A ještě se chci zeptat,jaká značka kondomu je pro vás nejlepší? My měli DUREX ale praskl a teď nevíme :/ moc děkuju za odpovědi! 
A ještě se chci zeptat,jaká značka kondomu je pro vás nejlepší? My měli DUREX ale praskl a teď nevíme :/ moc děkuju za odpovědi! 
Takže tvoje rada je 'sexuj tělem a ne hlavou'? To zakladatelce jistě hodně dá a pomůže
Víš, spousta mladých holek i kluků neví, co všechno se dá dělat, kam sáhnout, jaké polohy jsou nejlepší pro stimulaci těch správných míst...k tomu jsou právě dobré rady a intruktáže
A právě na to se slečna ptá, konkrétní rady
Reaguji na ILChazz: Ok, tak na tom se neshodneme, protože i sebelepší návod nenahradí spontálnost a není tak důležité co přesně děláš jako to proč.
Cituji Gekonka: různé erotické stolní hry
Nad tím sem taky přemýšlela,ale chci se tě zeptat co je tam třeba za úkoly? co jsem slyšela nějaké sou prý dost odvážné 
Cituji ILChazz: Víš, spousta mladých holek i kluků neví, co všechno se dá dělat, kam sáhnout, jaké polohy jsou nejlepší pro stimulaci těch správných míst...k tomu jsou právě dobré rady a intruktáže
Přesně si vystihla mojí situaci!
Ano, ano, pro stydlivý pár to zrovna není. Ale tak vždy jde odmítnout dělat tento úkol a dát fant - kolikrát na to třeba nejsou ani ingredience (nutela, ovoce). Ten herní plán je rozdělen do 3 sekcí - v 1. jsou spíš takové srandovní úlohy - namaluj králíčka playboye partnerce na zadeček, mluv o sexuální představě - ale není to tam takto obecně, je to většinou dost specifikováno. V druhé části už jsou odvážnější věci - obleč partnerku tak, aby pro tebe byla sexy, striptýz, tancuj jako go go tanečnice, předváděj nafukovací pannu... Vždy je tam úkol pro muže a ženu jiný. A v té poslední části už jsou úkoly kolem sexu. Nechci to tady prozrazovat, pak by hra ztratila kouzlo. Kdo vyhraje, vybere si jednu odměnu z možností, které během hry získal. Je to ale asi uplně nejlepší pro mladý pár, který bydlí už spolu - je opravdu potřeba soukromí.
Reaguji na Gekonka: Tebe to vážně baví a ještě vzrušuje?
To se ptám fakt jen ze zvědavosti, protože na mě jídlo na partnerovi apod. věci působí tedy naprosto asexuálně.
Naposledy .. a díky za to, že už je to dávno... jsem ze "šlehačkové hry" měla tak akorát záchvat smíchu a bylo po sexu
.
Reaguji na Veselka10: Jo, baví, ale je pravda, že jsem ještě mlaďoučká a jsme spolu teprve 4 roky skoro a nebydlíme spolu... Mě tak vzrušuje můj chlap, že i kdyby přinesl cokoliv, co mi přijde třeba legrační, tak stačí, aby sundal košili a po sexu nebude
Mám ráda, když jsou v tom pokaždé trošku jiné emoce - někdy vášeň, někdy ta zábava, někdy něžnost, někdy zvířecí pud a mírná surovost... Na tomhle si docela zakládám, abych se s chlapem nenudila a nebyl v tomto konzervativní. My si prostě ještě rádi různě hrajeme! 
Cituji Gekonka: Mám ráda, když jsou v tom pokaždé trošku jiné emoce - někdy vášeň, někdy ta zábava, někdy něžnost, někdy zvířecí pud a mírná surovost.
Máme to stejně
Nejhezčí je když s tim klukem může být vše dohromady a ne jen romantika,vášeň nebo ta sranda.. Kombinace je nejlepší 
Cituji Gekonka: Mám ráda, když jsou v tom pokaždé trošku jiné emoce - někdy vášeň, někdy ta zábava, někdy něžnost, někdy zvířecí pud a mírná surovost... Na tomhle si docela zakládám, abych se s chlapem nenudila a nebyl v tomto konzervativní. My si prostě ještě rádi různě hrajeme!
