Tak jsem se také rozhodla do toho jít. V hlavě to mám snad už od 13, no samozřejmě jsem to vždy odkládala a odkládala a najednou je mi 21 Za měsíc jdu prvně k doktorovi, uvidíme co mi řekne, samozřejmě mám strach ze vzhledu s rovnátky i z reakcí okolí. Ale snad to za to stojí.
Gotty: přes 30 tis.? To jsi mi vyrazila dech, já do toho rozhodně nechci investovat víc než 20 tis. (spíš mín doufam a to chci keramický.

arrow
profile_image
mandalalin
od 20. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, je mi 26 let a po problémech se zubama moudrosti, se mi pokřivily zuby. Zubař mně poslal na na ortodoncii a tam mi jako jedine řešení doporučili fixní rovnátka, že nasazovací už by mi nepomohly. Nikoho kdo by nosil rovnátka neznám a musím se přiznat, že si na to už připadám starej. Našel by se tu někdo v mém věku, kdo už rovnátka má a byl by se mnou ochotný prohodit pár vět třeba po ICQ. Hodně jsem už přečetl tu na té diskusi, a začínám mít pocit, že to třeba tak hrozný nebude. Je to ale pro mně velké rozhodnutí a nerad bych udělal nějakou blbost, které bych třeba pozdeji litoval.
Kdybyste měli někdo chut a čas, nechte prosím zprávu na mandalalin za-vi-nac centrum tečka cz, nebo tady.
Budu moc rád. Díky
Manda

arrow
profile_image
bourec morusovy
od 21. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem nosila rovnátka dvakrát, naposledy ještě v devatenácti- neni to nic strašnýho. Uteče to jako voda. A existují i druhy, které nejsou moc vidět.

arrow
profile_image
Alenka11
od 3. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

mandalalin
Třeba lingvální...Ty by neměly být vidět vůbec...Sou nalepený zevnitř...Do nich du..

Co bych dala za celý rovnátka..... teď vypadám z dálky jak se zkaženou jedničkou... :-/

arrow
profile_image
Adushka99
od 7. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já už jsem u ortodoncenta asi 6 let (přesně to fakt nevím). Konečně mi nandal zámečky a mě to vůbec nevadí. Ještě se mi nestalo, aby měl někdo narážky.Směju se moc ráda, ty barevný gumičky vypadaj moc super. Navíc mi přijde, že s tím člověk vypadá tak nějak víc mile. Moc se mi to líbí a pomalu se bojim, že mi je už brzo sundaj Fakt to není dneska šok, když s tim někoho uvidíš. Nosí to každej druhej a všem to přijde normální. V naší třídě (jetě chodim do školy no, ale to na věci snad nic nemění) jsem asi pátá, kdo je má. Nebojte se do toho jít.

Nedělej si vůbec starosti .. Jsou to Tvoje zuby, rovnátka máš na ty 2 (někdo o něco míň někdo vic) roky, ale rovné zuby napořád Viděla jsem i jednu paní co měla tak 45-50 let a taky měla rovnátka a vpohodě .. Mě dnes nasadili gumičky dozadu na roztahování aby mi tam mohli dát rovnátka a ve středu je už budu mít .

arrow
profile_image
baera
od 29. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Fixní rovnátka mi nasadili před 30. narozeninami. Už jen to těšení na nový úsměv mi dodalo obrovské sebevědomí. Konečně jsem se smála bez ruky před pusou. Okolí mě obdivovalo a dokonce jsem jednou nemusela platit za rychlou jízdu. Rozhodně doporučuji!

Tak už mám dva dny rovnátka, a nebylo to tak hrozné jak jsem si myslela Jen mi vzadu o zámečky zachytává často jazyk .. Ale jinak vpohodě
Nikdo se mi vůbec nesmál, myslím že už si na to všichni i zvykli že skoro každý 5 člověk má rovnátka
Přikládám i foto

arrow
profile_image
ifcasf
od 12. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, omlouvám se, jsem tak trochu mimo téma, i když úplně vlastně ne. Tak můj ortodonitsta mi řekl cenu 20 tis. za obyč kovový rovnátka (nebudou z niklu,ale ze slitiny chirurg.oceli), ale to mi připadá jako cena dost přemrštěná. nevíte kam v BRNĚ na levnější rovnátka, kde by třeba případně udělali i kombinaci keramických a obyč a zhruba v jakých cenách? děkuju za radu

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, je mi 20 a mám taky zlé zoubky, dost mi vykoukají ty špičáky ve předu takže vypadám jako upír, navíc trochu zatláčí i vedlejší zuby, takže když se vidím na fotce kde se směju tak ty zuby vypadají jako polámané hrábě. V mládí jsem o rovnátkách taky nechtěla ani slyšet. Teď toho asi lituji, že už jsem se teď mohla smát an svět s krásným rovným úsměvem.
Kdybych šla do rovnátek tak si asi dám ty bílé aby nebyly tak vidět. Strašně ráda by jsem měla rovné zuby, ale bojím se toho, že bych vypadala směšne, tím, že mám ty zuby dost vysoko, tak kdyby se na ně ještě nalepili ty kostičky tak by mi hodně odstával horní ret.A hodně mě děsí, to že bych to musela nosit tak dva roky. Kdyby to bylo na měsíc nebo na tři tak budiš, ale to je hrozně dlouhá doba.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Alca
Ještě mě čeká trhání osmiček a pak uvidím, možná se do toho dám. Ale dost holek tu psalo o nějaké oparaci? Čeho se to týká?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené