arrow
profile_image
Kačátko
od 10. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Stalo se to, že po dvou letech od mého posledního rozchodu jsem na seznamce poznala kluka. Šla jsem mazat jeden starý profil, na který jsem úplně zapomněla a objevila jsem tam vzkaz od něj. No řekla jsem si, proč bych neodepsala, začali jsme si psát, pak i na facebooku, dle jeho profilu má hodně přátel, hodně aktivity na zdi a tak jsem usoudila, že snad ani moc nekecá, co mi říkal. No a hlavně si strašně rozumíme, máme hrozně moc věcí společných, doříkáváme navzájem ve stejný moment stejné věty, no nikdy se mi to ještě nestalo.
No začli jsme randit, chemie a jiskra jak blázen, on není z mého města a bydlí momentálně u rodičů, protože se před 8 měsíci rozešli s holkou a odstěhovali se od sebe. Jenže doma nemá dobré vztahy, s mamkou jo, ale otec je děsný, že prý dřív i jeho mamku mlátil a hrál automaty a prostě je to lenoch, co jí nedává skoro žádné peníze a tohohle kluka se snažím všemožně vystrnadit..
No a J. měl nějak před výplatou týden a jeden den mi řekl, že musí ode mě dřív, že si potřebuje půjčit od kamaráda na busy do výplaty, aby měl zač jezdit do práce, protože poslední peníze půjčil své sestře na něco. A já mu řekla, že se mi nechce, aby už jel, že mu klidně to pětikilo půjčím, strašně nechtěl a myslím, že to ani nehrál, nakonec jsem mu to vnutila a od té doby každý den pořád říká, jak mi to teď v pátek vrátí, že má výplatu a jak je mu trapný si půjčovat od svojí holky...
No a nějak jsme se bavili o tom, že si chce co nejdřív najít byt, druhý den jsem si to přerovnala v hlavě a nabídla mu, ať jde ke mně.. Mám vlastní byt, takže žádný nájem, jen poplatky.. On nejdřív že to je blbý, že se skoro neznáme a už by se nastěhoval.. ale za dva dny jsme se trochu přiopili a v tom rozpoložení mi říkal, že o tom přemýšlel a proč bychom to nezkusili, že odstěhovat se může vždy, že si doveze jen oblečení a pc. a že by mi samozřejmě přispíval na byt, na jídlo, nějaký peníze bychom šetřili stranou třeba na dovču a nějaký bychom si oba nechali na své záliby. vše mi to zní rozumně, cítím se s ním skvěle, ale mám stejně trochu strach..
Minimálně chci počkat do toho pátku, jestli mi vrátí ty prachy, aby to nebyl jen nějaký kecálek, co chce využít příležitosti a sosat peníze..
Ale z fb i jinak na mě působí mile, bezelstně, můj brácha ho poznal, myslí si to samé..
Nevím, co si o tom myslíte vy?

Jinak to přestěhování ještě nemáme naplánované, já si te´d nedávno koupila nový nábytek a tento víkend to budeme skládat a dělat úpravy, takže to chcem řešit, až ten byt bude douklizený...

arrow
profile_image
daisy01
od 10. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nešla bych do toho !!

Já jsem se po 14ti dnech nastěhovala ke svému přítelovi a jsme spolu už 4 roky.
Ale za tebe nikdo nerozhodne, musíš sama. Rozhodnout se hlavou a ne jen srdcem. Pokud máš nějakou byť menší pochybnost, tak bych třeba ještě chvilku počkala, nelámej to přes koleno. Já sama se řídím instiktem, který mě zatím nezklamal.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Kačátko: No a J. měl nějak před výplatou týden a jeden den mi řekl, že musí ode mě dřív, že si potřebuje půjčit od kamaráda na busy do výplaty, aby měl zač jezdit do práce, protože poslední peníze půjčil své sestře na něco

J. to řekl, protože si byl jist, že mu půjčíš ty, nechci být hnusná, ale do svého vlastního bytu bych si jej tak brzo opravdu nestěhovala. Dát někomu klíče je sakra lehké, ale vzít je tak snadné není !

Cituji Kačátko: samozřejmě přispíval na byt, na jídlo, nějaký peníze bychom šetřili stranou třeba na dovču a nějaký bychom si oba nechali na své záliby. vše mi to zní rozumně,

To může znít rozumně, ale počkej minimáně měsíc, ať vidíš, jestli má J. pravidelně problém dočekat do výplaty, nebo to byl jenom výjimečný stav. Nechceš snad někomu dělat zadarmo bytnou a záložnu, ne ?

arrow
profile_image
daisy01
od 10. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

jako kdybych nevěděla co je to zač vůbec,tak bych měka sakra strach v dnešní době si někoho nastěhovat k sobě do bytu a pak ho tam nechat samotného,takových případů jsem už slyšela několik,za mě blbost!

Reaguji na dadabus: Přesně tak...

arrow
profile_image
malutka
od 22. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

My spolu začali bydlet po 3 týdnech. Jsme spolu 5 let...ale poslední dobou to není zrovna ideální, takže se možná na léto už budu stěhovat. Ale těch 5 let, až na pár posledních měsíců, bylo moc hezkých.

Nevím, nezpochybňuji chemii ani zamilovanost, ale nastěhovat si do bytu člověka o kterém témeř nic nevím..FC není vypovídající o charakteru či problémech člověka, se kterým se podle toho co píšeš téměř neznáš. Navíc to že nedisponuje žádnými penězi navíc (nemá ušetřeno) přestože píšeš že bydlí doma u rodičů a má práci..no nevím no. Navíc myslím, že v počáteční fázi vztahu může být srážka se společným bydlením spíš zabijákem vztahu. Já bych se nikdy nenastěhovala k někomu s kým alepoň rok nebo dva nechodím

Ne, neriskuj. Jsem v podobné situaci a nešla bych do toho.

arrow
profile_image
Ciriel
od 22. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Kačátko:

Vzhledem k tomu, že sama píšeš, že uvidíš, zda ti vůbec peníze vrátí - čili si nejseš jistá, bych do společnýho bydlení nešla ani náhodou. I kdyby ti je vrátil, jak velkou máš šanci, že ti vykrade byt, nebude platit nájem, nebude přispívat na jídlo....?
Podle mě tak pade na pade. Za pár měsíců by to mohlo bejt třeba 20 na 80 a to už je skóre pro klid v duši slibnější.
Za mě ani náhodou, je to o ústa, ať už má on chování, výraz a slova jakýkoliv.
Víš co...kdyby to byl hajzlík, jak myslíš, že by se choval? Že by hajzlovsky mluvil a jednal? To těžko...choval by se přesně tak, jak se chová teď. Nevíš nic, tak počkej, až vědět budeš - má rada

arrow
profile_image
Ciriel
od 22. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Forstella:

Souhlasim, takhle se ten vztah opotřebuje a potenciál dlouhodobý krásnosti rapidně klesá, je to i dost škoda...za dva měsíce budete jak manželé po 5 letech a ten základní pevnej most prostě nestihne vzniknout. Vztah je potřeba budovat postupně, třeba se to nezdá, ale do budoucna sou ty dávný začátky mocnej pilíř.

arrow
profile_image
nk20
od 18. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

my spolu bydlíme úplně od začátku, ale před tím to byl můj kamarád, tak jsem se neměla čeho bát. být tebou, tak určitě ještě počkám

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Ciriel: za dva měsíce budete jak manželé po 5 letech

No to je blbost na kvadrát, zde nejde o to samotné bydlení, já taky mám za sebou zkušenost s bydlením hned - ale ne ve vlastním ! Navíc tento případ je z internetové seznamky a Káčatko má vlastní byt, kupuje si nový nábytek, dává o sobě signál, že je zabezpečená a tak zde hrozí mnohem horší věci, než to, že se jeden druhému po dvou měsících onudí.

Cituji Kačátko: mi řekl, že musí ode mě dřív, že si potřebuje půjčit od kamaráda na busy do výplaty

Sorry, ale tohle mne odrazuje, cítím v tom křivárnu, takové malé vydírání. Buď bych o tedy o tom půjčování nemluvila vůbec, nebo bych řekla narovinu, že potřebuji založit, i když je to tedy taky trapný.

Vůbec bych do toho nešla, je to risk. Chce to víc času, za 14 dní člověka dokonale nepoznáš, to trvá léta.

arrow
profile_image
Lafelay
od 22. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kačátko: Jestli si byl schopný od tebe půjčit peníze už po 14ti dnech ... No nevím

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené