Smazat

Seznamky a úspěch

Tak jsem přítele poslala k vodě a jen tak nezávazně jsem se ponořila do vod seznamky, opět jsem na začátku, kde jsem byla předtím...postupně je mi z toho spíše víc a víc smutno

Nechápu upřímně o co jim jde. Nemluvím o tom, že skoro každý má v inzerátu, že chce ženu štíhlou. Neříkám, že nejsem, ale jsem taková ,,normální,, ne modelka. Dál následuje výčet, jak musí být žena sportovní, nezávislá, nesmí ho využívat atd.A to prosím oni sami nejsem žádní reprezentativní svalovci. Někdy mi až přechází zrak, jak jsou někteří s prominutím šmudlové, nároční. Říkám si, kde v nich to sebevědomí bere.
Pár pánů už mi odepsalo, nicméně, ve většině případů to vypadalo tak, že jsem si psali, oni mi psali o tom, jak chtějí si na partnerku dělat čas, jak je to o domluvě atd. a pak ?? Pár vět a nic. Útlum a žádný vzkaz. Prostě se odmlčí. Nebo píšou jak zběsilí, ale jakmile se máme sejít, najednou je to hrozný problém a už se ukazuje, že zas tolik času obětovat nechtějí. Nebo napíšu odkud jsem a žádný problém, v klidu dojedu. Pak si píšeme a domlouváme se na schůzku a skoro vždycky je to problém. Buď chtějí, abych přijela já. Ty posílám hned do háje, nebudu jezdit někomu až do postele, dle nich nejlépe a nebo se dozvím, že čas není, nechce se jim jezdit, nemají už zájem. Prostě to nechápu....

Otázka je jasná, myslíte, že se dá přes seznamku seznámit ? Nebo už dneska i tahle možnost je na pytel. Protože já nevím, jak jinak se seznámit a jestli i tohle selhává, tak to asi budu nadosmrti sama......nechce se mi jen sedět doma a čekat na prince.
 
arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem se na seznamce seznámila. Byla jsem s ním 2 roky, ač se na začátku zdál úžasný, milý, sympatický, pracovitý kluk ve výsledku se z něj vyklubal sobec a manipulátor. Už jsem tu o něm párkrát psala. O tom, že i během vztahu si dál psal a scházel se s holkama ze seznamek ani nemluvím. I díky tomu mám na seznamky smíšený názor. Každopádně jsem to opět zkusila. A ze spousty absolutně nevhodných chlapů, jsem vyfiltrovala jednoho zajímavého chlapa. Známe se od ledna a zatím to vypadá docela dobře, tak uvidíme.

Držím ti pěsti, ať potkáš taky někoho normálního.

arrow
profile_image
Princeznouive30ti
od 5. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kate1: To zní stejně jako můj bejvalej, taky ze seznamky

Ale taky doufám, že se to jednou povede, Já totiž opravdu jinou možnost seznámení nemám. Díky práci, prckům a neteřinkám.

arrow
profile_image
Phaeton
od 14. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Určitě to nevzdávej Znám několik lidí, co se seznámili a buď už jsou svoji nebo brzo plánujou Bohužel člověk musí filtrovat, objevuje se tam hromada lidí, co jenom zabíjí čas nebo hledá jen sex. Kamarádka měla několik špatných zkušeností - buď si chtěl jen psát a pak z toho vycouval, nebo se domluvili na rande a mistr světa se neukázal atd., ale pak se seznámila s fajn klukem a teď čekají miminko

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dej tomu čas, s přítelem si se rozešla ani ne před měsícem ... Věnuj se sama sobě - psala jsi tuším, že chodíš cvičit, na solárko, apod. Pokračuj v tom, není kam spěchat. Z každého nepovedeného vztahu se psychika musí trochu "zregenerovat" - jestli ne, může se to projevit v tom, jak se podvědomě chováš a jaké signály vysíláš do okolí.
A seznamky ? Podle ostatních deníčků odhaduji, že 80 % uživatelů si chce jen psát různé lechtivé větičky, posílat fotky a oblbovat - přičemž mají doma nic netušící přítelkyni. Možná je to staromódní názor a hodně lidi mi tu bude oponovat, to je jasné - ale nazdávám se, že tak jak opravdu kvalitní zboží nepotřebuje reklamu v TV, tak se ani "kvalitní" člověk pro vztah nespokojí se "zbožím" z inzerce.
Jednou jsem chtěla vyzkoušet, jestli a jak to funguje : vymyslela jsem inzerát bez fotky, bez žádných podstatných údajů - napsala jsem pouze přesnou požadavku na povolání protějšku.
Na tento inzerát odepsalo asi 50 zoufalých pánů, kteří nabízeli schůzku, aniž by viděli kde a s kým, samozřejmě kritériu s povoláním nevyhovoval ani jeden. Měla jsem pocit, že zde jde o metodu Ctrl+C / Ctrl+V a pánové odepisují řad řadem na každý nový inzerát, bez ohledu na obsah.
Tohle chceš ?

Tak blba můžeš potkat i jinde, než jen na seznamce. Já sama jsem tam poznala většinu svých ex a poznala jsem tam i svého současného přítele. Člověk se musí trošku přehrabovat. Nj Češi si trošku myslí, že na ně čeká jen modelka, kuchařka, milenka, pečovatelka a oni nemusí nabídnout nic. Tady mě máš v cyklistickém tričku a sandálech to jsem já a snaž se Ale stačí být sebevědomá a napsat jim, jak to máš zase ty a napsat dotyčnému, že asi není člověk pro tebe. Já bych spíš řekla, že na těch seznamkách má hodně chlapů komplexy a nebo tam jsou pak jen ti, co hledají někoho na zábavu, ale najde se tam v pohodě člověk. Pokud se někdo sejít nechce, tak to znamená, že si chce jen psát a nic nehledá. Ono někteří ti pánové po osobním setkání nejsou třeba nic pro tebe, ale já si takhle našla spousta zajímavých kontaktů. Prostě ta seznamka je blbá, že tam každý může psát přes počítač co chce, ale možná lepší než jít někam do baru tam je to samé osahávání a když mu nedáš za panáka, tak jsi namyšlená a jsi kur.a i když mu nedáš ))

Cituji dadabus: Měla jsem pocit, že zde jde o metodu Ctrl+C / Ctrl+V a pánové odepisují řad řadem na každý nový inzerát, bez ohledu na obsah.
Tohle chceš ?

Jj, ale pecka je, když ti dotyčný člověk jen pošle smajlíka a nebo napíše ahoj a nebo jsi sexy to snad nemůže nikdo čekat, že mu na to někdo odepíše ) Pak jsou takové ty dlouhé odstavce z červené knihovny to také pobaví. Prostě někteří se ani nesnaží a nemají zájem něco normálního vyplodit a ještě si to myslí, že to bude žádaný..

Nemluvím o tom, že skoro každý má v inzerátu, že chce ženu štíhlou. Neříkám, že nejsem, ale jsem taková ,,normální,, ne modelka. Dál následuje výčet, jak musí být žena sportovní, nezávislá, nesmí ho využívat atd.
Na jaké seznamce funguješ?
je to asi měsíc, co jsem se zaregistrovala na Štěstí, v reálu se prostě okolo mě momentálně nevyskytuje nikdo, kdo by stál za můj zájem.. čekala jsem příliv primitivismu, ale musím říct, že jsem byla mile překvapená, dají se tam nají i slušní muži, jen je třeba to trochu filtrovat.. Takové podmínky, jaké vypisuješ, jsem na několika profilech taky zahlédla, ale přijde mi, že takto píšou muži, kteří smrdí korunou.. taky už jsem byla párkrát osočena, že jsem vypočítavá mrcha, jen protože jsem napsala, že chci ekonomicky na nikom závislého muže, prostě nehodlám nikoho živit, takže takové reakce okamžitě vypouštím z hlavy..
už jsem i absolvovala pár schůzek, bohužel ta pravá jiskřička nepřeskočila, ale vesměs to byli muži na úrovni, slušní, vysokoškoláci, gentlemani..
Je to jako hledat jehlu v kupce sena, ale určitě to nevzdávej..

arrow
profile_image
Princeznouive30ti
od 5. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Christal: Funguju momentálně přes dvě. Odepisovala jsem na inzeráty chlapů na lide a taky přes seznamka.cz.

Děvčata děkuju. Přiznám se, že v sobě teď ještě nějaké to zhrzení z předchozího vztahu nevztahu mám. Takže seznámení neberu úplně na vážno a spíš mi jde o to, zajít si s někým do společnosti, do kina apod. Rozhodně neplánuji svatbu do půl roka apod.

Věřím, že najít slušného chlapa přes seznamku se dá, jen nesmí být ženská tak náročná. Naprosto jsem například opustila od takových těch vyfešákovaných podnikatelů apod. Nahoře huj, vespod fuj. Ledatak se na ně podívat, ale domů bych to nechtěla. Většina z nich si myslí, že jsou páni světa. Píšu většina, ne všichni, protože asi jsem optimistka, ale věřím na výjimky.

Pomáhají mi vaše příklady, kdy se tu dočtu i o šťastných koncích.

arrow
profile_image
scherbatsky
od 17. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak já zkusila seznamku taky, asi dva měsíce jsem měla Badoo. Přišly fakt tisíce vzkazů. Ale taková hrůza, to jsem neviděla v životě buď neuměli napsat kloudně větu (= neodepisovala jsem), nebo napsali o sex (neodepsala jsem), nebo otázky "odkud jsi a co děláš?" (neodepisovala jsem, bylo to v profilu ), nebo mimo můj věkovej limit, který byl jasně zadanej! (neodepisovala jsem), nebo se s chlapem nedalo vůbec o ničem bavit a hovor vázl. No a nebo se mi prostě jen nelíbil

Z té záplavy zpráv jsem se sešla se 4:

1) Byl starší, než měl napsáno v profilu, a ženatej, Jinak byl fajn, i se mi líbil, ale...
2) Jak jsem psala v jednom svém deníčku - gigolo
3) Ukrajinec, kterej se zdál strašně super, chytrej, slušnej, hezkej.... a na schůzce z něj lezly takový nesmysly o ženských. Jakože pravěký názory a hned by mě předělával. Děs. Přitom kluk mladší než já.
4) S tím se stále vídám. Je to už půl roku, co si píšeme, po 3 měsících jsme se poprvé sešli a od té doby se občas vídáme. Je super, chytrej, úspěšnej, hezkej, vtipnej, pozornej... svobodnej, neživící se tělem a bez pravěkých názorů Píšeme si každý den a očividně oba zájem máme, ale ještě se to nijak nepohlo, tak uvidím, co se z toho vyklube

Každopádně seznamku jsem dávno smazala a nikdy si ji už nezaložím, protože tolik urážek a trapných zpráv jsem v životě nezažila. Navíc to bylo od neskutečných zoufalců, takže jsem si říkala, že tohle snad fakt nemám zapotřebí. Chtěla bych, aby vyšel ten poslední, ten je bezva, jinak jsem byla pokaždé velmi zklamaná.

Kamarád se tam taky pokouší delší dobu seznámit a má víceméně stejný zkušenosti jako já.... chce to HODNĚ přebírat a hlavně radši ani nepřemýšlet nad tím, že něco vyjde.

Každopádně hodně štěstí

arrow
profile_image
Princeznouive30ti
od 5. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji scherbatsky: Kamarád se tam taky pokouší delší dobu seznámit a má víceméně stejný zkušenosti jako já.... chce to HODNĚ přebírat a hlavně radši ani nepřemýšlet nad tím, že něco vyjde.

Mě tohle přijde takové, no nevím jak to napsat...ošklivé. Přebírat. Ale v podstatě máš pravdu.

Když sem se o tom bavila s kamarádkou, tak mi řekla, že se mi diví. Že si nemyslí, že já bych tam patřila. Že je to pro a teď nechci být hrubá, nebo se někoho dotknout, ale ošklivé zoufalé lidi, kteří si tam potřebují najít někoho hodného k nim, nebo pro náhodné známosti jednu noc, popřípadě na při výdělek.

Tak i já přidám svou zkušenost...
1. odepsala jsem na pár inzerátů. Psali jsme si a zjistila jsem, že je to zkopírovaný text, který nekoresponduje s obsahem mého e-mailu.
2. zasílání smajlíků nebo oplzlých nabídek
3. neadekvátní požadavky - průměrní muži žádají luxusní kočky, které ale musí být samostatné, soběstačné, aby za nimi jezdily do místa jejich bydliště a nejlépe, kdyby za ně zaplatily i první kávu (kterou navrhl muž)
4. s jedním jsem si psala týden, byl normální, dali jsme kávu na půl cesty - jak jsme usedli v restauraci, začal být nervózní (byl čas večeře), tak mi oznámil, že jíst nebude, že se najedl doma, dala jsem si kávu, kterou zaplatil, dal Kč 1,- spropitné a venku mě chtěl chytit za ruku, odmítla jsem se slovy, že takto nežiju. Po 200 m co mě doprovodil k autu mě chtěl políbit. Jsem milovník černého humoru, tak jsem zahláškovala, zda se mu zdá logické, když jsem odmítla před 3 minutami vodění za ruce, že se nyní budu chtít líbat....byl velmi překvapený. Zaplatil prý kávu.

Má poslední 2 měsíční zkušenost...je mi 37, po pečlivém výběru jsem odpověděla na inzerát a poté se scházela se starším mužem z Prahy (byl galantní, akční, sportovec - paragliding, cestovatel, lyžař, turista, na svůj věk nevypadal...takže to maličko mazalo 17 letý věkový rozdíl...prostě byl zajímavý). Bez řečí za mnou dojel, jezdili jsme na výlety, psal každý den mail - lichotky, že má o mě zájem...
Tento víkend jsme měli jet na víkend do Brd jeho obytným vozem a tam předpokládám pokořit nejen brdské osmistovky. Jenže - volala mi 28letá sestřenice, která si podala inzerát a sdělila mi, že ten mlsný kocour odpověděl na její inzerát... Tak jsem mu to napsala - odpověděl, že hledá ženu, se kterou si bude nejen rozumět, bude si jí vážit, ale bude ho i hodně fyzicky přitahovat. Se mnou si prý rozumí velmi, váží si mě víc než si myslím, mám hezkou tvář, fyzičku že mám taky dobrou, ale že mám pár kilo navíc a že s tím neudělá nic...že ho to nevzrušuje.
Tím si to sám před sebou obhájil a svalil vinu na mě...vídali jsme se 2 měsíce a to jako neviděl jaká jsem?
Prostě to chlapíci zkouší na mnoho stran, přebírají, vybírají...a s jednou jsou (tou která je bezva, rozumí si s ní a nasmějí se), aby nebyli sami.

Opravdu to chce brát velmi chladně, rezervovaně a nic od toho nečekat...

Protože si myslím, že seznamka je plná zoufalců...a lidí, kteří nejsou morálně na úrovni, kterou nabízím, ale i požaduji.

arrow
profile_image
scherbatsky
od 17. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na maky29:

Tak teď ve mně úplně hrklo, že moje poslední zkušenost ze seznamky (stále se vídáme, ale nic zatím neproběhlo, takže jako kamarádi,psala jsem to kousek výš) je ten samý případ že možná hledá dál a já jsem prostě jen fajn na "zabití času", než najde nějakou lepší....

Reaguji na scherbatsky:

Tak to Ti neporadím...tenhle na mě taky působil velmi seriózně. Psal lichotky, ujišťoval o silná náklonnosti. Prý byl velmi časově zaneprázdněný...jeden týden si udělal čas v týdnu a potom třeba výlet v sobotu. A další týden byl pracovně mimo ČR, nebo na konferenci atd...nikdy nezavolal, občas sms, komunikace vesměs pouze přes net.

Brala jsem to tak, že to je starší generace...tak to asi tak má. Nechtěla jsem narušovat soukromí.

Ale z jiných zkušeností vím, že když chlap má zájem...tak umí dělat i dvojitý salta vzad, jen aby ženskou dostal, zaujal a byl s ní.

arrow
profile_image
scherbatsky
od 17. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na maky29:

Tak to u nás problém v komunikaci a vídání není. Píše mi hned, jak se probudí a průběžně celý den až do večera. A píše každý den. A vídáme se jednou týdně, nejsme ze stejnýho města. Takže v tomhle problém nemám, jsem spokojená. Ale spíš mě zaráží to, že se to neposunuje dál.. chodíme do kina, na jídlo, procházíme se atd.. usmíváme se na sebe jak puberťáci, blbneme, jsme na sebe milí, on je gentleman. Ale nedal mi ani pusu, ani nepodal ruku, nic. Myslím si teda, že na 99% je panic... už něco takovýho naznačoval. Tak asi je jen nesmělej, ale trvá to už dlouho a ví, že já zájem mám...

 

Váš příspěvek

Seznamky a úspěch

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené