Smazat

Seznámení přes facebook

Ahoj holky, prosím, potřebuji poradit. Je to docela trapné, ale nevím si rady. Jsem fanynka hokeje, a když jsem si prohlížela stánku jednoho hokejového klubu nedaleko bydliště, objevila jsem jednoho hezkého hokejistu. Našla jsem si ho na facebooku a hodně se mi líbí. Bohužel nemáme žádné společné přátele, takže nevím, jak se s ním mám seznámit. Mám mu napsat, a co? Nebude to blbé? Moc děkuji za všechny rady.
 
arrow
profile_image
petulajz
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Avourella: škoda že dnešná doba je taká,že ľudia sa zoznamujú cez internet a nie z očí do očí :/

moje řeč... podle mě by měla zakladatelka daleko větší šanci, kdyby se s tím klukem potkala naživo, při nějaké příležitosti, větší šance jej zaujmout, než nějaký vzkaz od cizí holky na fb...

Reaguji na petulajz: Presne Viem že je tu veľa dievčat,ktoré hovoria opak,ale toto je môj názor..Ja nevidím zmysel vo facebooku a celkovo na týchto sociálnych sieťach,takže pre autorku denníka som asi nepotrebná :/

arrow
profile_image
černovláska
od 21. 8. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Avourella: Asi teda zajdu na trénink nebo na zápas, aby si mě všiml a až potom bych mu zkusila napsat

arrow
profile_image
.anavi.
od 3. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Souhlasím s holkama,bude lepší zajít s kamarádama/kamarádkama na jejich trénink a uvidíš sama jestli si tě všimne,třeba by se mohlo stát že by si tě pak na FB našel sám a napsal,ale kdo ví některý sportovci a celkově chlapy v dnešní době mě přijdou že už se tolik o ženský nesnaží že to nechávají na nich.

Cituji .anavi.: některý sportovci a celkově chlapy v dnešní době mě přijdou že už se tolik o ženský nesnaží že to nechávají na nich.

Chlapi ztrácí přirozený instinkt lovce. 50% mužů má problémy s oplodněním, protože dřepí doma u PC nebo s kamarády u piva a ženské je moc nezajímají, pokud nepřilezou samy. Tak to vnímám já a některé ženy na tu hru rády přistupují. Některé si muže i vydržují, aby o něj nepřišly. Na druhou stranu někteří z nich se mohou cítit méněcenní, když se každá snaží být superženou, která všechno zvládne.

arrow
profile_image
.anavi.
od 3. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na EleanorWoods:
Tak to přijde i mě že to takhle je.

arrow
profile_image
.anavi.
od 3. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak co jak to dopadlo?

 

Váš příspěvek

Seznámení přes facebook

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené