted, když mě vůbec nezná.. Ani nevím, jestli třeba nemá holku, ale nemá tam s ní žádnou fotku, tak si myslím, že asi ne

Čo máš robiť? Uprav sa,pekne sa nalíč,obleč,choď von a zoznamuj sa.Ja osobne priam nenávidím facebook a facebookové kamarátstva či zoznámenia...

Cituji EleanorWoods: Kašli na něj. Hokejisti dostávají pukem do hlavy, tak jim to moc nemyslí Pokud chceš ty jako žena oslovit muže, tak bych do toho šla rovnou osobně, než takhle přes net. Na druhou stranu lidé mají asi problém oslovit se z očí do očí, tak to může i klapnout. Dlouho bych si s ním nevypisovala a rovnou se s ním sešla. Rychleji poznáš, co je to zač. Když se dívám kolem sebe na páry, kteří teď mají svatbu a děti, tak se většinou našli skrz internet, tak to asi může fungovat? Možná horší než zkusit je nezkusit?

S týmto súhlasím..Tak za pokus nič nedáš no,ale neostaň v tom internetovom svete..Lebo dosť často sa stáva,že na FB veľkí kamaráti a v realite sa ani nepozdravia

arrow
profile_image
černovláska
od 21. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Avourella: Problém je v tom, že já ani nevím, kde bydlí... To že hraje ve městě za nějaký klub neznamená, že tam i bydlí... Může bydlet třeba v okolních vesnicích

 

Váš příspěvek

Seznámení přes facebook

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené