Je to opravdu zvláštní vztah Spolu být neumíme a bez sebe už vůbec ne . Je to takhle 3 roky. A neumíme se od sebe odloučit. Chtěla bych na to všechno hezký s ním zapomenout. Protože se odstěhoval. Ale píšem si každý den. A přiznal se mi že by nemohl vystát kdybych byla s někým jiným. A já to mám stejný Má to tu někdo taky tak ? nebo jenom já jsem takovej blázen ? Myslím že je to ten pravej, a nikdy jsem si s nikým tak nerozuměla.

Když si tak rozumíte, tak proč vám to teda neklape?

Jste spíš oba nevyzrálý Buď si vážím toho, co doma mám a nebo to nechci.

Žárlivost na někoho nového potenciálního po ukončení vztahu je tak nějak přirozená, ale nesvědčí o tom, že k sobě patříte. Kdyby jste si tak skvěle rozuměli, tak jste spolu a neděláte takové kraviny. Spíš nevíte, co chcete.

arrow
profile_image
Miasofia
od 30. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Od 13 a už takový ,,vážný" vztah? Myslím, že jste fakt mlaďouncí...

arrow
profile_image
Gabca550
od 7. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Je to jasný, roztrhnout pouta, postavit zdi Já se takhle 3 roky furt k jednomu bez koho jsem "NEMOHLA BÝT" vracela a fakt ztraceny čas. Si za par tydnu, nebo měsíců, až zapomeneš to nejhezčí co se ti nabízí, jak jsi ráda, že si sama popř. s jiným.

Reaguji na Miasofia:
Od 14

Reaguji na petraparis:
Hádáme se prostě kvůli kravinám.

Reaguji na Patty:
No právě. On bydlí dál. A málo se vídáme.. A právě nevím ..

Cituji Gabca550: Já se takhle 3 roky furt k jednomu bez koho jsem "NEMOHLA BÝT"
vracela a fakt ztraceny čas

Takže nejsem jedinej blázen

arrow
profile_image
Darbujana
od 27. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je to každého svobodná volba,když se CHCE trápit a ve vztahu týrat.Někoho to prostě baví,obzvlášť asi lehce hysterické osoby....žádnou diskuzí se to nevyřeší a vlastně nechápu co chce zakladatelka slyšet?Tady je každá rada drahá...

Reaguji na Darbujana:
Když ti to tak vadí, tak proč to komentuješ ? .. Já se ptala.. jestli to tu má někdo podobně. A nevím co zase píšeš o týrání.

arrow
profile_image
katula
od 23. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Lilinka34: A neumíme se od sebe odloučit

Cituji Lilinka34: Spolu být neumíme a bez sebe už vůbec ne

Nemyslím to zle, ale já si to v 17 taky myslela

Cituji Lilinka34: Když ti to tak vadí, tak proč to komentuješ ? .. Já se ptala.. jestli to tu má někdo podobně. A nevím co zase píšeš o týrání

jen tím chtěla asi říct, že je škoda ztrácet čas v něčem co evidentně nefunguje. Utíkají ti roky a tak je lepší poznat někoho jiného, se kterým už budeš umět žít.

Jen jestli má smysl plýtvat energii na něco, co neklape a nebo raději udělat tlustou čáru a poohlídnout se jinde. Já jsem pro druhou variantu. Kdyby to byl ten pravý, tak bys s ním žít uměla, to mi věř.

Reaguji na katula:
Jo, asi jsem naivní .. A ukončím to úplně, musím začít žít

arrow
profile_image
Wewiku
od 21. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dlho som rozmýšlala, či reagovať, alebo nie.... no a nedá mi. Pred 2 týždňami si zakladala, tému, čo sa zrejme týka toho istého chlapca, na tú diskusiu, si viac nereagovala, prečo si nepokračovala, ale zakladala nové téma? Pretože to má spojitosť a chceš to riešiť, tak mi príde zbytočné, aby si v 17 rokoch zakladala niekolko diskusií o nešťastnej láske. Akože bez urážky, ale s problémami s prvými láskami si prejdú všetci. A vieš ako sme to riešili? So seberovnými kamarátkami alebo s maminou. Nebolo by lepšie si ísť sadnúť s kamarátkami niekde do kaviarne a pokecať si, ako tu zakladať nešťastné príspevky? Vela z nás si myslelo, že tá prvá láska je tá na celý život, kým neprišla druhá, tretia... Si mladá, treba chodiť medzi ludí a uvidíš, že to časom prebolí, no a za pár rokov, keď budeš čítať takýto príspevok, tak sa pri tom len zasmeješ, každá sme si tým prešli a zvládli sme to, takže určite to zvládneš aj ty

arrow
Neprodává v Bazaru

Já to tak taky mám. Nevím co dělat, je to hrozně složitý a každý Ti poradí něco jiného..Musíš se s tím nějak vypořádat sama, zvládneš to Držím palce.

neboj až si najdete nové partnery, tak si na sebe ani nevzpomenete, teď se nudíte, tak si píšete, to je celé...

Reaguji na Wewiku:
Neberu tu jako urážku. je to tvůj názor A bohužel. Tamto téma mi nejde, nejde mi tam nic vkládat. Tak se omlouvám.

Reaguji na petla93:
Děkuju moc .. tak nejsem jedinej blázen

Reaguji na ThinkTwice:
Nejspíš ano

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené