Smazat

Skype - nástroj k podvádění?

Hezký den všem,

ze dne na den se mi obrátil celý svět vzhůru nohama... S přítelem jsme spolu šest let, nikdy jsme neřešili žádné krize...myslím si, že jsme měli krásný vztah (aspoň si to myslím)... před rokem mě podvedl.... bylo to ošklivé.... ale dali jsme si druhou šanci. Myslím si, že náš vztah si to zasloužil..nelituji, že jsem mu ji dala...!! Tento rok měl být pro náš vztah důležitý. Přítel si vzal hypotéku, koupili jsme byt a začali ho předělávat k obrazu svému..... v sobotu jsem si všimla, že je přihlášený na skype (vždy tvrdil, že ho má jen kvůli mě, abychom si přes den mohli psát, když jsme v práci)...takže mi to bylo divný a jen jsem se ho zeptala s kým si píše. Automaticky se odhlásil a spustil jak mu nevěřím, že ho pořád podezřívám.... a že ho to mrzí....já viděla moc dobře, že si s někým psal ....a štvalo mě že mi lže do očí. On moc dobře věděl proč to nemám vidět.... a vědět....naléhala jsem a tak to z něho vylezlo..že si s někým píše, že tu dotyčnou ani nezná a že si píšou jen jak se má atd... samozřejmě se mi to nezdálo a celou záležitost jsem nenechala být... Teď mě nejspíš odsoudí některé z Vás...ale náhodou jsem zjistila heslo ke skype...když jsem pak další dny byla v práci, byla jsem přihlášená na jeho skype na mobilu a vše si četla co si psali..... nebylo tam nic kamarádského jak mi tvrdil...naopak...psal si s dalšími třemi ....některá si ho přidala do kontaktů a on ji automaticky napsal...a najeli na téma sex .... padlo tam nějaké volání, nějaké poslané fotky....a samozřejmě hora zpráv...... ví moc dobře jaký mám na tohle názor.... navíc věděl, že mu stoprocentně nevěřím...a on tu důvěru vůbec nepodpořil..... říkal mi jak je š´tastný, že se těší do bytečku...a že nikdy už nechce ohrozit náš vztah...ptz ví že bych mu další šanci nedala.... :/ chjoooooo...... momentálně jsem ve fázi, kdy chci, abyc se odstěhoval (bydlíme u mých rodičů zatím)..... ale on naléhá atd.....že se změní že ho to mrzí apod....hypotéka je psaná na něj i byt....bez mé podpory finančně moc dobře nevyjde.... měla jsem hrozný vztek...ale teď je to spíš lítost..... lituji ho v jaké situaci teď je jsem asi divná..... vůbec nevím co s tím..... řekněte svůj názor prosím!
 
arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jsem pro druhou šanci..jenže ten tvůj už jí dostal. Další už nedávej. Pak už to bude vypadat, že si děláš z hu.by cedník a podle toho se bude tvůj přítel k tobě chovat.
Obecně: nevěrníci a lháři jsou slaboši, kterých si těžko můžeš vážit. A co s takovým chlapem? Jedině mu uvázat pěknou mašli a poslat ho dál, k jiné výherkyni
A hlavně ho, prosím tě, nelituj. Každý svého štestí strůjce..Kromě jistého orgánu mají chlapi také mozek a určité morálně-volní předpoklady. Kdyby ten tvůj používal víc hlavu, mohl mít svůj život v pořádku.

arrow
profile_image
Kerli Depp
od 16. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji amelie1111: Jedině mu uvázat pěknou mašli a poslat ho dál, k jiné výherkyni

arrow
profile_image
Pampeliska20
od 24. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Doudou: myslím si, že od všeho trošku co jsi psala.... je mu stejně jako mě 24 jsme spolu od 18.... takže bych největší váhu přikládala k tomu, že neměl čas se někde vybouřit :/ už když jsme spolu začali chodit jsem si říkala, že to bude problém..... taky jsem mu řekla, že je škoda, že jsme se nepotkali třeba za tři roky... že by to asi taky bylo o něčem jiném....

říká že neví proč to udělal....že prostě měl temno... nedošlo mu co dává v sázku ....atd atd..

arrow
profile_image
Pampeliska20
od 24. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na amelie1111: to máš pravdu...

arrow
profile_image
Pampeliska20
od 24. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já prostě vím, že rozumné je se rozloučit...a jít si každý po svém...vím to.... ale nějak to prostě nejde....

arrow
profile_image
Pampeliska20
od 24. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kerli Depp: to je hrozný!!

arrow
profile_image
Majka69
od 16. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hypotéku musí byť schopný splácať, inak by mu ju banka nedala...
Raz ťa podviedol, mala si ísť preč. Akékoľvek dopisovanie a internetový kontakt (volanie, video) NIE JE nevera. Ako keby ti chlap nadával pri romantickom filme, že ti nestačí jeho láska a že pozeráš na inú lásku A hádam si nečakala, že tvoj prvý (vážny) vzťah skončí šťastne

Cituji Pampeliska20: říká že neví proč to udělal....že prostě měl temno... nedošlo mu co dává v sázku ....atd atd..

udělal to jednou a dostal další šanci..... tak jaképak nedošlo co dává v sázku....!

Myslím si, že dál s ním budeš jen nešťasná a nervózní když si bude chvíli psát u pc a třeba se jen usměje..... To nezní jako super vyhlídky....

Pokud by Ti flirty přes net (případně pak zas ještě znovu někdy třeba reál) nevadily, tak hurá do pokračování vztahu. Pokud vadí, vezmi nohy na ramena.

Já dala příteli taky novou šanci, ale kdyby to podělal podruhé, nestačí si ani sbalit jak rychle by letěl. Škobrtnout může asi každý, ale opakovaně... neuznávám.

Jinak je vcelku fuk, zda je to mail, sms, skype, fb.

Cituji Majka69: Akékoľvek dopisovanie a internetový kontakt (volanie, video) NIE JE nevera. Ako keby ti chlap nadával pri romantickom filme, že ti nestačí jeho láska a že pozeráš na inú lásku A hádam si nečakala, že tvoj prvý (vážny) vzťah skončí šťastne

pro mne to JE nevěra. Nemyslím kecy o počasí, samozřejmě... Ale každý má morální hranice jinde.
A proč by první vztah zákonitě neměl vyjít? občas vyjde.

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Pampeliska20: . vím že bych to tak cítit neměla.. ale i přes to všechno mi na něm záleží

pokud ti na něm skutečně záleží jak píšeš pak i nevěru odpustíš a překonáš .

Cituji Pampeliska20: probírala jsem to s kamarádkami, všechny mi radí ať od toho jdu .

máš vlastní hlavu a srdce ne?

Cituji Falcon: kdyby to bylo poprvé, šanci bych mu dala, ať si tady říká kdo chce o hrdosti a podobných věcech, prostě dala

jj uklouznout může každý , ale každého volba.

arrow
profile_image
Cherish
od 22. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Herman Larson: Rozbít vlastním dětem rodinu kvůli vlastní uražené ješitnosti je hnus.

No to určitě To by se vám chlapům náramně hodilo, aby si ženské nechaly s*át na hlavu a případný rozchod ještě svedete na ně Už vidím, jak máš stejný názor i v opačném případě, kdy podvádí žena.

arrow
profile_image
Doudou
od 27. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No tak to je bohužel jasný. Je mladej, nevybouřenej, má pocit, že si nic neužil. Třeba jsou výjimky, ale tohle prostě platí .

Tak jasně, pro někoho to nemusí tak úplně nevěra být. Upřímně, zas tolik se nestalo. Tam jde ale o to, že jak tě jednou podrazil (a ne tak dávno), tak mu teď prostě věříš méně a už si hned domýšlíš, jak by to dopisování dopadlo a tak. No a asi to teď lepší nebude a furt ho budeš podezírat.

Jsou dvě možnosti - buď ho necháš a nebo ne . Ale v tom případě se připrav na dlouhodobý "dostávání se z toho" apod.

arrow
profile_image
Johannka
od 16. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Máš doma nezralé kuře typu "všechnochci." Jak výhody trvalého vztahu, tak požitky svobodného muže. Když je průšvih, tak seká latinu, ale velmi rychle se oklepe a jede si dál to své. Své schopnosti agenta 007 navíc dost přeceňuje. To je choroba na dlouhá léta a někdy nevyléčitelná.

Jestli ti stojí za další pokusy musíš vědět sama.

arrow
profile_image
kostka
od 29. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Panebože.... na co čekáš? Až tě podvede znovu? Bydlí u tebe, podvedl tě, ty jsi mu dala další šanci a on se chová jako ..... Chudáčkovi se nechce k rodičům, musí platit hypotéku. Jakýpak chudáček? Je to vyčůranost největší, ty ze sebe děláš jenom hloupou husičku. Kopla bych ho do zadku, a přenechala ho nějaké jiné slečně. A vsadím se, že ji bude podvádět taky. Tenhle typ lidí se nikdy nezmění, lži, sliby, přetvářka, žádné svědomí a pravidelné opakování. Je to smutný, ale i kdyby jste spolu byli 20 let, tak to neznamená, že ho budeš litovat jen proto že jste spolu dlouho. Čas je něco co se nedá vrátit, a člověk který se neumí chovat si nezaslouží ani vteřinu tvého času, který můžeš využít daleko efektivněji s někým kdo si tě bude vážit a nebude ti lhát a šuk*t jine. Promiň za příspěvek plný zloby, ale je mi z toho smutno a jsem naštvaná za tebe.

arrow
profile_image
Kerli Depp
od 16. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na kostka:

 

Váš příspěvek

Skype - nástroj k podvádění?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené