Smazat

Štítím se silnějších lidí

Teď to bude znít hrozně a i trapně. Ale, hrozně se štítím silnějších lidí ( nic proti nim nemám, jen si nemůžu pomoct a všem se omlouvám) Když smrdí potem, a vším tím smaženým jídlem. A když furt melou o jídle. A ty prsa, který nejsou prsa ale jenom tuk. Ale je to jenom u pár jedinců. Který jsou super lidi, bavím se s nima.Nestarají se o sebe. Ale když si to představím, dělá se mi blbě. Opravdu se omlouvám, ale jsem jediná? nebo tu je někdo taky takový ?
 
1. . .3456789. . .2223
arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji hambala: Z toho vlastně vyplývá, že tlustí lidé nemají právo být šťastní...

Podívej nic takového tady nikdo neříká, jen nás (nebo aspoň mě) mrzí, že se sebou lidé nic nedělají když už je to fakt do nebe volající a když ještě řeknou že za to nemůžou to mi promiň, to je fakt už trochu moc.

Cituji hambala: když má někdo 175 cm a 50 kg... To je taky odporné

Na tom není nic odporného, to mám já a vypadám naprosto normálně, nejsem žádná vychrtlá anorektička.

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Eross2250: A jediné co mi vadí na tlustých a tlusčích lidech je to, že furt říkají, no jo ty máš dobrou postavu, ty můžeš jíst jak chceš a ty todle a tamdleto a bla bla. A přitom si vůbec neuvědomují; že i my(co jsme hubenější než oni) jsme museli dřít,cvičit, odříkat si. Ano jsou lidé co jsou od přírody hubený, ale většina z nich podle mě dře,odříká si....

Přesně tak. To není o tom jak se kdo narodil a že ,,já nemůžu za to že jsem tlustá, dám si krajíček chleba a přiberu 3 kila'' takhle to vážně nechodí a tihle lidé mě osobně taky rozčilují.

Cituji malutka: Je člověk silnější (tlustý) a pak obézní. Obezita ve vysokém stupni je opravdu ne moc hezká. Ale mám třeba kamaráda, je opravdu silný, ale má tak neuvěřitelný charisma a v obličeji fešák a je chytrej, že když ho vidím, tak se mi samovolně roztahují stehna

Taky mám spoustu kamarádek, které mají nějaké to kilčo navíc a chlapi se za nimi jen otáčejí! Ale to není o tom mít 100kg navíc..

arrow
profile_image
Eross2250
od 6. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji bakalářka: Jinak já zase strašně miluju kecy lidí, kteří mají dobré spalování a vůbec se nemusí omezovat, jak kdyby na tom byli jinak, tak by se omezili......To s ejim to mluví, když to aktuální není Každý má nějaké kecy, když mě vadí, tak je ignoruju

Jo a nebo to!

Mě jen vadí že tlustí lidé se do hubených lidí navážet můžou, ale když je to naopak, tak je to drzost a největší nevychovanost. Určitě to ale musí být se slušností to jo! ( jasně, že když se někdo do někoho začne navážet ,,jsi jak nenažraný prase atd..'') Že to taky neskončí dobře.

Já slyšela od tlustých lidí tolik řečí - no jo ,ty jsi anorektička atd. a ty nic nejíš, podívej se jak vypadáš.... A to jsem jim třeba nic neřekla prostě z ničeho nic jen tak třeba baf ...v obchodě-> (tlustá) paní ,,podívej se na tu ošklivě hubenou holku to je tak hrozný a ošklivý'' (Podotýkám že jsem sice hodně drobná,hubená- ale normálně, ne vychrtlá!
A toto mi třeba nepřijde normální, proč i z nás tedy se nedělají chudinky?!

arrow
profile_image
prostě koc
od 29. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

U mužů se mi líbí menší bříško ale opravdu mi vadí tlusté ženy. Ne, že bych se jich přímo štítila, ale jsou mi protivné tím, jak se přežírají a pak brečí, že jsou tlusté. A tohle je ještě ten lepší případ. Pak jsou ty druhé, které si svůj problém neuvědomují a ještě si myslí, že jim to sluší. Možná mi ani tolik nevadí tlusťošky samotné, jako dnešní doba, kdy se z téhle nemoci dělá móda - jak je prý sexy mít pupek jak v 7. měsíci těhotenství, jak si říkají "baculka", "boubelka" a podobné nesmysly.

Cituji Silvie OK: Hubení lidé neustále poslouchají narážky na anorexii apod., ale nedejbože mít narážku na váhu obézního člověka, to je hned nevychovanost.

Přesně tak, jsem extrémně hubená a nikdo mi nevěří, že jím, celý život se setkávám s takovými kre.tény, kteří mě přesvědčují, že jsem určitě anorektička. Ale zase na druhou stranu, jsem docela drzá, sprostá a hubatá, takže mi nedělá problém odpovědět "a ty jsi zase tlustá jako prase".

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Eross2250: Já slyšela od tlustých lidí tolik řečí - no jo ,ty jsi anorektička atd. a ty nic nejíš, podívej se jak vypadáš.... A to jsem jim třeba nic neřekla prostě z ničeho nic jen tak třeba baf ...v obchodě-> (tlustá) paní ,,podívej se na tu ošklivě hubenou holku to je tak hrozný a ošklivý'' (Podotýkám že jsem sice hodně drobná,hubená- ale normálně, ne vychrtlá!

Přesně! Já nejsem nijak extra hubená, prostě normálně tak akorát a tyhle řeči mě vždycky vytáčely! Když se po mě někdo otočí tak moje oplácanější kamarádka hned začne: No to bylo určitě proto že seš tak hubená! Vždyť já ji taky neříkám, že je tlustá tak nechápu proč to ti lidé dělají.

Reaguji na hambala:
Tohle je úplně něco jiný Já znám třeba jednu holčinu který byla fat silně obézní, protože chtěla bejt nejtlustší. Přestala si čistit zuby, nemyla se.. a o tomhle já mluvím. Jak ty teda píšeš, tak to tomu vůbec nevypovídá. Já byla na vozíku 4 roku. Vím o čem mluvíš.

Cituji prostě koc: Ne, že bych se jich přímo štítila, ale jsou mi protivné tím, jak se přežírají a pak brečí, že jsou tlusté.

O tomhle přesně mluvím. Konečně někdo kdo mě pochopil. A nebo jsou ještě jedny holky kteří žerou pořád a až jim bude 20 budou litovat .. například moje sestřenka.

Cituji bejbee: Když se po mě někdo otočí tak moje oplácanější kamarádka hned začne: No to bylo určitě proto že seš tak hubená!Vždyť já ji taky neříkám, že je tlustá tak nechápu proč to ti lidé dělají

Vždyť na tom nic není To jsem nedávno řekla taky mé kamarádce a na to s velkým úsměvem: Joo, přesně! Tss Já si nemyslím, že zrovna tohle bylo myšleno zle,...seš hubená seš, hubená není to žádné "sprosté" slovo.

Neříkám, že někdy od někoho kdo tě nezná (a pužije slova anorektická a že nejíš) je to nepříjemný

arrow
profile_image
prostě koc
od 29. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lilinka34: O tomhle přesně mluvím. Konečně někdo kdo mě pochopil. A nebo jsou ještě jedny holky kteří žerou pořád a až jim bude 20 budou litovat .. například moje sestřenka.

Hm, taky mám kamarádku, který vyžere půlku Mekáče, utře si mastnou hubu a už běží domů se najíst. Na to, až bude litovat, pořád čekám, zatím je jí něco přes 25, váží kolem 110 kg a myslí si, že je sexy a věčně vykládá o tom, jaká je pořádná ženská a jak na ni chlapi letí. Uvidím, jestli až se dopracuje na 150 kg, si uvědomí, že má problém...

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji panda08: Prostě je to závislost jako každá jiná..

jj, akorát že když je člověk alkoholik, narkoman, gambler atd. taks e své závislosti může snáz vyhýbat než člověk závislý na jídle....Jídlo prostě ze života vyškrtnout nejde

arrow
profile_image
eileen11
od 1. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj děvčata, já už jsem, bohužel, jedna z těch starších uživatelek (51 ), snad se nebudete zlobit, že se sem vmísím, ale tohle téma mi prostě nedalo. Omlouvám se všem, kteří se štítí tlustých a ještě k tomu starších žen.
Bojuju s tloustkou celý život, mám to OPRAVDU genetické, po babičce. V mládí jsem se kvůli tonu hodně natrápila a hodně jsem se nablbla s různými dietami - tu s větším tu s menším úspěchem. Ve 35 letech jsem podstoupila vážnou gynekologickou operaci, kterou jsem vůbec nemusela přežít - a od té doby neřeším. a světe div se, váha zůstává stále stejná a já i mé okolí jsou v pohodě. S pizzou u televize nesedávám a nikdy v životě jsem nebyla ve fastfoodu a vůbec jím docela zdravě. Chci tím říct, že ne vždy to musí být o vyžranosti a hlavně, holky, život je vážně o něčem jiném, než o kráse, navíc, kdybychom byli všichni krásní, mladí a štíhlí a vůbec dokonalí - nebyla by na tom světě docela nuda?

arrow
profile_image
eileen11
od 1. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na paliana: Do puntíku souhlasím se všemi Tvými přispěvky - díky za ně!!

Cituji Lilinka34: Když smrdí potem, a vším tím smaženým jídlem.

Někdy smrdí i hubení,no ale v MHD to vedle někoho upoceného 120kg velkého musí být chuťovka.
Neboj,časem budeš mít řidičák a budeš mít šanci vyhnout se upoceným smrdícím lidem ve vlastním autě do té doby budeš muset přežít.

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Consuela Banana Hammock: No mě vždycky přijde že ona to docela zle myslí, ono to vyzní jinak napsané a vyřčené, ale což, jsou horší věci na světě, máš pravdu

arrow
profile_image
eileen11
od 1. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na hambala: Veř, že vím moc dobře, jak Ti je..já byla terčem posměchu od školních tříd. Vím, jak moc je těžké !nic si z toho nedělat" Snad Tě potěším aspon s těma chlapama já na toho svého čekala do 30, pravda je, že nás seznámila kámoška. Sranda je, že je to typ, jáký by mě normálně asi nezaujal. Nikdy jsem nemusela vousáče, ale ten můj má vousy jak Krakonoš, je hubený jak tyč a miluje mě a já jeho - jsme spolu přes 20 let. Ono to toiž opravdu nakonec není o vzhledu - uvidíš, že i na Tebe někde Tvůj princ čeká...hlavu vzhůru a hodně štěstí - moc držím palečky!

1. . .3456789. . .2223
 

Téma Štítím se silnějších lidí je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené