Smazat

Štítím se silnějších lidí

Teď to bude znít hrozně a i trapně. Ale, hrozně se štítím silnějších lidí ( nic proti nim nemám, jen si nemůžu pomoct a všem se omlouvám) Když smrdí potem, a vším tím smaženým jídlem. A když furt melou o jídle. A ty prsa, který nejsou prsa ale jenom tuk. Ale je to jenom u pár jedinců. Který jsou super lidi, bavím se s nima.Nestarají se o sebe. Ale když si to představím, dělá se mi blbě. Opravdu se omlouvám, ale jsem jediná? nebo tu je někdo taky takový ?
 
1. . .567891011. . .2223

Reaguji na panda08: Ale když už jim tak fandíš, tak už jen kvůli zdraví, by ti mohlo vadit, že se takhle zabíjejí, v létě smrdí v tramvaji a všude z nich stříká pot, protože udělají krok a už se zadejchaj. Sama nemám postavu modelky, ale snažím se nějak vypadat a když jsou kila navíc, něco s tím udělám.

Cituji veronika8815: v létě smrdí v tramvaji a všude z nich stříká pot

Ježiš holky teď už fakt přeháníte, děláte jak by se "normální" hubení lidé nepotili Do obezity mám daleko, ale v létě v MHD si představ, že ze mě ten pot "stříká" taky ....

Reaguji na panda08: No teď si na to kápla, to není o pohoršování, ale když vidím nějakej extrem, tak to ve mně vyvolá nějaký emoce. Pro někoho tlustej není extrém, pro někoho je. Někdo by se třeba pomazlil a někdo se třeba štítí. To šítí je ale divný slovo

Reaguji na Catyy: se podívám a řeknu "Chudák"

arrow
profile_image
prostě koc
od 29. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji panda08: .za to si můžou sami..maj žrát salát a pít vodu a kdo to nedokáže, je looser.

Jj, přesně tak to je, můžou si za to sami. Já třeba "žeru jako prase", ale jen proto, že si to můžu dovolit. Kdybych měla nadváhu, tak žeru salát a piju vodu.

Cituji Catyy: Já se silně obézních lidí neštítím. Když někoho takového vidím, tak mě spíš píchne u srdce, smutně se podívám a řeknu "Chudák".

já taky. Cokoli extrémního vzbuzuje emoce. Jednou jsem byla na koupališti a blízko mne ležela nesmírně hubená slečna - lezly jí žebra i ze zad, když ležela na břichu (kolik vážila kilo si vůbec netroufám odhadnout)... a jak se nestarám o druhé, tak tady mě to úplně nutilo se na ní dvakrát podívat a cítila jsem smutek a mráz v zádech.
To samé občas i u silně obézních lidí. A že jsem viděla pěkné kousky, v usa.
Ale štítění asi ne.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji veronika8815: tak už jen kvůli zdraví, by ti mohlo vadit, že se takhle zabíjejí,

Jo ty to vlastně s nima myslíš dobře, že jo? Tobě jde u těch cizích, obézních lidí hlavně o jejich zdraví. To seš moc hodná.

Cituji veronika8815: a všude z nich stříká pot

Z každé obézní osoby, co na ulici potkám doslova stříkají gejzíry potu

Děvčata, na vašem místě bych se raději starala o to, co máte na vlastním talíři, než si lámala hlavu tím, čím se cpou lidi, co se jich tak štítíte. A smrad bych rozhodně nespojovala jen s prostorově výraznějšími lidmi.

arrow
profile_image
prostě koc
od 29. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na panda08:
Jak to vím? Tak, že bych raději byla mrtvá než hnusná - tlustá. Navíc jsem nepsala, že se přežírám jako , ale že tak jím, což je rozdíl. Nikdy jsem se nepřežrala. Jím každé 2-3 hodiny a ve výsledku toho sním hodně, ale nepřejídám se. A jím takhle proto, abych si udržela aspoň těch 50 kg

arrow
profile_image
mity
od 6. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Pane jo, to je zase téma. Takže, vidím, že tlustí lidé tady nemají šanci, takže je můžem vyřadit a mohli bysme vyřadit i lidi, co mají akné- na ty se taky špatně kouká, taky lidi, co jim padaj vlasy a nosí paruky, lidi, co mají plešky, lidi s velkým nosem, nebo s velkým zadkem,lidi, co jim páchne z úst, páč mají třeba cukrovku a lidi s lupenkou a atopickým exémem, no a taky lidi na vozíku a lidi o berlích a třeba bez nohy, a lidi, co nemaj domov a spí na nadráží, taky mentálně postižené , lidi po popáleninových stavech s jizvami atd atd..a vlastně vůbec všechny, co nemaj 90-60-90
Vzpamatujte se!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Lilinka34: Teď to bude znít hrozně a i trapně. Ale, hrozně se štítím silnějších lidí

Máš pravdu, je to trapné.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji mity: Pane jo, to je zase téma. Takže, vidím, že tlustí lidé tady nemají šanci, takže je můžem vyřadit a mohli bysme vyřadit i lidi, co mají akné- na ty se taky špatně kouká, taky lidi, co jim padaj vlasy a nosí paruky, lidi, co mají plešky, lidi s velkým nosem, nebo s velkým zadkem,lidi, co jim páchne z úst, páč mají třeba cukrovku a lidi s lupenkou a atopickým exémem, no a taky lidi na vozíku a lidi o berlích a třeba bez nohy, a lidi, co nemaj domov a spí na nadráží, taky mentálně postižené , lidi po popáleninových stavech s jizvami atd atd..a vlastně vůbec všechny, co nemaj 90-60-90
Vzpamatujte se!

arrow
profile_image
lena93
od 29. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak já se tedy taky zapojím Nelíbí se mi tlustí lidé, ale nikdy by mě nenapadlo říct, že se jich štítim, to už je snad trošku moc. Tohle slovo bych použila, kdyby se na mě sápal nějakej 150 kilovej dědek, ale jak se může někdo štítit člověka, kterej kolem něj projde na ulici? Mně jsou prostě cizí lidé úplně jedno, je to jejich tělo, já jim do hlavy nevidím.
Jiný případ je, když se mnou do školy chodí jedna holka a ta teda pravidelně nosí o 2 velikosti menší trička a špeky ji všude lezou a ještě ji vždycky vidím, jak se cpe. Pohled to hezký není, ale tak je to její věc a ne, neštítím se jí.
A pak mám tedy v rodině jednu, která je přesně ten prototyp člověka, o kterém se tu bavíte. Je líná, stravuje se absolutně nezdravě, nepravidelně a je tedy opravdu tlustá. Smutný je, že ona s tím dělat nic nechce a dokonce se ještě posmívala svojí mamce, která začala hubnout, že si váží jídlo a jak je trapná. A teda jen na okraj, nikdy mi potem nesmrděla...
A poslední věc: já jsem povrchní člověk, u lidí se dívám na vzhled, tím však nechci říct, že se nebavím se škaredýma lidma, to rozhodně ne, navíc, já sama žádná kráska taky zrovna nejsem. Ale osobně mi přijde mnohem horší, když vidím pěknou holku, která má hubený nohy, ale břicho je přetíká (taky případ jedné známé) a je to daný špatným životním stylem (alkohol, cigarety, nezdravý jídlo). To mi bije do očí mnohem víc než když je člověk nějak komplexně silnější.

arrow
profile_image
mity
od 6. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji prostě koc: Tak, že bych raději byla mrtvá než hnusná - tlustá

tos mne rozesmála, fakt.Je vidět, že máš zodpovědnost pouze sama k sobě a jsi asi hodně mladinká, jinak bys byla myšlenkově někde úplně jinde.

arrow
profile_image
pulspuls
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mě teda docela mrzí, když to tady čtu. Jsem štíhlá, ale to neznamená, že se štítím tlustších, ošklivějších atd...Pro mě je to i o charakteru. A jak ti tlustí nemají být zakomplexovaní a podobně?, když v telce vidí štíhlé modelky a v práci je ti hubení uráží a posmívají se...je možný, že si to pak zase léčí jídlem a nebo naopak hladovkou až to zajde do anorexie. Jasně, že si obezitou ničí zdraví, ale to oni přece vědí, když jim to někteří dobráci 24 hod. denně připomínají, valí se to na ně z novin, telky, radia... To si fakt myslíte, že jim říkáte něco nového, když řeknete, že jsou tlustí jako prase? Akorát to svědčí o neslušnosti, oni to moc dobře ví a mají vše o dost těžší, tak nechápu, že si na tlustých ostatní musí pořád vybíjet vlastní komplexy....A proti extrémně hubeným taky nic nemám, ale ti na tom nejsou tak špatně, protože dneska je spíš lichotka druhému říct, že je hubený a je to žádané, určitě kvůli tomu nějak zvlášť netrpí. Naopak některý holky hubnou jen proto, aby mohly stále poslouchat, jak jsou vychrtlé a aby se o ně někdo začal zajímat a staral se o to, aby neumřely hladem....

arrow
profile_image
mity
od 6. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Holky, když vás to odpuzuje, že má někdo pár i víc kilo navíc, tak si ty lidi neprohlížejte.Hlavně jim to neříkejte, protože taková nevinná poznámka zabolí jako kopanec do břicha-a to nejenom o tlouštce, ale i o pleti plné akné, jizev, řídkých vlasech.. atd, i kdyby to byla vaše kamarádka a měly jste pocit, že to unese. V tu chvíli možná jo, ale věřte, že jí to bude bolet a doma si pobrečí. Není lehké začít hubnout a někdy to fakt zdravotně nejde.

1. . .567891011. . .2223
 

Téma Štítím se silnějších lidí je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené