Cituji Luccy: nedělej druhým to, co nechceš, aby dělali oni tobě...

já nevidím důvod pro tohle rčení - mně je např. srdečně jedno, jestli se mi můj přítel podívá do mobilu, protože nemám důvod nic tajit. Stejně tak očekávám, že pokud on nemá co tajit, nebude pro něj problém, když se do jeho mobilu podívám já. Ty argumenty typu "věřím mu a nikdy bych se nepodívala..." mi přijdou hloupé, právě proto že si navzájem věříme, tak bychom měli mít volný přístup klidně i navzájem ke svým mobilům, asi stejně tak jako do šuplíků, skříní apod. Nechápu, proč by zrovna mobil mého partnera měl být tabu. Momentálně to s mým přítelem máme tak, že oba máme vzájemně naprosto volný přístup do svých mobilů, soukromých mailů, icq i skypu...když je můj přítel třeba na WC a někdo mu volá nebo píše, tak na mě houká ať na to mrknu a případně vyřídím apod, když děláme mobilem nějaké fotky, tak je pak vzájemně v mobilech lovíme když je chceme někomu poslat atd..A on je lékař, takže na mě občas od vlezlých pacientek taky vyjukne ledacos typu: "dobrý den pane doktore, chtěla bych se vám nějak odvděčit, nechtěl byste zajít na večeři " a další vtipnosti. Prostě teorii "mobil mého přítele je tabu" neberu.

Cituji Lenas: Kdybych ale měla nějaké podezření tak bych se klidně do jeho telefonu podívala-A TO PŘED NÍM

ano, tohle mi připadá dobré - normálně to udělat před ním...nebo to ani neudělat, jen říct "chtěla bych" a sledovat reakci. Pokud chlap nemá co tajit, ani necukne brvou. Když to začne rozkecávat, viditelně znervozní apod., je to myslím v pytli. Na druhou stranu ani to že v tom mobilu nenajdete vůbec nic neznamená, že nepodvádí. Třeba jeden můj kamarád v tom umí fantasticky chodit - milenky zásadně bere jen na hotel nebo se stavuje u nich, ale nikdy ne u nej doma, dělat nahate fotky mají milenky zakázáno, aby nebyly důkazy, veškeré sms od nich přečte a hned smaže, když mu volají tak to nikdy nebere a zavolá jim zpět až když je vzduch čistý, nemá uložená jejich čísla, aby přinejhorším mohl tvrdit "podívej to je nějaký omyl, vždyt´je to úplně cizí číslo), naprosto všechno platí cash, nikdy ne kartou, nemá je ani na skypu, naopak je tam má zakázané... Jeho přítelkyně je s ním přes dva roky, nedávno se k němu nastěhovala, považuje ho za absolutně věrného a naprosto mu věří, nemá sebemenší podezření, a on má přitom několik milenek. Takže tak.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Laky: Pokud si váš partner nosí telefon i na WC a je k němu jak "přirostlý",tak doporučuju se podívat a to klidně před ním...........a nejlépe na nějakou tu SMS odepsat

moje řeč

arrow
profile_image
Markvitka mojeid
od 1. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Julinda: mně je např. srdečně jedno, jestli se mi můj přítel podívá do mobilu, protože nemám důvod nic tajit. Stejně tak očekávám, že pokud on nemá co tajit, nebude pro něj problém, když se do jeho mobilu podívám já. Ty argumenty typu "věřím mu a nikdy bych se nepodívala..." mi přijdou hloupé, právě proto že si navzájem věříme, tak bychom měli mít volný přístup klidně i navzájem ke svým mobilům

S tímhle naproso souhlasím já. Taky mi je vážně jedno, jestli mi v mobilu bude šťourat on, protože nemám co skrývat. Takže bych očekávala i u něj podobnou otevřenost.

Cituji Julinda: Jeho přítelkyně je s ním přes dva roky, nedávno se k němu nastěhovala, považuje ho za absolutně věrného a naprosto mu věří, nemá sebemenší podezření, a on má přitom několik milenek

Ooouuu, tak tohle je zlý. Chudák holka. Aspoň si uvedla krásný případ, jaký jsou chlapi... Klidně si nastěhuje přítelku k sobě, je s ní dva roky, takže jí má nejspíš vážně rád - nicméně mu to nebrání v tom, aby si užíval jinde. O tomhle jsem bohužel přesvědčená, že to tak má dost chlapů. Mobil není všechno..

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Julinda: mně je např. srdečně jedno, jestli se mi můj přítel podívá do mobilu, protože nemám důvod nic tajit

Ah, tak to pak jo, to je jiná ..

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Julinda: milenky zásadně bere jen na hotel

Prosim Tě a jak to dělá, když je třeba na tom hotelu ( nebo už kde ... ) a zavolá mu chudák jeho nic netušící přítelkyně ?

Cituji dadabus: Prosim Tě a jak to dělá, když je třeba na tom hotelu ( nebo už kde ... ) a zavolá mu chudák jeho nic netušící přítelkyně ?

když je s milenkou, nikdy nebere telefon přítelkyni, a když je s přítelkyní, nikdy nebere telefon milenkám. JInak milenky o jeho přítelkyni ví, takže by asi nebyl problém, kdyby byl s milenkou a vzal telefon přítelkyni a normálně s ní mluvil, ale on to prostě nedělá. Je v tomhle striktní, ale může si to dovolit, je to podnikatel a jeho firma má pobočky různě po republice a na Slovensku, takže když je někde přes noc, vždycky může říct že služebně, a když nebere telefony, tak má prostě jednání, nebo řídí apod. Prostě ona absolutně nemá šanci mít sebemenší přehled o tom, kde je, co dělá a s kým.

Předpokládám, že si jeho přítelkyně myslí, že když tráví každý víkend s ní a přes týden má tolik práce, tak že by milenky nestíhal. On se s nimi ale vídá v týdnu, většinou třeba přes oběd, nebo odpoledne, výjimečně přes noc, ale stíhá je naprosto bez problémů Jednu má např.přímo v práci (klasicky sekretářka), takže to jsou rychlovky u něj v kanceláři, na toaletách apod.

Julinda
Ty jsi jedna z těch "milenek"?

Cituji Julinda: On se s nimi ale vídá v týdnu, většinou třeba přes oběd, nebo odpoledne, výjimečně přes noc, ale stíhá je naprosto bez problémů Jednu má např.přímo v práci (klasicky sekretářka), takže to jsou rychlovky u něj v kanceláři, na toaletách

Jinak tohle nejsou milenky,ale husy.
Milenka je náročná záležitost a tenhle pán je evidentně blb....jinak to popsat nelze,tomu bych ani do telefonu nelezla....opustila bych ho rovnou.

Cituji Laky: Jinak tohle nejsou milenky,ale husy.
Milenka je náročná záležitost a tenhle pán je evidentně blb

nn, já s ním spala párkrát v době, kdy s touhle slečnou ještě nebyl, tehdy byl single a ani já neměla přítele - on je fantastický v posteli, takže se těm holkám ani nedivím, navíc je strašně galantní, a na spoustu z nich právě můžou zapůsobit v kombinaci s dobrým sexem i luxusní hotely, dárečky apod. Pak jsou takové, které skutečně jen chtějí dobrý sex a nic víc, a těm musí taky vyhovovat. Z mého pohledu si lepšího milence ani neumím představit, je pro mě v tomhle směru absolutní jednička, takže když chceš super sex a nic jiného, je ideální a může to tak vyhovovat oběma stranám. Rozhodně bych jeho milenky šmahem neoznačovala za husy.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Julinda: na toaletách

Na toaletách !? To tak leda kdysi dávno za mladých časů a se svým oficiálním přítelem ... Kdyby mě chtěl milenec "pozvat" na toaletu, tak jej pošlu do haj*zlu

Cituji Julinda: je to podnikatel a jeho firma má pobočky různě po republice

Příležitost dělá zloděje, kdyby dělal soustružníka v ČKD , tak by si ani nevrz´

Cituji dadabus: Kdyby mě chtěl milenec "pozvat" na toaletu, tak jej pošlu do haj*zlu

to záleží na vkusu, já mám třeba rychlovky moc ráda, a když to na tebe přijde, a máš po ruce kolegu-milence, který by taky zrovna rád, tak proč ne třeba na toaletách (čistých samozřejmě ), pro romantické typy to pochopitelně není, nebo celkově pro ty, kteří dávají přednost něžnému romantickému milování - pro ty se ale obecně vztah, který je založený jen na sexu, moc nehodí...

Cituji dadabus: Příležitost dělá zloděje, kdyby dělal soustružníka v ČKD , tak by si ani nevrz´

to máš asi pravdu, on má tu vzácnou kombinaci mladý-hezký-sexy-bohatý-dobrý v posteli, takže se na něj ženy vrhají samy Na druhou stranu i soustružník si může najít milenku-soustružnici a rozdat si to s ní během obědové pauzy na záchodcích

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Julinda: pro ty, kteří dávají přednost něžnému romantickému milování

No ty ****, v tomhle se úplně vidím, ty mne snad musíš znát nebo co

Chtěla jsem tím vyjádřit souhlas s Laky , že slovo milenka u mne vyvolává představu opečovávaného rozmazlovaného stvoření, do kterého se investuje trochu víc ( peněz, času, vkusu ) , než sprška genetického materiálu v rozkroku nad záchodovou mísou.

Cituji dadabus: slovo milenka u mne vyvolává představu opečovávaného rozmazlovaného stvoření, do kterého se investuje trochu víc ( peněz, času, vkusu ) , než sprška genetického materiálu v rozkroku nad záchodovou mísou.

milenka přece funguje všelijak - taky záleží na tom, o co jí jde. Bohužel spousta lidí si slovo milenka nesmyslně automaticky spoji s "vydržovaná", "zlatokopka" apod., přitom často opravdu může jít jen o skvělý sex, a té slečně je úplně jedno, kolik peněz do ní investuje. Můžou se vidět jednou přes noc v drahém hotelu, ale podruhé si to rozdat klidně třeba na záchodcích a během 3 minut. Já když se zamyslím nad svými sex.zkušenostmi, tak nejsilnější (v pozitivním slova smyslu) dojem na mě zanechaly právě takové ty přepadovky, rychlovky na nejšílenějších místech kde vás může někdo vidět, a tak. Ještě jedna věc mě na tom zaráží - proč by měl milenec investovat do milenky (peníze atd.), když je neinvestuje ona do něj? Přeci jsou to rovnoprávní partneři. Když jsem žila v Americe, nikoho nenapadlo takhle uvažovat - v tomhle jsme pořád ti staří Čecháčci, a máme se od Západu co učit)

už jsme ale hrozně offtopic, takže z mé strany debatu končím

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené