arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji martinam: náhodou měl jinou

Až tak konkrétně jsem to třeba nemyslela ... Prostě nesnáším přepadovky - a co nechceš, aby činili tobě, nečiň ani ty druhému .

Tak já jsem kdysi ex do telefonu jednou vlezla a byl z toho rozvod. Ale bylo to na základě dosti důvodného podezření, vlastně jen jako potvrzení.

Od té doby nikdy.
Když jedu domů dřív, ze slušnosti to většinou dám vědět, stejně tak on mě. Přijde mi to normální stejně, jako že se někde zdržím.

arrow
profile_image
myskin
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No hlásit někomu že přijedu domů dřív a brát to jako svoji povinnost, slušnost to je fakt stupidní. Maximálně pokud s tím souvisí nějak jeho program. To přece není přepadovka že se vrátím domů dřív. Taky to většinou dám vědět, ale spíš kvůli organizačním věcem.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Jo, koukla a nestydim se za to - to samý mi udělal i on. Jde o dva poslední vztahy. Díky tomu jsem nebyla za d.ebila, který má parohy. Prostě jsem přišla na nevěru a u jednoho jsem se odstěhovala hned zpátky do Prahy a s druhým jsem ještě chvíli byla. Vždy to bylo po tom, co prostě zafungoval 6. smysl, že se něco děje a ono se dělo.

Nevím, co je lepší - být za tu podváděnou, co má parohy, či vědět co se děje? Nedělala bych to, kdyby nebyl důvod = teď s mým přítelem, co jsem dva roky, tak jsem to neudělala, protože není proč a věřím mu. Možná je to i tím, že je starši, vylitanej)))

arrow
profile_image
myskin
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pokud bych měla nějaké podezření, odvázaná bych z toho nebyla ale do mobilu bych se taky koukla. Čekat od nevěrného chlapa přiznání .

arrow
profile_image
Luccy mojeid
od 10. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ne nikdy jsem to neudělala a ani to nemám v plánu... věřim mu a nemám důvod

navíc taky by mi vadilo, kdyby se mi tajně hrabal v mobilu (asi jako všem) = nedělej druhým to, co nechceš, aby dělali oni tobě...

Pokud si váš partner nosí telefon i na WC a je k němu jak "přirostlý",tak doporučuju se podívat a to klidně před ním...........a nejlépe na nějakou tu SMS odepsat.A je vyřešeno,stěhování zaručeno,no lepší než být za hlupačku.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Laky
No právě, lepší než být i.diot, který doma čeká, zatímco on se peleší jinde. A nikdy neřikej nikdy - Dřív jsem taky řikala nikdy,ale on hold život naučí. Některý ženský prostě ten radar mají a už pár náznaků ví, že se něco děje. Tak proč se nepřesvědčit. Evidentně tomu dotyčnému něco vadí, či se mu líbí někdo jiný, tak proč hrát druhé housle. Prostě přesvědčit se, potvrdit a může se balit

Souhlas s Laky, na co čekat? Až zahřmí?

Tak to jsem nikdy neměla zapotřebí.

Cituji myskin: No hlásit někomu že přijedu domů dřív a brát to jako svoji povinnost, slušnost to je fakt stupidní. Maximálně pokud s tím souvisí nějak jeho program. To přece není přepadovka že se vrátím domů dřív. Taky to většinou dám vědět, ale spíš kvůli organizačním věcem.

Já taky nemyslím o půl hodiny, ale třeba o pár hodin.

arrow
profile_image
myskin
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ve vztahu se můžou vyskytnout podstatně horší věci co by se dělat neměly než je nakouknutí do mobilu. Takže bych to nedramatizovala. Pokud má někdo odůvodněné pochybnosti a mrkne do partnerova mobilu není důvod ho za to odsuzovat. Pokud ho někdo kontroluje každý den to už je úpně o něčem jiným. Miss Hilton - chápu že jsi to neměla nikdy zapotřebí, v profilu máš že ti vyhovuje pozice milenky. Milenky mobily nekontrolujou, protože i té méně inteligentní musí být jasné že není jediná žena v partnerově životě tak není důvod si to ověřovat

arrow
Neprodává v Bazaru

Příteli důvěřuji.Nešmíruju mu v telefoně ani ve věcech , v icq či v mailu.Můj přítel nikdy netajil hesla-takže bych se klidně mohla kdykoli podívat kdo mu píše ..ale neudělala jsem to ZATÍM nikdy.Neměla jsem k tomu důvod.Ve vztahu musí být důvěra jinak to nemá smyl...nějaké podezřívání a užírání se je k ničemu!
Kdybych ale měla nějaké podezření tak bych se klidně do jeho telefonu podívala-A TO PŘED NÍM!Jakýpak copak-není nad to mít vnitřní klid a jistotu ne?Osobně mám ráda ve věcech jasno!A fakt je,že nadarmo se neříká...Důvěřuj ale prověřuj...To samé si říkají i muži o nás.
Přítel se mě několikrát zeptal jestli se může podívat do mého tel....prý jen tak pro jistotuČekal jestli budu dělat drahoty a nebo ne..tak jsem řekla ,že se juknu i já do jeho aby to bylo fér...podívala jsem se taky....a byl klid...My před sebou žádné tajnosti nemáme.

Cituji MissHilton: Tak to jsem nikdy neměla zapotřebí.

Sorry, ale cítím ve tvém příspěvku jakési opovržení těmy, které to za potřebí měly.
Jistě, manželky tvých milenců-těmy je potřeba opovrhovat
Přijď sem přispět za 10-20let, pak si povíme...

Moje kamarádka jednou exmanžela poslala na nákup a nechal doma ležet mobil, což si ani nevšimla. Vzpomněla jsem si ale, že ještě pořebuju koupit mouku, tak mu to rychle písla smskou, jenže tlf zapípal doma, tak mu to šla smáznout, a jak se na ní otevřely doručené sms, nastačila se divit.

Cituji Ellenuschka: smska se dá kolikrát špatně vysvětlit

Takhle byla tak výmluvná, že nešla.
Než se manžílek vrátil z nákupu, měl za dveřma kufr

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji myskin: Miss Hilton - chápu že jsi to neměla nikdy zapotřebí, v profilu máš že ti vyhovuje pozice milenky. Milenky mobily nekontrolujou, protože i té méně inteligentní musí být jasné že není jediná žena v partnerově životě tak není důvod si to ověřovat

Tak to je přesné

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené