Smazat

Skype - nástroj k podvádění?

Hezký den všem,

ze dne na den se mi obrátil celý svět vzhůru nohama... S přítelem jsme spolu šest let, nikdy jsme neřešili žádné krize...myslím si, že jsme měli krásný vztah (aspoň si to myslím)... před rokem mě podvedl.... bylo to ošklivé.... ale dali jsme si druhou šanci. Myslím si, že náš vztah si to zasloužil..nelituji, že jsem mu ji dala...!! Tento rok měl být pro náš vztah důležitý. Přítel si vzal hypotéku, koupili jsme byt a začali ho předělávat k obrazu svému..... v sobotu jsem si všimla, že je přihlášený na skype (vždy tvrdil, že ho má jen kvůli mě, abychom si přes den mohli psát, když jsme v práci)...takže mi to bylo divný a jen jsem se ho zeptala s kým si píše. Automaticky se odhlásil a spustil jak mu nevěřím, že ho pořád podezřívám.... a že ho to mrzí....já viděla moc dobře, že si s někým psal ....a štvalo mě že mi lže do očí. On moc dobře věděl proč to nemám vidět.... a vědět....naléhala jsem a tak to z něho vylezlo..že si s někým píše, že tu dotyčnou ani nezná a že si píšou jen jak se má atd... samozřejmě se mi to nezdálo a celou záležitost jsem nenechala být... Teď mě nejspíš odsoudí některé z Vás...ale náhodou jsem zjistila heslo ke skype...když jsem pak další dny byla v práci, byla jsem přihlášená na jeho skype na mobilu a vše si četla co si psali..... nebylo tam nic kamarádského jak mi tvrdil...naopak...psal si s dalšími třemi ....některá si ho přidala do kontaktů a on ji automaticky napsal...a najeli na téma sex .... padlo tam nějaké volání, nějaké poslané fotky....a samozřejmě hora zpráv...... ví moc dobře jaký mám na tohle názor.... navíc věděl, že mu stoprocentně nevěřím...a on tu důvěru vůbec nepodpořil..... říkal mi jak je š´tastný, že se těší do bytečku...a že nikdy už nechce ohrozit náš vztah...ptz ví že bych mu další šanci nedala.... :/ chjoooooo...... momentálně jsem ve fázi, kdy chci, abyc se odstěhoval (bydlíme u mých rodičů zatím)..... ale on naléhá atd.....že se změní že ho to mrzí apod....hypotéka je psaná na něj i byt....bez mé podpory finančně moc dobře nevyjde.... měla jsem hrozný vztek...ale teď je to spíš lítost..... lituji ho v jaké situaci teď je jsem asi divná..... vůbec nevím co s tím..... řekněte svůj názor prosím!
 
arrow
profile_image
Pampeliska20
od 24. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kaja555: Reaguji na Majka69: tohle ale není můj první vážný vztah....

Cituji Pampeliska20: tohle ale není můj první vážný vztah....

aha, já reagovala na Majku, že se asi dočetla něco víc než já.... tak promiň.

A jak to cítíš teď? Budeš ve vztahu pokračovat nebo....?

Cituji kostka: Panebože.... na co čekáš? Až tě podvede znovu? Bydlí u tebe, podvedl tě, ty jsi mu dala další šanci a on se chová jako ..... Chudáčkovi se nechce k rodičům, musí platit hypotéku. Jakýpak chudáček? Je to vyčůranost největší, ty ze sebe děláš jenom hloupou husičku. Kopla bych ho do zadku, a přenechala ho nějaké jiné slečně. A vsadím se, že ji bude podvádět taky. Tenhle typ lidí se nikdy nezmění, lži, sliby, přetvářka, žádné svědomí a pravidelné opakování. Je to smutný, ale i kdyby jste spolu byli 20 let, tak to neznamená, že ho budeš litovat jen proto že jste spolu dlouho. Čas je něco co se nedá vrátit, a člověk který se neumí chovat si nezaslouží ani vteřinu tvého času, který můžeš využít daleko efektivněji s někým kdo si tě bude vážit a nebude ti lhát a šuk*t jine. Promiň za příspěvek plný zloby, ale je mi z toho smutno a jsem naštvaná za tebe.

takový vztek i výrazy si zaslouží chlapec plným právem - kéž by se mu toho dostalo.... někomu to pomůže se vzpamatovat.

arrow
profile_image
Pampeliska20
od 24. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kaja555: vůbec nevím jak to cítím. Nějak se v tom pořád patlám i on....
vypadá to ale tak ,že se prostě odstěhuje a budeme bez sebe.... jestli o mě stojí a mrzí ho to co udělal tak to poznám....pokud ne tak to taky poznám...

arrow
Neprodává v Bazaru

před nedávnem jsem řešila něco podobného, jen s rozdílem, že nástrojem nebyl skype, ale facebook. přišla jsem na to jednou, za týden znova. nikdy jsem nebyla ta, která by někoho kontrolovala nebo nevěřila, zatím jsem na to pokaždé dojela. bohužel se s tím vyrovnávám tak nějak pořád, přítel mi v důvěře k němu příliš nepomáhá :-/

 

Váš příspěvek

Skype - nástroj k podvádění?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené