Smazat

Strach z mužů

Ahoj holky,
poslední dobou mám takový problém...Mám hrozný strach z mužů-od puberťáků po děduly bojím se,že mě napadnou,okradou,znásilní,pobodají-prostě nějak ublíží...Přitom k tomu nemám nějaký racionální důvod-nikdy mi nikdo neublížil a nic podobného jsem nezažila...netýká se to všech chlapů,ale těch které můj mozeček vyhodnotí jako "nebezpečně vypadající" došlo to tak daleko,že když jsem tuhle viděla,jak se ke mně zdálky blíží kluk,o kterém je tu známo,že má agresivní sklony a je trochu psychicky narušenej,začala jsem utíkat...teď jak se stmívá hrozně brzo,si dokonce říkám,že po 4 hodině prostě nevylezu sama z baráku ani si nakoupit,což mě celkem omezuje...máte to někdo aspoň podobně?nebo už jsem případ na blázinec...
 
arrow
profile_image
Equa
od 5. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Také jsem dost nedůvěřivý typ, dnes se kolem zastávky potuloval jeden takový divně vypadající chlápek, tak jsem se pořád snažila držet v bezpečné vzdálenosti od něj a když jsem zpozorovala, že má v plánu jet stejným autobusem jako já, sedla jsem si na opačnou stranu autobusu a ještě tak, abych na něj viděla, a takto to dělám vždy... . U mě to vždy ještě jistí pepřový sprej a jakmile mi někdo přijde hodně podezřelý, vyndám si ho z kabelky do kapsy kabátu, a pak mám celou dobu ruku v kapse. Pokud jsem s někým, tak se tak nebojím, nejhorší to je pokud jsem sama a v noci. Navíc když slýchávám, co se neustále ve světě děje, jsem raději obezřetná...

arrow
profile_image
xTery
od 15. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

taky to mám...ale já opravdu přitahuju nebezpečné a nenormální typy, bohužel když je někde nějakej magor, tak se většinou na mě nalepí.. takže se sama večer fakt bojím....ale já celkově mám takový zvláštní vztah k mužům, nějak si je nechci moc pouštět k tělu.../

Přítel mi chtěl koupit právě ten pepřák,ale já si právě vždycky říkala,že když mě někdo chytne zezadu pod krkem,tak ho nestihnu vytáhnout a bude to k ničemu,ale tohle je dobrej nápad,že mě to nenapadlo dřív!

arrow
profile_image
Jitulin
od 11. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji xTery: ale já celkově mám takový zvláštní vztah k mužům, nějak si je nechci moc pouštět k tělu.../

Strach nemám, ale spíše jak píše Tery, snažím se držet odstup. Co se týče úchylů, mám na ně snad magnet a proto mám vždy po ruce pepřák a tenhle rok si asi řeknu ježíškovi o paralyzér Jen pro pocit jistoty....

arrow
profile_image
Equa
od 5. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ten pepřák je ale fakt peklo, jednou jsem si omylem otřela prst o rozprašovač, a pak si nevědomky protřela oko a bolest to byla šílená, v oku jsem to cítila ještě další den. Takže dostat to plnou dávkou, no není to žádná sranda

arrow
profile_image
Sang
od 11. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám to vcelku podobně, chlapům nevěřím, mam z nich obavy, v momentě kdy se setmí nebo je kdekoliv méně lidé se jim vyhýbám, jsem vyloženě nepřátelská, pepřák, nůž nebo podobně považuju za samozřejmost. I kdyby se mě večer pokoušel oslovit sebekrásnější chlap, odpálkuju ho a jsem připravená ho během vteřiny přetáhnout něčim po hlavě. Kdo jezdí večer v Praze z práce, tak mě jistě chápe - čumí, představují si bůhví co, plíží se kolem, otravují, nevíš, jestli Tě chce okrást, zbít, znásilnit nebo zabít nebo jen pozvat na rande. Určitě nejsou všichni nebezpeční, ale jsem docela reálně přesvědčena o tom, že většina z nich by příležitosti k tomu se zachovat jako prase využila a to i ti, o nichž si myslíme, že jsou "slušní".

arrow
profile_image
Sang
od 11. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám to vcelku podobně, chlapům nevěřím, mam z nich obavy, v momentě kdy se setmí nebo je kdekoliv méně lidé se jim vyhýbám, jsem vyloženě nepřátelská, pepřák, nůž nebo podobně považuju za samozřejmost. I kdyby se mě večer pokoušel oslovit sebekrásnější chlap, odpálkuju ho a jsem připravená ho během vteřiny přetáhnout něčim po hlavě. Kdo jezdí večer v Praze z práce, tak mě jistě chápe - čumí, představují si bůhví co, plíží se kolem, otravují, nevíš, jestli Tě chce okrást, zbít, znásilnit nebo zabít nebo jen pozvat na rande. Určitě nejsou všichni nebezpeční, ale jsem docela reálně přesvědčena o tom, že většina z nich by příležitosti k tomu se zachovat jako prase využila a to i ti, o nichž si myslíme, že jsou "slušní". Takže já beru noční cestu domu jak válečnou zónu, fakt že jo.

Jsem ráda,že nejsem sama... Jak na to tak koukám,tak bych občas chtěla být chlap

arrow
profile_image
Jitulin
od 11. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Michelle Bastet: Jak na to tak koukám,tak bych občas chtěla být chlap

Fakt? Jak já tak čtu, být chlapem a potkat večer například Sang, zahryznu se do stromu a dělám suchou větev

arrow
profile_image
Sang
od 11. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Jitulin: Kéž by to tak bylo, v reálu je nejhorší právě to, že kdyby mi ten chlap, jakejkoliv, kterýho v metru nebo na ulici potkám ,chtěl ublížit, tak to udělá a já s tim nejspíš nenadělám ani fň..To mi přijde nejpříšernější - ta naše neuvěřitelná bezmoc a pozice oveček, který jsou fyzicky absolutně nevybavený na boj s mužem. Chjo. Takže já bych určitě taky chtěla bejt chlap..pro milion důvodů, ale i proto, že bych se mohla večer vracet a věděla, že to jsem já, kdo má tu sílu, že se nemam čeho bát, můžu sám cestovat do zahraničí, večer klidně vyjít na procházku se psem a nemuset pak počítat s tim, že ti policajti řeknou, že sis o znásilnění řikala, když jsi lezla ven, kdy nemáš.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Equa: Tak hlavně aby to neodnesl někdo nevinný a hodný, jako jsem třeba já. No budu doufat že ne ...

arrow
profile_image
Equa
od 5. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na skxs: to nehrozí, hodným mužům nic zlého nedělám

arrow
profile_image
Elienka
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Sang:
Tvůj problém je trochu rozsáhlejší. Ty se s chlapama nepáruješ ani tak, teda aspoň podle toho co jsi psala na oml. už několikrát. Ale nic ve zlém.

Jinak podivně vypadajících chlapů se bojím taky a bála jsem se ještě více po přepadení, a to podotýkám, že mě přepadla žena. Takže vás holky chápu. Ale pozor: něco s tím strachem dělejte. Já jsem se tak bála potom, že jsem po setmění nevylezla z baráku (i když se mi to stalo za bílého dne, ale psychika si dělá co chce) a měla jsem strach i ve dne. Pak jsem si ale řekla dost a říkala jsem si, že to takhle nejde, protože jsem byla opravdu hodně vystrašená. Prostě jsem ten strach překonala, začala jsem chodit ve tmě ven, na cvičení atd. neboli léčba šokem. A je pokoj.

A ještě jedna připomínka: Zákon přitažlivost funguje maximálně. Pokud máš strach, tento strach vysíláš a přitahuješ to čeho se bojíš. Takže si dělejte kolem sebe pomyslnou ochranu, ty nejhorší představy si v mysli škrtejte, nedívejte na zprávy v televizi a budete v klidu

Reaguji na Elienka:
Souhlasím s celým tvým příspěvkem.

 

Váš příspěvek

Strach z mužů

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené