arrow
profile_image
Malajka
od 3. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky se na ně chystám a bojim se, jak v tom budu vypadat, hlavně mám dost velkou pusu a pořád se tlemim

arrow
Neprodává v Bazaru

Já nemám zuby křivý jako vedle sebe, ale to že je mám různě rozházený dopředu a tak, třeba špičáky mi hrozně lezou dopředu

arrow
Neprodává v Bazaru

Malajka: a kam se na ně chystáš? a kolik za ně dáš?

arrow
Neprodává v Bazaru

Malajka: mrkla jsem ti na profil, a nechápu.... Proč ty chceš rovnátka?? kdybych měla takový zuby, tak jsem šťastná a směju se pořád!! vždyť je máš dokonalý!!

arrow
profile_image
Malajka
od 3. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Gotty

no jo ze předu to vidět není, ale ze z pravý strany mi jdou trochu šejdrem, už jsem byla u jedný specialistky na rovnátka a její odpověď byla "máte moc velkou pusu než normální lidi, takže bych vám musela z každý strany sekat čelist o půl centimetru, takže buďte ráda za to jak vypadáte, nashledanou" ale chci zkusit ještě názor jiného odborníka, konkrétně
http://rovnatka-praha.anaweb.cz/mudr-ondrej-suchy- 1/

arrow
profile_image
Malajka
od 3. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Gotty

ještě jsem nebyla na konzultaci, napsal mi, že tam bude až po 25.1. potom mám zavolat, takže uvidíme..

arrow
Neprodává v Bazaru

Malajka: pořád to nechápu. Kdybych měla problém s tím že mi jdou trochu šejdrem z boku, tak jsem vážně spokojená... máš nadherný zuby prostě, musela bys vidět někoho kdo je má jako já.... to je katastrofa. Co já bych dala za tvůj úsměv! na tu internetovou adresu ale mrknu.

Gotty
co by na to řekl můj přítel, jeho kamarádi, kteří by se mu třeba smály
Co to máte za kamarády,když by se ti,nebo tvému příteli smáli kvůli tomu,že máš rovnátka?? Tak na takové známé bych se hodně rychle vyprdla,protože to jsou v tom případě blbečci.
Já jsem rovnátka měla před rokem. Nikdo mi na to neřekl nic negativního,naopak,každý se mě vyptával kde jsem si je nechala dělat,jak jsem spokojená a někteří i chválili,jak to vypadá dobře-měla jsem ty průhledné.
Jako nechat si křivé zuby,jen kvůli tomu že mam strach že se mi někdo bude smát,tak to je podle mě uplná kravina.

arrow
profile_image
Malajka
od 3. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Gotty

děkuju njn, člověk nikdy není spokojen sám se sebou, je to taková honba za dokonalostí..

arrow
Neprodává v Bazaru

Alca: nezdá se mi že bych měla problém s úzkou čelistí, že bych měla nějak málo místa na zuby... ale to říkám jako laik, že. Jeden špičák není tak hroznej, ale ten druhej.... ten je fakt drsnej. Začala jsem číst tady diskusi o rovnátkách, a četla jsem u hodně holek že jim vytrhly zuby... tak to se mě snad netýká.

arrow
Neprodává v Bazaru

Alicebellini: mám přítele půl roku, a jeho kamarádi nejsou mí kamarádi, víš. Moji by se mi nikdy nesmáli, ale jeho... přede mnou určitě ne, ale jemu by říkali co si to našel za holku... Vážně nevím jestli do toho jít... je to hrozný rozhodování.

arrow
Neprodává v Bazaru

Alicebellini: jaká jsou ty průhledný rovnátka? holky tady psaly, že se zuby tak rychle nevyrovnají, že jsou víc vypouklý dopředu... můžeš mi k tomu prosím tě něco napsat?

arrow
Neprodává v Bazaru

Já jsem byla tenkrát na konzultaci kvůli těm fasetám v Praze, někde na Ortenově náměstí, už si přesně nevzpomínám na název, u pana Kopeckýho. Ten mi říkal o těch rovnátkách, o trhání zubů nic neříkal... Tak mě napadlo jít pak k němu. Nebo zkusit tam kde jste byly vy? klidně kvůli tomu pojedu do Prahy, na nějaký doporučený místo, než někam v Brně, kde nevím... Jak často se pak musí chodit na kontroly nebo tak?

arrow
Neprodává v Bazaru

A jak se to přesně jmenuje? já pořád nevím.... asi zkusím konzultaci a pak se rozhodnu... přece jen když už to budu mít tak nadlouho, tak se musím rozmyslet. Vážně z toho mám strach a depku... kdybych tak měla tenhle rozum před těma skoro třema rokama když jsem byla kvůli těm fasetám... Doktor mi říkal za dva roky máte klid a pak těma fasetama můžeme všechno dodělat nebo jen vybělit... sakra už jsem to mohla mít!!

arrow
Neprodává v Bazaru

Gotty,
rovnátka Ti schvaluji, ale hlavně nechoď na fasety - to je už nevratné poškození zubu. Zkus se zeptat druhých, co mají fasety, jaké mají s tím problémy. Ale ne těch, kteří mají fasety jen cca 10 let, ale těch, kteří už jsou starší, ti by Ti mohli vyprávět... (změna odstínu, vypadávání, s věkem ubývají dásna, takže se u faset zadrhává potrava častěji než u zdravého zubu... atd.)
Jedna moje kolegyně má fasety na horních 6 předních zubech (taky kvůli tomu, aby měla rovné zuby) a časem jí ty zuby změnily odstín a vypadá to hrozně... hnus. NIKDY si nenechej dělat odporné fasety a za každou cenu si nechej svoje přírodní zuby, vždyť od toho přece ta rovnátka jsou. Rovnátka jsou nejšetrnější metoda vyrovnání zubů. A jestli Ti doktor navrhuje nejdřív rovnátka a pak fasety, tak si chce jen napakovat svoji kapsu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené