Smazat

Strach z mužů

Ahoj holky,
poslední dobou mám takový problém...Mám hrozný strach z mužů-od puberťáků po děduly bojím se,že mě napadnou,okradou,znásilní,pobodají-prostě nějak ublíží...Přitom k tomu nemám nějaký racionální důvod-nikdy mi nikdo neublížil a nic podobného jsem nezažila...netýká se to všech chlapů,ale těch které můj mozeček vyhodnotí jako "nebezpečně vypadající" došlo to tak daleko,že když jsem tuhle viděla,jak se ke mně zdálky blíží kluk,o kterém je tu známo,že má agresivní sklony a je trochu psychicky narušenej,začala jsem utíkat...teď jak se stmívá hrozně brzo,si dokonce říkám,že po 4 hodině prostě nevylezu sama z baráku ani si nakoupit,což mě celkem omezuje...máte to někdo aspoň podobně?nebo už jsem případ na blázinec...
 

Reaguji na Ariela: Děkuju za radu,popřemýšlím o něčem podobném

arrow
profile_image
RomanKaS
od 4. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

strach z mužů mám jen tehdy, když jdu kolem nich za tmy. Nejlépe dělníci a nebo bezdomovci, ale to jsou z mé strany jen předsudky. Jednou jsem šla nějakou ulicí, která se právě opravovala a banda dělníků si už za tmy balila nářadí. Byla jsem tak nastartovaná, že mi něco řeknou, takže jdu kolem, koukají se na mě a ANO, něco slyším: "no, ta je úplně sjetá"! Tak jsem se otočila vrátila pár metrů a začala na ně výhružně: "kdo je jako podle vás sjetej? Tak kdo je tady sjetej, co?" a oni chudáci na mě koukali jak na blázna a pak jim to došlo a povídají "ale ne.... ta silnice, že je úplně sjetá támhle" - tak jsem se začala pro změnu hystericky smát a šla domů. Pak už byli zticha, asi se báli, že se ta zfetovaná psychopatka vrátí.

Reaguji na RomanKaS: Tak to nevím,jestli bych si na to troufla

arrow
profile_image
kozenka88
od 7. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na RomanKaS: pecka

 

Váš příspěvek

Strach z mužů

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené