Smazat

Soused násilník

Sousedovy přítelkyně a jeho chování k nim. Mám v případě prvních náznaků psychického/fyzického týrání nějak varovat tu novou? Je těžké o všem vědět a nic nedělat.

Ahoj holky.
Máme souseda, který se nedávno rozešel se svou přítelkyní. Ona nám vyprávěla vše, co se u nich doma dělo. Nikam nesměla, šílel kvůli každé maličkosti, kontroloval ji i v práci a vadilo mu, že pracuje s muži, dopadlo to tak, že ji bil a prohodil skleněnými dveřmi, které musela zaplatit. (Sešla se i s jeho bývalou ženou a zjistila, že se u nich dělo úplně to samé, takže proto rozvod, po 7 letech.)

Vypadá jako "normální člověk," ale když jsem ho viděla poprvé, připadal mi jako takový slizoun a psychopat. Rodiče se mi posmívali, ale samozřejmě se ukázalo, že můj první dojem byl bohužel správný. Jeho přítelkyně se tedy i s dcerou po 7 letech! odstěhovala pryč.

Ale teď k problému. V den, kdy se přítelkyně odstěhovala, nastěhovala se nová s ročním synem. Říkala jsem si, že se přece do ničeho nebudu plést, jenže jsem ji poznala. Je hrozně milá, hodná a mě je jí děsně líto. Nic jí teď říkat nebudu, ale kdybych se dozvěděla, že na ni vstáhl ruku nebo ji psychicky týral, měla bych jí všechno vyklopit? Nesnáším totiž, když jsou muži hrubí a týrají své manželky nebo přítelkyně a každý před tím zavírá oči.. a pak to dopadá hrozně. Třeba by to ničemu nepomohlo, ale.. zas kdybych byla v té situaci a všichni okolo věděli, jak se choval k bývalým, jen já ne, asi by mě to mrzelo. Co myslíte..?




 
arrow
profile_image
AmieRachel mojeid
od 21. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já myslím, že ona už v tom asi lítá a je pod pantoflem no, nic.. věřím, že tvá příležitost přijde a že ji to pomůže. I když zázraky nečekej, ale třeba za čas jí to vše dojde, doufejme ...také bych počítala s tím, že se to může obrátit proti tobě. Ale kdyby, nic si z toho nedělej, té holce to jednou může pomoct a tomu dítěti taky. Pak napiš, jak to pokračuje

arrow
profile_image
katjuska
od 15. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Takže, holky! Zatím můžu být jen v klidu.. Soused si nedávno stěžval tátovi, že ze začátku byla teda hodná, ale teď neví, jestli to s ní vydrží, protože mu dává pěknou čočku! Ani nevíte, jakou mám radost, že to není zas taková holka, co si nechá všechno líbit..

arrow
profile_image
AmieRachel mojeid
od 21. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No vida, jen tak dál

 

Váš příspěvek

Soused násilník

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené